Zaloguj się, aby obserwować  
zapodaj

NBA - Quiz

1080 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 16:52, Robek 009 napisał:

> Nie żartuj sobie ze mnie. Moja uwaga nie miała być uszczypliwa ani nic w tym rodzaju.
Jeśli
> chodzi o pytanie to powinno się poczekać 24 godziny, ale jeśli o mnie chodzi to możesz
zadać,
> ja też nie lubię przestojów.

Ale ja sobie nie żartowałem tylko stwierdziłem, że wiedziałem w 100% że to dobra odpowiedź
;) A co do pytania: Jaka drużyna z grających obecnie w NBA została założona najpóźniej?

charlotte bobcats, nie przyznam sobie z gory punktu, ale od razu oddaje pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 19:43, Robek 009 napisał:

Tak! Kanaima +1!
A więc zadam kolejne pytanie: Kto zdobył pierwsze mistrzostwo NBA? Wiem, że łatwe ;)


Philadelphia Warriors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:47, pretorianie napisał:

Niech ktoś zada pytanie, minęły już chyba 24 godziny.

moze niech ktos podliczy punkty, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prośbą podliczyłem wszystkie punkty, aż od 8 lutego... :)
Wyniki prezentują się tak :

1. Kanaima - 19 pkt.
2. Rosveld - 12 pkt.
3. kuko7 i pretorianie - 4 pkt.

4. Kobe92 - 3 pkt.
5. cubba - 2 pkt.
6. Belagdil, Blantman, zapodaj, ko?nik, bak21, Obi-wan Kenobii, Robek 009 - 1 pkt.

Niech ktoś zada następne pytanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:37, pretorianie napisał:

Przy jakiej okazji (duża impreza) Magic Johnson dowiedział się, że jest zarażony wirusem HIV?


Z moich informacji wynika, że dowiedział się u lekarza:) Chciał uzyskać ubezpieczenie na życie i nie zaliczył testu na obecność HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 18:03, kobe92 napisał:

> Przy jakiej okazji (duża impreza) Magic Johnson dowiedział się, że jest zarażony wirusem
HIV?

Z moich informacji wynika, że dowiedział się u lekarza:) Chciał uzyskać ubezpieczenie na życie
i nie zaliczył testu na obecność HIV.

tak, to bylo na poczatku sezonu 91/92. zadna tam duza impreza, chyba ze masz na mysli poczatek sezonu nba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 18:30, Kanaima napisał:

> > Przy jakiej okazji (duża impreza) Magic Johnson dowiedział się, że jest zarażony
wirusem
> HIV?
>
> Z moich informacji wynika, że dowiedział się u lekarza:) Chciał uzyskać ubezpieczenie
na życie
> i nie zaliczył testu na obecność HIV.
tak, to bylo na poczatku sezonu 91/92. zadna tam duza impreza, chyba ze masz na mysli poczatek
sezonu nba:)

zaliczę ci bo podałeś dobrze sezon. chodziło mi o Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie 1992r. Po Igrzyskach wrócił i wypalił z taką informacją. Kanaima+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 19:34, pretorianie napisał:

> > > Przy jakiej okazji (duża impreza) Magic Johnson dowiedział się, że jest zarażony

> wirusem
> > HIV?
> >
> > Z moich informacji wynika, że dowiedział się u lekarza:) Chciał uzyskać ubezpieczenie

> na życie
> > i nie zaliczył testu na obecność HIV.
> tak, to bylo na poczatku sezonu 91/92. zadna tam duza impreza, chyba ze masz na mysli
poczatek
> sezonu nba:)
zaliczę ci bo podałeś dobrze sezon. chodziło mi o Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie 1992r.
Po Igrzyskach wrócił i wypalił z taką informacją. Kanaima+1

no niestety jestes w bledzie, magic podal ta informacje na jakies pol roku PRZED igrzyskami w barcelonie, do dream teamu jak i do all star ''92 wybrano go z sentymentu, zeby mial fajne zakonczenie kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale to ty jesteś w błędzie. Mam tyle latek, że pamiętam to doskonale a był on moim ulubionym zawodnikiem. Jakby podał to do wiadomości przed Igrzyskami to by inni nie zgodzili się z nim grać. Zresztą tak właśnie było z nim w NBA musiał odejść bo inni zawodnicy bali się z nim grać. Później wprawdzie wrócił na chwilę ale szybko zakończył definitywnie karierę. Więc żeby zagrać na Igrzyskach musiał być czysty i o żadnych sentymentach mowy być nie mogło. Zaufaj starszemu koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:29, pretorianie napisał:

Przykro mi ale to ty jesteś w błędzie. Mam tyle latek, że pamiętam to doskonale a był on moim
ulubionym zawodnikiem. Jakby podał to do wiadomości przed Igrzyskami to by inni nie zgodzili
się z nim grać. Zresztą tak właśnie było z nim w NBA musiał odejść bo inni zawodnicy bali się
z nim grać. Później wprawdzie wrócił na chwilę ale szybko zakończył definitywnie karierę. Więc
żeby zagrać na Igrzyskach musiał być czysty i o żadnych sentymentach mowy być nie mogło. Zaufaj
starszemu koledze.


http://en.wikipedia.org/wiki/Magic_Johnson#HIV_announcement_and_comeback_.281991-92.29
http://www.nba.com/history/players/johnsonm_bio.html
- może to coś wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:50, pretorianie napisał:

Dobra to jest mało ważne. Kanaima zadawaj pytanie.

sorry starszy kolego, do u speak english?
HIV announcement and comeback (1991-92)

In the 1991-92 NBA season, Johnson missed the first three games with an unspecified "stomach ailment". On November 7, 1991, Johnson shocked the world with the announcement that he was infected with HIV and would immediately retire. Johnson discovered his condition when he tried to obtain life insurance and had failed the compulsory HIV test conducted by Lakers team doctor Dr. Michael Mellman.

Despite being HIV positive, Johnson was chosen for the United States men''s national basketball team who represented the USA in the 1992 Olympic Games.


jesli masz jeszcze jakies watpliwosci to przypomnij sobie ze mial jeszcze come back w sezonie 95/96, juz napewno po ogloszeniu ze ma hiv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do pytania - uwazam, ze kobe92 pierwszy udzielil wlasciwej odpowiedzi i to jemu nalezy sie punkt i on ma prawo do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobe nie kwapi sie do zadania pytania wiec ja to zrobie:
byl sobie kiedys taki grajek ktory sie nazywal robert pack. o ile mi wiadomo jako pierwszy wykonal wsad typu "between the legs" na konkursie wsadow. w ktorej rundzie i z ktorym numerem w drafcie zostal wybrany?(zatrudnili go blazers)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:15, Kanaima napisał:

kobe nie kwapi sie do zadania pytania wiec ja to zrobie:
byl sobie kiedys taki grajek ktory sie nazywal robert pack. o ile mi wiadomo jako pierwszy
wykonal wsad typu "between the legs" na konkursie wsadow. w ktorej rundzie i z ktorym numerem
w drafcie zostal wybrany?(zatrudnili go blazers)

nie zatrudnili go z draftu, tylko z free agents.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:20, Obi-wan Kenobii napisał:

> kobe nie kwapi sie do zadania pytania wiec ja to zrobie:
> byl sobie kiedys taki grajek ktory sie nazywal robert pack. o ile mi wiadomo jako pierwszy

> wykonal wsad typu "between the legs" na konkursie wsadow. w ktorej rundzie i z ktorym
numerem
> w drafcie zostal wybrany?(zatrudnili go blazers)
nie zatrudnili go z draftu, tylko z free agents.

i o to chodzilo:) obi-wan +1
dawaj pytanie mistrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować