Zaloguj się, aby obserwować  
Ulisses

Quiz Gothic 3 [m]

9144 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 15:32, Albii napisał:

Gotha, a dokładniej zamek w niej, władcą w tym zamku jest demon, a władcą tego "miasteczka"
nie pamiętam kto jest, tzn. jak się nazywał ten Ork, ale może chodziło Ci o tego Demona,
więc... ;)


ho ho ho! ile odpowiedzi na 1 łatwe pytanie.
Dobra odpowiedź ;-) Jest to Gotha z Demonem.
Albii +1 zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 15:09, Albii napisał:

> A ile razy można odpowiadać na te same pytania. Tępaku.
To kur*a odpowiedz na to co zadałem i będziesz sobie mógł dziecko zadawać sobie co chcesz.
-.- Dobra widzę, że nie dojdziemy do porozumienia, więc aby królewicz się nie spocił
od męczenia to zadam inne. Edit: Bym zapomniał, nie jesteś chłopczyku w piaskownicy z
kolegami, to jest cywilizowany świat, więc sobie nie pozwalaj na za dużo, bo kiedyś może
to się dla Ciebie źle skończyć, a tępy to Ty raczej jesteś, bo spamujesz bez końca piszesz
ciągle głupoty i jak pytanie jest za trudne, czy zbyt czasochłonne to od razu jest złe...
Żal mi Ciebie.

Jak ma na imię Lares ?


Ja spamuje ? Proszę Cie... To ty zadałeś pytanie które było już ponad 3 razy. Rusz tą swoją główką i zadaj coś innego. Nie wiem czy nie napiszę do admina o upomnienie dla Ciebie, bo powoli przeginasz sobie pałkę.I proszę skończ te pisanie jakiś ty dorosły, bo oszukujesz samego siebie, zapewne chodzisz do 1 lub 2 klasy gimnazjum.

@Bezi_113 - Gratuluje poczucia humoru oby tak dalej.


Teraz coś osobistego ode mnie dla Bezi_113 i Albii.

Spoiler

Drogie dzieci - W związku z nadchodzącymi świętami życzę wam, abyście skończyli wreszcie te gimnazjum , bo naprawdę nie warto jest siedzieć 5 lat w tej samej klasie.:) Życzę wam również wesołych, radosnych świąt przed komputerem. Mam nadzieję, że w następnym roku będziecie jeszcze głupsi i jeszcze bardziej pokażecie nam, że jesteście niewychowani. Dziękuje za uwagę - Wasz MISTRZ - Piotruś .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo możemy poprosić o pomoc w zabiciu wielkiego jaszczura, kręcącego się niedaleko pewnego miasta ? ;) Fajne pytanie wymyśliłem. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:36, Bezi_113 napisał:

Strażnik Obozu w Monterze.

:( Bezi_113+1, co nie zmienia faktu, że i tak pytanie fajne wymyśliłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W myrtanie spotykamy Angara i magów wody ? Ich raczej w varancie, a jeżeli chodzi Ci o wszystkich to zapomnieliście jeszcze o Xardasie...:) No dobra... Nie czepiam się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:45, Piotrekmysza napisał:

Ile czasu Jacek Mikołajczak nagrywał swoją rolę. ( Podaj w godzinach )
Podpowiem, że miał wymówić ponad 1200 kwestii.

Bodajże 18 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:15, Elminster napisał:

> Ile czasu Jacek Mikołajczak nagrywał swoją rolę. ( Podaj w godzinach )
> Podpowiem, że miał wymówić ponad 1200 kwestii.
Bodajże 18 godzin.


Tak jest.
Elminster +2

@Karol44

Sam dzisiaj się o tym dowiedziałem, nawet nie wiedziałem, że ktoś na to odpowie, a tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:06, Piotrekmysza napisał:

Nie uznaję Ci tej odpowiedzi bo ewidentnie poszłeś na łatwiznę. Dodatkowo w G3 Interactive map zaznaczeni są wszyscy magowie wody, więc wkład włożony w tą pracę nie był wielki. Tak więc czekam nadal na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować