Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do LotR: The Battle for Middle-earth II ma złoty status

33 postów w tym temacie

Podstawka super, chociaż odniosłem wrażenie, że to trochę odmieniona jedynka. Mam nadzieję, że dodatek nie będzie zbyt drogi, bo za dodatkowe kampanie (bo więcej teoretycznie gra nie obejmuje dodatków) nie chce mi się płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie.
Skoro jest już LotR: BotME Classics, to znaczy że niedługo wyjdzie wersja combo podstawek LotR: BotME + LotR: BotME2, potem LotR: BotME2 + LotR: BotME2 RotWK, następnie BotME2 classics, wtedy po nieługim czasie LotR: BotME2 RotWK Classics, co będzie oznaczać po kolejnym roku edycję LotR: BotME2 Classics + LotR: BotME2 RotWK Classics z czego zapewne skorzystam, a po kolejnym roku gdy LotR stanie się klasykiem kina wyjdzie edycja dla mistrzów cierpliwości czyli kolekcjonerska LotR: BotME + LotR: BotME2 + LotR: BotME2 RotWK.
Nie należy się jednak martwić brakiem nowości EA na rynku ponieważ niedługo potem wyjdzie wersja LotR: BotME First Decade składająca się z LotR: BotME + LotR: BotME2 + LotR: BotME2 RotWK w edycji BlueRay. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałes ze po RotWK wychodzi kolejny dodatek traktujący o siłach dobra :P
PS. szkoda ze wtym dodatku nie bedzie mozna grac po stronie Elendila broniącego pólnocnego królestwa Arnoru
Pozdro wszystkim fanatykom Tolkiena ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to gdzies chyba czytałem, że +,- 59 zł. A co do samej rozgrywki to uważam, że wojska Angmaru bedą rewelacyjne. Naprawde szkoda, że nie będzie można stanąć po stronie Arnoru. I jeszcze jedno co do samej historii. Tolkien nie opisał tak dokładnie wojny o na północy w 3 erze jak to jest przedstawione w bfme2. a możecie mi uwierzyć jestem zagorzałym fanem Tolkiena i przeczytałem niemal wszystko co zwiazane ze śródziemiem i całą Ardą. Mysle, że twn dodatek będzie bardzo dobry. Skoro potrafili połaczyć godną fabułę do bfme2 to mam nadzieje ze z dodatkiem pojdzie jeszcze lepiej. Acha i ostatnie :P Tolkien opisał wojny na północy i upadek Angmaru nie do końca ponieważ nie pozwolił mu na to los. Jego Syn wydał wiele ksiązek z połaczonych jego notatek ( i nie chodzi mi tu o dzieła wydane w Polsce bo tych było mało). To tak dla niedowiarków którzy uważaja, ze całość gry jest jednym wielkim naciągnieciem. Jest nim tylko część. Pozdro dla fanów Tolkiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm, a jak się ma anglika podstawkę?
Sprowadzałem z Wielkiej Brytanii Edycję Kolekcjonerską, więc mam nadzieję, zę nie będę miał problemów z dodatkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy CDP tez bedzie mialo dodatek w swojej ofercie? czekac i wydac wirtualne pieniazki?? czu poleciec 1 grudna do sklepu?

Ktos wie? - i czy gry LEM''a bede jeszcze jakies w ofercie - Battlefront 2 ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dno. No jak można naciągac fabułe Władcy Pierścieni na kolejne dodatki?!
Dwojka to przesada: atak goblinów na Rivendell, odbicie Szarej Przystani.. Atak na Dol Gundur.
Argh. Przecież tytułowy czarnoksiężnik został zabity przez Eowine w walce o Wieżę Czat, a jezeli nawet to przeżył, to moc, która uzależniła go od bytu zostałą zniszczona. | Poza fabułą zapowiada się pięknei zrobiona graficznie dobra gra strategiczna.
Wiesz, co gdybyś zauważył BFME II to gra, która jest tylko z wydarzeniami w książce nie w filmie, czyli to jest jeszcze przed I, II,II książkową.Chyba to kupię zamiast GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować