Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra ze stajni Valve – Left 4 Dead

25 postów w tym temacie

heh :D nawet jeśli zombie to nie musi to być steroeotyp głupiego ślimaka :D a jeśli to będzie co-op to ja sie ciesze :D a jeśli co-op fps to będzie cool...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:15, Leizar napisał:

A ja chce byc zombie i zjadac "musgi" :P
Wlasnie...będzie mozna grac zombie?

Wątpie ;)
Ale jak chcesz zjadac mózgi - polecam Stubbs''a ;P
~Braaain....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stubbs...Nieet...gosciu jest malo powazny ^^ I wanna be da real zombie ^^
Muuuski....muuussskki...*zaczyna palaszowac łeb napotkanej osoby* Hmm...nie ma musku. Coraz czesciej na takich trafiam*stwierdza powaznym tonem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw lepiej zrobią Episode Two i Three, a potem niech się biorą za następne produkcje(ponoć ma to być już wtedy koniec serii HL, ale zobaczymy). Pewnie zresztą i ta gra również nieprędko wyjdzie. Poza tym grę robi głównie Turtle Rock Studios, współpracując jedynie z Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej fotce to widac ze gra bedzie miala cos wspolnego z zombie ;P.

Wiec przypuszczam, ze beda w grze sieciowej 2 teamy. Normalni ludzi, i zombie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy. Mozliwosc wcielenia sie w zombka byłaby fajną perspektywą. Ciągle chodzą mi po głowie te muski ;>

A co do tych normalnych ludzi...który normalny człowiek walczy z zombie;> skoro nie mozna pokonac to trzeba sie przyłączyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej teraz nie bedzie mozna sie przyczepic do inteligencji przeciwnikow [jak to bylo w HL2] :P jesli beda głupio sie zachowywac to mozna zwalic na to ze to zombie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie marudźcie! będzie klimat już czuć przez skórę! będzie coś naprawdę dobrego (zobaczymy czy jakaś fabuła konkretna się pojawi - choć w tym przypadku nie potrzebna, wystarczy wyraźni zarys tworzonego świata i realia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować