Zaloguj się, aby obserwować  
Ulisses

Quiz Gothic 3 [m]

9144 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 01:19, Szynkars napisał:

Dokładnie tak;
Piotrekmysza + 1


W myrtanie uczą jedynie dwie osoby umiejętności akrobatyki, podaj imiona tychże osób i opisz króciutko jedną z nich. (2,3 zdania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te osoby to myśliwy Pavel z Silden i niewolnik Harek z Cape Dun. Jeśli chodzi o Pavel''a to za dużo nie można o nim napisać, po prostu jest jednym z myśliwych. Zaś niewolnik Harek jest zbiegłym niewolnikiem z Cape Dun. Znajdziemy go tuż za miastem. Po odnalenieziu go na początku powie nam, że jest zbieraczem ziół, dopiero po "przyciśnięciu go" przyzna, że jest zbiegłym niewolnikiem. Możemy mu dać kawałek pieczonego mięsa, w zamian za który otrzymamy od niego kilka roślin leczniczych. Niewolnika poszukuje Asasyn Gamal. Hareka możemy odprowadzić z powrotem do Gamala lub przystać na jego propozycję i zaprowadzić go do myśliwego Jensa, mieszkającego nieopodal Cape Dun. Akrobatyki Harek może nas nauczyć tylko wtedy, jeśli zaprowadzimy go do Jensa. Tyle chyba wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 02:18, Szynkars napisał:

Te osoby to myśliwy Pavel z Silden i niewolnik Harek z Cape Dun. Jeśli chodzi o Pavel''a
to za dużo nie można o nim napisać, po prostu jest jednym z myśliwych. Zaś niewolnik
Harek jest zbiegłym niewolnikiem z Cape Dun. Znajdziemy go tuż za miastem. Po odnalenieziu
go na początku powie nam, że jest zbieraczem ziół, dopiero po "przyciśnięciu go" przyzna,
że jest zbiegłym niewolnikiem. Możemy mu dać kawałek pieczonego mięsa, w zamian za który
otrzymamy od niego kilka roślin leczniczych. Niewolnika poszukuje Asasyn Gamal. Hareka
możemy odprowadzić z powrotem do Gamala lub przystać na jego propozycję i zaprowadzić
go do myśliwego Jensa, mieszkającego nieopodal Cape Dun. Akrobatyki Harek może nas nauczyć
tylko wtedy, jeśli zaprowadzimy go do Jensa. Tyle chyba wystarczy :)


Wystarczyło opisać jednego.:) i sory za literówkę w poście wyżej. "jedną"

Szynkars +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:47, Szynkars napisał:

Ile postaci trzeba łącznie zabić, by zaliczyć zadanie końcowe zlecane przez Beliara?


Dwóch? Xardasa oraz Rhobara II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, może trochę niejasno się wyraziłem, chodzi mi o łącznie wszystkie cztery zadania zlecane przez Beliara polegające na zabiciu określonej osoby/osób i podanie ich łącznej liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:47, Szynkars napisał:

Ile postaci trzeba łącznie zabić, by zaliczyć zadanie końcowe zlecane przez Beliara?

Xardasa - bo ukradł moc Beliarowi
Rhobara II - bo jest wybrańcem Innosa
Zubena - bo mu się znudził
Kana i innych orków - bo go odrzucili i służyli Xardasowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:12, Fun_g_1_2_3 napisał:

No to czas odkurzyć księgi historyczne ;-)
Wymień 2 najważniejsze symbole bogów, podaj kto je ma i co się z nimi działa zanim oni
je otrzymali.

Berło Varantu, które posiada Robhar i kostur wiecznego wędrowca, w posiadaniu Zubena jest albo na odwrót, bo już mi się myli całkowicie.
No i aby dokładniej było walnę cytatami: "Na początku całą Myrtanę zamieszkiwali Koczownicy, a właściwą drogę wskazał im Wieczny Wędrowiec. Innos kazał Wędrowcowi odłożyć Kostur, a w zamian dał mu Berło i przyjął go jako swego sługę." "Jednak Zuben, który podzielał przekonania Orków, był wspaniałym wojownikiem i został przez nich uwolniony. Wyruszył on na południe i znalazł Kostur Wiecznego Wędrowca i został wybrańcem Beliara."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dobrze w temacie obecnego położenia symboli:

Dnia 19.12.2010 o 20:29, Albii napisał:

Berło Varantu, które posiada Robhar
kostur wiecznego wędrowca, w posiadaniu Zubena

To jest dobrze w temacie zdobycia symboli:

Dnia 19.12.2010 o 20:29, Albii napisał:

Innos kazał Wędrowcowi odłożyć Kostur, a w zamian dał mu Berło i przyjął go jako swego sługę
Jednak Zuben (...) Wyruszył on na południe i znalazł Kostur Wiecznego Wędrowca i został wybrańcem Beliara

Reszta jest kompletnie poplątana, ale jak widać Adanos ci sprzyja ;-)
Albii +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, jestem wybrańcem. ; ) Nie mam pomysłu, a w grę dawnoooo nie grałem, więc coś łatwego. Czy jest w grze jakiś pancerz/e, czy ubranie/a, że tak powiem obronne, którego nie kupujemy ani nie dostajemy, od NPC ? Jeżeli tak to wymień dokładne położenie i napisz co trzeba zrobić by je zdobyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że o coś innego, bo kiedyś chyba zadawałeś podobne pytanie, ale nie pamiętam odpowiedzi (wtedy nie grałem na patchu 1.7 i nie zapadło mi to w pamięć) ^^

Wymień 5 zadań, które mają związek z kopalniami. Albo robimy coś, żeby kopalnia działała, albo wykonujemy misję w kopalni. Whatever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 17:28, Gumisiek2 napisał:

Wymień 5 zadań, które mają związek z kopalniami. Albo robimy coś, żeby kopalnia działała,
albo wykonujemy misję w kopalni. Whatever.

Dokładnych nazw nie podam, ale ogólnie więc tak:
- uruchomić wilczą kopalnie
- sprawdzić kopalnie artefaktów
- pozbyć się pełzaczy z kopalni
- przynieść siarkę z kopalni
- (przy Okarze) odkryć i wydobyć kilka złóż w kopalni
Było jeszcze kilka, ale miało być tylko 5 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 godziny dawno minęły a quiz stoi w miejscu, więc pozwolę sobie zadać pytanie.
Mianowicie w każdym z miast w Myrtanie i Varancie żądzą przywódcy (przynajmniej w praktyce). W niektórych miastach trudno się doszukać wyraźnych przywódców, jednak zawsze jest to możliwe z pewnych powodów, których jednak nie wymienię by nie upraszczać zbytnio pytania.
Przechodząc do pytania - kto jest przywódcą Bakareshu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować