• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Sw_Drakoni

Heroes V - znów zabawa z patchem do empikowej wersji (teraz 1.4)

Pytanie

Tak jest, CDP pięknie (choć późno) poradziło sobie z naprawieniem sytuacji niedziałającego patcha 1.2->1.3 tylko że...teraz jest patch 1.4 i zabawa się powtarza, najpierw upierał się że nie ma herosów..dobra..chwilowy kryzys, za drugim razem poszło i..jednak nic, jak było 1.3 tak jest nadal, powtórka z rozrywki.

Zakładam że znów pojawi się specjalne ''empikowe'' wydanie patcha ale..czy tak już będzie za każdym razem?
to trochę irytujące, jeszcze bardziej jeśli będzie trzeba odinstalowywać herosów i instalować wszystkie patche od początku gdy się okaże że kolejny patch nie działa i trzeba znaleźć jego empikówkę (tyle jej będzie pewnie przeszkadzał wpis w rejestrze jakoby już ta wersja była - choć nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

byc moze wystarczylaby prosta podmiana wlasnie tych wpisow w rejestrze zeby gra uwazala sie za nie empikowa tylko za "zwykla" ? co na to pomoc techniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam jeszcze gorzej. Instalator cały czas upiera sie że mam juz zainstalowaną łatkę 1.4 mimo ze to bullshit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2006 o 17:23, Ellviss napisał:

Ja też mam wersję z Empiku i nie mam takich problemów


czy aby tą która już na starcie była w wersji 1.2? jeśli tak to może napisz w jaki sposób (o ile wogóle) doprowadziłeś ją do wersji 1.4, a nóż widelec będzie to skuteczne i w naszym nieszczęsnym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja również kupiłem Heroesa V w moim ulubionym Empiku i żadnych problemów z patchami nie miałem. Instalowałem niedawno 1.4 i widocznego problemu nie zauważyłem. Gra nie była na starcie 1.2 :* sam musiałem się z nią mę_Ęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I co? Na razie nie ani widu ani słuchu o patchu 1.4...Po co taka strategia? Po co bawić się w dziesięć tysięcy wydań, skoro można się pogubić w tym wszystkim (czego właśnie doświadczamy...). Ech, naprawdę Was szanuję chłopaki, ale ostatnie Wasze "marketingowe posunięcia" nadszarpują nie tylko moją wiarę ale i wielu graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2006 o 19:37, Św. Drakoni napisał:

> Ja też mam wersję z Empiku i nie mam takich problemów

czy aby tą która już na starcie była w wersji 1.2? jeśli tak to może napisz w jaki sposób (o
ile wogóle) doprowadziłeś ją do wersji 1.4, a nóż widelec będzie to skuteczne i w naszym nieszczęsnym
przypadku


On widocznie nie ma wersji "Empikowej".
Ja tez kupilem ta cholerna wersje i na tym cierpie... :(
Nie rozumiem zespolu programerow, co za kity wsciskaja, bo ja nieustannie mam problemy zwiazane z niedociagnieciami programistycznymi! To nie firma jak Blizzard, oni to dopiero sa gorylami :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 11:46, Toshi650 napisał:

I co? Na razie nie ani widu ani słuchu o patchu 1.4...Po co taka strategia? Po co bawić się
w dziesięć tysięcy wydań, skoro można się pogubić w tym wszystkim (czego właśnie doświadczamy...).
Ech, naprawdę Was szanuję chłopaki, ale ostatnie Wasze "marketingowe posunięcia" nadszarpują
nie tylko moją wiarę ale i wielu graczy...


Mowisz madrze :)
Tez tak mysle, do tej chwili skwasili moja chec do tej wspanialej gry, ktora kochalem od 1.czesci!
Ach to byly lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam tylko nadzieję że z dodatkiem nie będzie takich problemów, bo jak nie będzie się chciał instalować na "empikówie" to ktoś zapłaci za to głową..a dział reklamacji czy to w empiku czy cdpowski nerwami przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 19:33, Św. Drakoni napisał:

Mam tylko nadzieję że z dodatkiem nie będzie takich problemów, bo jak nie będzie się chciał
instalować na "empikówie" to ktoś zapłaci za to głową..a dział reklamacji czy to w empiku czy
cdpowski nerwami przynajmniej.


Hehee... juz wole nie wiedziec co sie stanie z tytulem gry, jak takie problemy beda miec miejsca w dodatku.
Po prostu zhanbiony, niegdys tryumfalny HoMM, i jest powod do smutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ciekawe, czy firma oficjalnie przeprosi, tudzież "wyrazi skruchę" z powodu zaistniałej sytuacji. Wielu po przeczytaniu tego zdania parsknie śmiechem, ale właśnie od takich małych akcji/sytuacji buduje się wizerunek firmy. Wiadomym jest, iż najtrudniej powiedzieć "przepraszam".
Podobnie jak inni, ja również mam nadzieję, że dodatek będzie z wersją "empikową" działał bez najmniejszych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm. U mnie podobnie, z patchem 1.3 miałem problemy (musiałem ręcznie czyścić rejestr po próbach instalacji 1.3 w wersji "zwykłej" DVD bo na pewnym etapie nawet się usunąć nie chciała, nie mówiąc o reinstalacji...) - pomogła wersja empikowa. Był długo spokój, teraz się zorientowałem że w międzyczasie 1.4 wypuścili... Autoupdater.... i oczywiście d*** - instalacja H5 nie wykryta :-/ Gra była kupiona w Saturnie w wersji z płytą Audio CD w zestawie, jak mniemam w tej samej wersji co niesławna "empikówka"... I co ja mam teraz zrobić? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam,

do tej pory nie otrzymalismy jeszcze w pomocy wiekszej liczby zgloszen dotyczacych klopotow
z instalacja najnowszej latki do Heroes. jesli rzeczywiscie sa problemy to zapraszam bezposrednio
do nas - formularz i opis problemu. bedzie szybciej i sprawniej pojdzie wyeliminowanie ewentualnych
problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2006 o 21:24, Gve napisał:

Hmmm. U mnie podobnie, z patchem 1.3 miałem problemy (musiałem ręcznie czyścić rejestr po próbach
instalacji 1.3 w wersji "zwykłej" DVD bo na pewnym etapie nawet się usunąć nie chciała, nie
mówiąc o reinstalacji...) - pomogła wersja empikowa. Był długo spokój, teraz się zorientowałem
że w międzyczasie 1.4 wypuścili... Autoupdater.... i oczywiście d*** - instalacja H5 nie wykryta
:-/ Gra była kupiona w Saturnie w wersji z płytą Audio CD w zestawie, jak mniemam w tej samej
wersji co niesławna "empikówka"... I co ja mam teraz zrobić? :-/


Ja tylko dodam od siebie, iż grę również kupiłem w Saturnie (Kraków) wraz z soundtrackiem. Czekam w tym momencie na patch 1.4 przeznaczony właśnie do tej edycji, ponieważ "standardowa" nie chce działać z tą wersją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 21.11.2006 o 21:41, Tuddrussel napisał:

do tej pory nie otrzymalismy jeszcze w pomocy wiekszej liczby zgloszen dotyczacych klopotow
z instalacja najnowszej latki do Heroes. jesli rzeczywiscie sa problemy to zapraszam bezposrednio
do nas - formularz i opis problemu. bedzie szybciej i sprawniej pojdzie wyeliminowanie ewentualnych
problemow.


i wszystko jasne, niestety żeby coś zdziałać trzeba "zaspamować" pomoc techniczną (oczywiście nie samemu - ma być masówka a nie natręctwo)..biedna pomoc techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Nie wiecie może, czy z wersją US też są takie problemy? Mam tamtejszą wersję limitowaną i nie wiem czy warto łatać skoro są takie problemy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować