Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Tatry i turystyka górska

270 postów w tym temacie

Heh, nieświadomie uderzyłaś w mój jeszcze jeden czuły punkt - zamki ;)
Mam przyjaciela z którym robimy co roku wypady w góry a przy okazji katalogujemy wszystkie zamki, ruiny itp. jakie napotkamy. Założyliśmy nawet o tym stronkę (adres w podpisie -ale to nie reklama broń Boże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietnie, a masz zamek w Rytrze, Muszynie, a moze w Starej Lubowni + chociaz to Slowacja + ale piekny!No i w Beskidach jest ich troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:26, Nulinka napisał:

GeoT ! Gratulacje ! Świetna strona ! Tak trzymać !I wybierzcie sie w Beskid Sądecki, znajdziecie
skarby...


Dzięki w takcie pisania mam wypad właśnie w Sądecki i Gorce ale idzie jak po grudzie, bo to było w tamtym roku a pamięć już nie ta :) teraz gnamy w Bieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie ze szczytu Łomnicy w dolinę Pięciu Stawów Spiskich.
Ps:GeoT-jeśli chodzi o zamki to mam chyba nieźle-cała krzyżacka twórczość w zasięgu ręki.Z Gdańska to prawie rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:58, andrzejptytus napisał:

Hej! Czyżby miłośnicy gór powymierali?


No coś ty! Wypluj to słowo, zakop i przykryj kamieniem ;)

Ja w maju się w Taterki nie wybieram, ale na długi weekend czerwcomy śmigamy w okolice Wałbrzycha i chcemy parę mniejszych (ale za to szbkich :) szczytów z listy KGP skreślić. Tatry muszą czekac na wrzesień ...

Ps. dodawaj fajne zdjęcia jak masz i nie przejmuj się że tu cicho. Po prostu napawamy się spokojem i majestatem gór właśnie w ciszy.
W temacie zamków: przedwczoraj zrobiłem sesję zdjęciową z Kazimierza Dolnego. Mieć rodzinę rzut kamieniem od tego pięknego miasteczka i do tej pory zamku z basztą "nie zaliczyć"? Wstyd! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 09:36, rolek85 napisał:

Może pochwalę się widokami ze swojej miejscowości. co prawda Tatry to nie są .... :)


Czyżby Kumówka?? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 09:46, GeoT napisał:

> Może pochwalę się widokami ze swojej miejscowości. co prawda Tatry to nie są .... :)

Czyżby Kumówka?? :x

A skąd Geo wiesz, że to jest Kumówka?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 09:45, GeoT napisał:

> Hej! Czyżby miłośnicy gór powymierali?

No coś ty! Wypluj to słowo, zakop i przykryj kamieniem ;)

Ja w maju się w Taterki nie wybieram, ale na długi weekend czerwcomy śmigamy w okolice Wałbrzycha
i chcemy parę mniejszych (ale za to szbkich :) szczytów z listy KGP skreślić. Tatry muszą czekac
na wrzesień ...

Ps. dodawaj fajne zdjęcia jak masz i nie przejmuj się że tu cicho. Po prostu napawamy się spokojem
i majestatem gór właśnie w ciszy.
W temacie zamków: przedwczoraj zrobiłem sesję zdjęciową z Kazimierza Dolnego. Mieć rodzinę
rzut kamieniem od tego pięknego miasteczka i do tej pory zamku z basztą "nie zaliczyć"? Wstyd!
;)

A macie w planach także Wielką Sowę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o ten szczyt w Górach Sowich? Jeśli jest na liście KGP to tak ;)
Ale szczerze mówiąc kompletnie nie znam tamtych okolic (ze względu na odległość nas dzielącą, Karkonosze to dla nas zupełna nowość :)

Ale Wielka Sowa choć niewielka to piękna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak byłem na wycieczce w Zakopanym .
Wspanialy klimat i oscypki.
Ale najelpsi sa górale .
A jaki szczyt zdobylem nie wiem ale pamietam ze bylem nad Morskim Okiem
Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 13:38, GeoT napisał:

Pytasz o ten szczyt w Górach Sowich? Jeśli jest na liście KGP to tak ;)
Ale szczerze mówiąc kompletnie nie znam tamtych okolic (ze względu na odległość nas dzielącą,
Karkonosze to dla nas zupełna nowość :)

Ale Wielka Sowa choć niewielka to piękna jest!

Bardzo piękna! A na szczycie znajduje się zabytkowa wieża, którą trzeba obowiązkowo "zdobyć". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:19, andrzejptytus napisał:

W Gdańsku +20 st w cieniu a tymczasem z Kasprowego ludzie jeszcze szusują(fotka z 5 maja).


Byłeś może teraz w Tatrach?? Jeśli tak to napisz jaka sytuacja w niższych partiach, bo co się wyżej dzieję to widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 07:44, GeoT napisał:

> W Gdańsku +20 st w cieniu a tymczasem z Kasprowego ludzie jeszcze szusują(fotka z 5 maja).


Byłeś może teraz w Tatrach?? Jeśli tak to napisz jaka sytuacja w niższych partiach, bo co się
wyżej dzieję to widać :)

Na przykład 4 maja Morskie Oko wyglądało tak :) A ogólnie to szlaki powyżej schronisk wciąż jeszcze w większości zaśnieżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować