Zaloguj się, aby obserwować  
Ulisses

Quiz Gothic 3 [m]

9144 postów w tym temacie

Nie bez ulepszeń, ta broń dość często na nordmarze występuje, tylko, że jest zużyta i ma 125 obrażeń, a jak nie jest zużyta to ma 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 16:51, Salamos napisał:

Mówiłem broń, a do broni topór też zaliczamy
-->orkowy zabójca - blisko, bardzo blisko byłeś :)

Ale ,że broń czy nazwa?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory pomyłka. Chodzi o Ogrowy morgenstern zapewne:D

Edit: Sory za multi ale nie zauważyłem że ta opcja działa,wcześniej mi nie działała.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra stoi i minęło 12h więc mam prawo zadać. Dlaczego miasto gdzie przebywa thorus(podajże trelis) jest/było tak ważne?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:46, albinskia napisał:

Gra stoi i minęło 12h więc mam prawo zadać. Dlaczego miasto gdzie przebywa thorus(podajże
trelis) jest/było tak ważne?

Pozdrawiam.

zapewne chodzi o to, co trzeba zrobić by moc z powodzeniem szukać artefaktów Adanosa-a co ja olałem i cierpie do dzisiaj...
po rozmówieniu się z Xardasem dostajemy się do Treli w rozmowie z Varekiem dostajemy mapę wykopalisk orków-czyli miejsc gdzie nalezy szukać ww artefaktów.
za to ja wyzwoliłem Trelis i dopiero później dowiedziałem się, że trzeba pogadać z Varekiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:46, albinskia napisał:

Gra stoi i minęło 12h więc mam prawo zadać. Dlaczego miasto gdzie przebywa thorus(podajże
trelis) jest/było tak ważne?

Pozdrawiam.


Ponieważ jest najbliżej granicy Varantu. Jeśli zdobędą te miasto Asasyni nic ich nie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:53, Ecko09 napisał:

Ponieważ jest najbliżej granicy Varantu. Jeśli zdobędą te miasto Asasyni nic ich nie
powstrzyma.

Nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:46, albinskia napisał:

Gra stoi i minęło 12h więc mam prawo zadać. Dlaczego miasto gdzie przebywa thorus(podajże
trelis) jest/było tak ważne?

Pozdrawiam.

hmmm może to. Jedynie to miasto jest blisko Varantu. Może orkowie bali się że asasyni ich zdradzą i zacznie się wojna albo żeby z nimi handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze koledzy ale nie to. Jak z Thorusem to on nam opowiada o trelis i tam mówi dlaczego dla orków to miasto jest tak ważne. Można odpowiedzieć pełni rolę.../Ma charakter...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:18, albinskia napisał:

Dobrze koledzy ale nie to. Jak z Thorusem to on nam opowiada o trelis i tam mówi dlaczego
dla orków to miasto jest tak ważne. Można odpowiedzieć pełni rolę.../Ma charakter...


Pozdrawiam.

może chodzi o strategiczne położenie, jakby nie było miasto w centum kontynentu i to jeszcze blisko wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:18, albinskia napisał:

Dobrze koledzy ale nie to. Jak z Thorusem to on nam opowiada o trelis i tam mówi dlaczego
dla orków to miasto jest tak ważne. Można odpowiedzieć pełni rolę.../Ma charakter...

Miasto w strategicznym miejscu. Blisko Varrantu. Stamtąd orkowie mogą kontrolować assasynów ;]
To miasto było byłym miejscem czy czymś strategicznym paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować