Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Lineage II Chronicle 4 - Temat ogólny

210 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 12:35, eidos napisał:

Czy da sie usunąć ta klątwe czy sama zniknie ?

Z tego co pamiętam, to wszystkie klątwy prędzej czy później się kończą. Nie jestem jednak pewny na 100% (np, powiedzmy, że na 90% mam rację ;) ). Ew. można spróbować czarem Purify (tak to się chyba nazywało - na pewno ma go Shilien Elder), ale nie jestem pewny czy on pomoże na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Forum w Lineage 2. Zamuwiłem dzisiaj i zastanawiam się na którym serwerze zacząc tzn. gdzie jest dużo polaków itp.Grałem niedawno na trialu i mam postać na servie Franz ale niewiem czy dalej tam kontynuować grę , bo to jeden ze starszych serwerów więc zastanawiam się czy nie będzie lepij zacząć na którymś nowszym serwerze.Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:12, Sir Myxir napisał:

Mam pytanko odnośnie 2 postaci soultakear i storm screamera która postać bedzie lepsza
na duele??


Necro jest stosunkowo lepszy pod PvP, gdyż ma summona i Transfer Pain. Minusem jest to, że wali tylko z Dark Magic''a i widziałam sytuacje w których EE lub PP kładli go z łuku ponieważ mają Resista na Dark Magic. :P SH w PvP wali raczej Wind Magic''iem (z Darka tylko na koxie lub jeśli MP nie mamy), z czego po 3 profce dostaje dwa Vortexy (Necro jeden). Bardziej uniwersalny niż necro, ale bez summona. Radziłabym raczej poczytać troche na ten temat lub spróbować pograć obiema profkami, bo to co mi przypadło do gustu tobie niekoniecznie musi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:53, dizzy1942 napisał:

> Mam pytanko odnośnie 2 postaci soultakear i storm screamera która postać bedzie
lepsza
> na duele??

Necro jest stosunkowo lepszy pod PvP, gdyż ma summona i Transfer Pain. Minusem jest to,
że wali tylko z Dark Magic''a i widziałam sytuacje w których EE lub PP kładli go z łuku
ponieważ mają Resista na Dark Magic. :P SH w PvP wali raczej Wind Magic''iem (z Darka
tylko na koxie lub jeśli MP nie mamy), z czego po 3 profce dostaje dwa Vortexy (Necro
jeden). Bardziej uniwersalny niż necro, ale bez summona. Radziłabym raczej poczytać troche
na ten temat lub spróbować pograć obiema profkami, bo to co mi przypadło do gustu tobie
niekoniecznie musi. ;)



Summon dodaje więcej hp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 16:57, Sir Myxir napisał:

Summon dodaje więcej hp??


Transfer Pain działa na takiej zasadzie, że dzielisz się z nim zadanym tobie dmg. Jesli ktoś cię walnie, to dostaniesz za mniej kosztem HP summona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Od kilku dni rozmyślam nad zakupem L2 i grania na serwerze producenta ale nie do końca moge znalźć informacje mnie zadowalające.
Mianowicie:
- na którym serwerze gra najwięcej Rodaków??
- jak ten abonament na 60dn jest rozliczany? liczą się dni w które jestem zalogowany czy jak??
- jak to jest na oryginalnym serwerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 10:22, Lestat20 napisał:

Witam!!
Od kilku dni rozmyślam nad zakupem L2 i grania na serwerze producenta ale nie do końca
moge znalźć informacje mnie zadowalające.
Mianowicie:
- na którym serwerze gra najwięcej Rodaków??
- jak ten abonament na 60dn jest rozliczany? liczą się dni w które jestem zalogowany
czy jak??
- jak to jest na oryginalnym serwerze??


Najwiecej Polaków gra na Theonie i Franzie a takze na Lunie gdzie ja gram.
Abonament liczy sie od dnia w którym go oplaciles, nawet jesli nie jestes zalogowany, wiec masz 60 dni od czasu kiedy oplacisz abonament żeby sie nacieszyc gra.
Jest 100% lepiej niz na privach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:07, Meketh napisał:

> Witam!!
> Od kilku dni rozmyślam nad zakupem L2 i grania na serwerze producenta ale nie do
końca
> moge znalźć informacje mnie zadowalające.
> Mianowicie:
> - na którym serwerze gra najwięcej Rodaków??
> - jak ten abonament na 60dn jest rozliczany? liczą się dni w które jestem zalogowany

> czy jak??
> - jak to jest na oryginalnym serwerze??
>
>
Najwiecej Polaków gra na Theonie i Franzie a takze na Lunie gdzie ja gram.
Abonament liczy sie od dnia w którym go oplaciles, nawet jesli nie jestes zalogowany,
wiec masz 60 dni od czasu kiedy oplacisz abonament żeby sie nacieszyc gra.
Jest 100% lepiej niz na privach:)


Dzięki za odpowiedź.
Ale nie ma tak, że usuną mi konto jak pogram dwa miech a 1 miech będę miał przerwy??
W chwili obecnej mam już GW Nightfall i Factions ale żadnego nie udało mi się ukończyć:(
A w L2 gram na prywatnym ale coraz gorzej tam jest wiec z nerw itp przejdę na legala gdzie zawsze coś się dzieje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.10.2008 o 18:40, Lestat20 napisał:


Konta ci nie usuna pozostanie nawet jesli nie bedziesz oplacal abonamentu przez pół roku. Poprostu konto pozostanie niaktywne do czasu az zaplacisz kolejny abonament .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO to gitara gra, to tak jak telefon na kartę (prawie).
Dzięki.
Jak tylko będe miał wolną kaskę to się skuszę na te wydanie L2 co cdprojekt wydał ichyba też wybiorę LUNĘ ponieważ ma 2 plusy jak na razie: grają tam Rodacy i podoba mi się nazwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam proste pytanie względem pewnej istotnej dla mnie kwestii. :P
We wrześniu, do Platynowej edycji/kolekcji trafił również Lineage II, najtańsza cena sklepowa to póki co ok 55. zł, natomiast widzę, że na gram.pl bez problemu zamówić można niemalże to samo za 45 zł. Zbadałem trochę sprawę, i widzę, że wersje nie są chyba identyczne. "Platynówka" z jednej strony posiada poradnik i mapkę, ale jeśli chodzi o opłacony abonament, pewny mogę być jedynie 31 dni, natomiast kupując na gram.pl jest to ewidentnie 45 dni, w dodatku otrzymujemy breloczek [tak, tylko na to czekałem.] Nie jestem pewien, co oznacza termin "doładowująca karta kolekcjonerska" w "platynowej", to jest właśnie taki time card na 15 dni? o . 0 Poza tym, czy obie gry mają aktualizacja na tym samym poziomie? Wszystko wskazuje na to, że tak, ale nie znam się zbytnio na uniwersum Lineage i nie mogę być tego pewien. Chciałbym pograć w grę wraz z kumplem, stąd zamawiając w dwóch grę na gram.pl wyjdzie nam to w sumie odrobinę taniej, nawet z kosztami wysyłki. Reasumując - co opłaca się bardziej kupić, jakie są różnice pomiędzy tym a tamtym wydaniem?
Wybaczcie mi z deczka dziwne pytanie, ale strasznie krucho u mnie obecnie z kasą na tą chwilę, najmniejsza różnica cenowa ma dla mnie pewne znaczenie, poza tym chciałbym mieć opłaconą grę do końca roku już z tego i zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bom nowym jest. jak mam juz kilka skili i jak wlane soie je do paska to nie musze ich ciagle aktywowac przy ataku ?? (tzn. kliknac danego F...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to skille pasywne to nie musisz.
JEśli są to skille aktywne, to działają jak zwykły atak/heal/cośtam, więc używasz raz i leci raz. Załaduje się, to możesz znowu użyć.
Są też skille "pół na pół", czyli takie które musisz aktywować, zżerają manę, ale dopóki ich nie wyłączysz lub nei skończy Ci sie mana to są aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 12:22, mateuszbanach0 napisał:

mam pytanko: czy potzrebny jest pre-paid do uruchomienia lineage z serii Platynowa Kolekcja????
Bo piszą na pudełku że jest 31 dni gratis.


Tak prepaid jest potrzebny do aktywacji gry, albo karta płatnicza.Aktywując grę najpierw liczy ci sie czas z prepaida a potem te gratisowe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Zaczołem ściągać L2 i wyszedłęm z domu, wracam po 7 godzinach a tu sie ściągło 2,5 gb i zabrakło mi miejsca na dysku. Nie chce tracić kolejnych 7 godzin, czy da sie dościągać te 500 mega??? (ta instalka zajmuje 3gb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować