Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Czarodziejki (Charmed) - Temat Ogólny

23 postów w tym temacie

Założyłęm temat o filmie Czrodziejki (Charmed). Być może, niektórzy pomyślą, co za debil stworzył ten temat, lecz ci co lubiąten film (szczerze), ale nie umieją się przyznać to gorąco zapraszam do tematu.

Moja opinia o filmie: Ten film zaciekawił mnie swoją fabułą. Trzy dziewczyny mające zdolości nadprzyrodzone, króre ratują świat, przed demonami i innymi stworami. Być może na pierwszy rzut oka ten film wyda się niezbyt ciekawy, ale po obejrzeniu paru odcinków, może komuś się spodoba. [Dla ciekawych - jutro o godzinie 13 na polsacie będzie 27 odcinek]. A tak wogóle to film jest podzielony na 8 sezonów po 22 odcinki, czyli 8 x 22 = 176 odcinków.
Odcinki można pobrać przez torrenta (Bit Comet):
http://www.btmon.com/Video/Unsorted/Charmed_Charmed_Season_1-8.torrent.html
(później w oknie pobierania wybieracie który odcinek chcecie pobrać)
A polskie napisy na stonie:
http://napisy.org/Szukaj/Charmed/Strona/1

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:08, rogoz94 napisał:

Myślę, że ten film jest całkiem niezły. Oglądam go namiętnie z mamą;]

spox, tylko szkoda że w czwartym sezonie nie ma już Prue ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje, nikt nawet nie chce nic napisać, nic "za" ani nic "przeciw" ?? Coż myślę że każdy powinien coś napisać, no dalej do roboty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odswieżaj na siłe wątku. To nie czat, odpowiedź możesz uzyskać po czasie dłuższym niż jedna doba.
Sam serial nie jest może taki zły. Lepsze to niż Buffy. ;-)

Swoja drogą czy pobranie tych odcinków jest legalne? Bo cos mi się wydaje, ze wytwórnia miałaby jednak coś przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:43, nadol91 napisał:

chyba legalne
tak samo jak pobueranie shaman kinga czy innych anime


Hmm no nie sądzę. Nie znam licencji, ale coś co jest nadal emitowane w komercyjnych stacjach, które muszą kupić do tego prawa raczej nie wydaje się ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:54, nadol91 napisał:

ale co, poslesz mnie na policję ? xD


Nie, bo nie mam takiej możliwości. To już leży w gestii moderatorów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

licencja telewizyjna o (bla bl bla - nadawany sygnalu telewizyjnego radiowego i cos tam jeszcze) wyraznie okresla obszar(teryturium jakiegos kraju) na ktorym jest nadawany dany program :) Nagrac mozesz sobie z tv na vhs/dvd/kompa :) ale dystrybuowac tego juz nie mozesz :) wszak nie masz praw do tego gdyz prawa do dystrybucji naleza do telewizji nadajacej dany sygnal :)

juz widze wielkie krzyki - ze zostalo udostepnione i tak dalej :) owszem zostalo udostepnione przez ta telewizje ale do obejrzenia a nie dalszej dystrybucji a taka dzialalnosc nie miesci sie juz w uprawnieniach osoby dysponujacej nagranym sygnalem.

dlaczego propagujesz piractwo i telepajeczarstwo?

polskie napisy sa rowniez czescia licencji i jako takie nie maja prawa pojawiac sie samodzielnie.

czy jest na sali moderastor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ej wez tylko takie sa fakty :) lista dialogowa czyli popularne napisy sa integralna czescia filmu :) i jako takie nie moga byc przedmotem odrebnym :) chyba ze warunki licencji na to zezwalaja. Serwis ktory podales dziala tylko dlatego iz jest on darmowy a wlasciciele i tworcy nie pobieraja zadnych oplat za korzystanie z ich opracowan :) to jest wyraz dobrej woli wlascicieli praw licencyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jesli np ja sam bym stworzył napisy, a potem ktos ewentualnie se je sciagnie i bedzie z nich korzystał to co wtedy ?? przecierz to sa moje napisy i sam chcoiałm je udostępnić innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz stworzyc swoja wersje napisow dla siebie :) ale nie mozesz juz ich rozpowszechniac gdyz nie masz na to licencji :) chyba ze podpisales takowa z wlascicielem praw autorskich utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha no ale chyba nic złego aż tak nie robię hę, nie sprzedaję, nie używam w celach komercyjnych, poprostu pobrałem bo chcę sprawdzic pare odcinkow ktorych nie widziałem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Odświeżam ten temat bo mi się aż żal zrobiło jak zobaczyłem datę ostatniego posta... To jest chyba najlepszy serial jaki widziałem a wątek o nim zamarły i opustoszały...

Piszcie jak oglądacie. Dla mnie to po prostu najlepszy sposób na oderwanie od rzeczywistości. Nie mówiąc już o tym jak bardzo podoba mi się Alyssa Milano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 19:12, liwuniek14 napisał:

Nie no... Odświeżam ten temat bo mi się aż żal zrobiło jak zobaczyłem datę ostatniego
posta... To jest chyba najlepszy serial jaki widziałem a wątek o nim zamarły i opustoszały...

Piszcie jak oglądacie. Dla mnie to po prostu najlepszy sposób na oderwanie od rzeczywistości.
Nie mówiąc już o tym jak bardzo podoba mi się Alyssa Milano...


Mi tez sie podoba Alyssa , często oglądam ten serial ,nie wiem czy to dlatego ze akurat wtedy jem obiad i ze lubię tę aktorkę czy tez ze mnie wciągnął ,ale z drugiej strony lecą tez inne filmy w tv o tej porze, więc pewnie to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie się podoba i aktorka i serial. Zresztą uwielbiam filmy o magii a takich niestety nie można napotkać wiele w telewizji. Była jeszcze "Sabrina - nastoletnia czarownica" Ale to już nie to...

A tu.. CZarodziejki biją wszystko... A oglądałeś ostatnie 2 odcinki? Ja miałem wielką nadzieje że Cole się nawróci jakoś i nic z tego nie wyszło bo go zabiły.. Eh... No to ja sobie myślę : "Nie ma Cole''a to dziecko Phoebe bedzie dobre i wogóle" A tu co? Wyrocznia kradnie dziecko które wcześniej okazuje się byc nasieniem zła... No i wyroczni też w końcu niet... No ciekaw jestem co będzie w następnym odcinku... Specjalnie nie podglądam streszczeń w necie bo lubie ten dreszczyk emocji i to oczekiwanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 21:49, liwuniek14 napisał:

No mnie się podoba i aktorka i serial. Zresztą uwielbiam filmy o magii a takich niestety
nie można napotkać wiele w telewizji. Była jeszcze "Sabrina - nastoletnia czarownica"
Ale to już nie to...

A tu.. CZarodziejki biją wszystko... A oglądałeś ostatnie 2 odcinki? Ja miałem wielką
nadzieje że Cole się nawróci jakoś i nic z tego nie wyszło bo go zabiły.. Eh... No to
ja sobie myślę : "Nie ma Cole''a to dziecko Phoebe bedzie dobre i wogóle" A tu co? Wyrocznia
kradnie dziecko które wcześniej okazuje się byc nasieniem zła... No i wyroczni też w
końcu niet... No ciekaw jestem co będzie w następnym odcinku... Specjalnie nie podglądam
streszczeń w necie bo lubie ten dreszczyk emocji i to oczekiwanie :D:D:D


no dokładnie ,tez liczyłem ze Cole sie nawróci ,ale niestety.Ale z takim zapałem jak ty to ja nie czekam na następny odcinek :P. Ja za to muszę obejrzec lostów bo ściągnąłem 1 sezon ,a w tv jakoś nie oglądałem bo przegapiłem pare odcinków i jak zacząłem oglądac od 10-o to nie wiedziałem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować