Zaloguj się, aby obserwować  
Krecik1118

Gry wojenne

127 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 07:40, Gynvael napisał:

A co uważasz o Total War? Albo o zapowiedziach ET: Quakes War?

Total War ale który? Medieval II mi nie przypadł do gustu, denerwowało mnie strowanie, kamera i szturmowaie zmoków (akurat ostatnie w każdym TW chyba było zrąbane.) Już mogli zastosować interface taki jak był w Myth''u, prosty i przyjemny. Rome TW grał mi się nawet przyjemnie ale po jakimś czasie i tak się znudziło, zawsze był problem buntów w prowincjach gdy już moje imperium było duże. Reszta TW podobała mi się nawet bardziej niż te nowe w 3D ale to chyba dlatego, że były nowością.

ET Quake Wars może być powiedzmy "rewolucją" w grach MP (tak mi się zdaje.) Ostatnie BF nie przyniosły nic ciekawego a nawet zrobiły się jeszcze nudniejsze. W każdym razie w zwykłego ET od czau do czasu pogrywam choćmniej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2006 o 15:10, roctez napisał:

ET Quake Wars może być powiedzmy "rewolucją" w grach MP (tak mi się zdaje.) Ostatnie BF nie
przyniosły nic ciekawego a nawet zrobiły się jeszcze nudniejsze. W każdym razie w zwykłego
ET od czau do czasu pogrywam choćmniej niż kiedyś.


A zwykły Quake?
Podobno 4 to tylko multi z 3, singel z 2 i grafa z Dooma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call Of Duty 2 jest nawet spoko, ale szybko mi sie znudzila.. za to dlugo meczylem DoW''a Winter Assault''a, to jest typowa i fajna gra wojenna

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 08:25, Nc0 napisał:

Call Of Duty 2 jest nawet spoko, ale szybko mi sie znudzila.. za to dlugo meczylem DoW''a Winter
Assault''a, to jest typowa i fajna gra wojenna


A w drugi dodatek grałeś? Podobno jest jeszcze leprzy. CoD3 ma bodajże ma niedługo wyjść, może ona Ci poprawi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi dodatek znaczy Dark Crusade? gralem w demo.. i odechciało mi się kupować oryginalki.. po tym jak czytalem co sie zmienilo to az mi sie odechcialo.. necroni.. znowu sie zaczyna zabawa w balansowanie i znowu nic z tego nie wychodzi.. az sie grac nie chce ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas ludzie piszą o wspaniałości CoD. Mi sie podoba Operation Flashpoint. Może grafa nie powala, ale jest dobrym symulatorem żołnierza.

Kiedyś ktośmi powiedział że najleprze w nowych FPS-ach jest grafa, a reszta pozostawia dużo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gynvael:
Tak, Quake 4 to właśnie bardzo podobny multi do tego z Areny oraz ciąg dalszy historii z części drugiej, a wszystko jedzie na silniku Dooma 3.
Druga sprawa - Operation Flashpoint to chyba jedyny prawdziwy symulator żołnierza, do którego wyszło sporo fanowskich modów, dzięki czemu możemy bawic się nie tylko we współczesne pole bitwy, ale i w II Wojnę Światową czy...wojnę secesyjną, albo Wietnam - co kto lubi, a wszystko pozostaja nadal bardzo realistyczne i grywalne.
Kolejna rzecz - tak, w nowych FPS''ach najlepSZą rzeczą jest grafika, a czasem długośc gry i jej dopracowanie schodzą na drugi plan...chociaż Prey wypadł bardzo dobrze, ale ta gra to raczej nei do tego tematu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 10:31, Tomek1990 napisał:

Gynvael:
Tak, Quake 4 to właśnie bardzo podobny multi do tego z Areny oraz ciąg dalszy historii z części
drugiej, a wszystko jedzie na silniku Dooma 3.
Druga sprawa - Operation Flashpoint to chyba jedyny prawdziwy symulator żołnierza, do którego
wyszło sporo fanowskich modów, dzięki czemu możemy bawic się nie tylko we współczesne pole
bitwy, ale i w II Wojnę Światową czy...wojnę secesyjną, albo Wietnam - co kto lubi, a wszystko
pozostaja nadal bardzo realistyczne i grywalne.
Kolejna rzecz - tak, w nowych FPS''ach najlepSZą rzeczą jest grafika, a czasem długośc gry
i jej dopracowanie schodzą na drugi plan...chociaż Prey wypadł bardzo dobrze, ale ta gra to
raczej nei do tego tematu :P.


Czyli wszystko sie zgadza. Z FPS wole jednak futurystyczne strzelanki coś ala Halo, Breed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości co do Operation Flashpoint to ja moge Ci to sumieniem polecić. Gra świetna i jeżeli chodzi o typową wojne to chyba nie do pobicia. A to co odstrasza wielu graczy to właśnie realizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:55, roctez napisał:

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości co do Operation Flashpoint to ja moge Ci to sumieniem
polecić. Gra świetna i jeżeli chodzi o typową wojne to chyba nie do pobicia. A to co odstrasza
wielu graczy to właśnie realizm.


Tak. Załączyłem ją i po paru chwilach bach! Trup! Jakoś mnie to nie przestraszyło. po prostu zaczełem sie skradać, opserwować wsztstko dookoła. Po prostu rewelka! Fajnie, że masz dowudce, a nie jesteś odrazu takowym. Zarąbiście zrobiony transport żołnierzy na krypie, ale komu ja to mówie, co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnei najlepsze gry wojenne to jesli chodzi o strategie:
jednogłosnie i bezapelacyjnie Close Combat 5 - rewelacja, czytelna grafa, klimat i to cos
Total War- shogun i medieval - bitwy, i ogolnie mialy dla mnie to cos
UFO-enemy unknown - moz tak malo pasuje, bo raczej nie przychodzi na mysl po powiedzeniu gra wojenna ( choc wkoncu wojna z ufokami jest:P), jak na tamte czasy to dla mniebylo naprawde cos!
Warhammer shadow of the horned rat- rewolucja jak na tamte czasy i fajnie sie prowadzilo krucjate przeciw hordom stworow chaosu:)

FPS-y :
Ghost recon - a poprostu fajna gra, lubie padac po 1 strzale:)
Hidden and Dangerous 2 - no poprostu fajna gierka to jest:)
Operatio Flashpoint - klimat, realizm, duzo mozliwosci, duza mapa, wszystko, jedyny minus to grafika... i podobal mi sie zegarek naszego bohatera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 09:04, Nc0 napisał:

Drugi dodatek znaczy Dark Crusade? gralem w demo.. i odechciało mi się kupować oryginalki..
po tym jak czytalem co sie zmienilo to az mi sie odechcialo.. necroni.. znowu sie zaczyna zabawa
w balansowanie i znowu nic z tego nie wychodzi.. az sie grac nie chce ^_^

Jeżeli grałeś w podstawkę to może rzeczywiście nie ma dlaciebie sensu kupowanie Dark Crusade''a, ale dla mnie (osoby nie znającej poprzedniej części) jest to naprawdę bardzo dobry wybór, przynajmniej ja jestem z tego powodu zadowolony. I nie wiem o co Ci chodzi z tym balansowaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 22:01, Qbion napisał:

moim zdaniem MOH:AA RZĄDZI...przypomina się lądowanie na plaży Omacha

Tak... to lądowanie to była najlepsza część gry, nie wiem czy to plus czy minus, ale zrobiono to po prostu genialnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm..gry wojenne. Seria MoH i CoD to wspaniałe FPS`y w kilmatach II Wojny Światowej i jak dla mnie MoH i CoD to gry wzorowe, nie potrafię ich porównać. Dobrą grą wojenna może być Full Spectrum Warriorr, ale tylko dla tych co lubią taktykę. W dziedzinie RTS`ów też jest pare fajnych gier wojennych, między innymi są to Company of Heroes , Soliders Ludzie Honoru, Faces of War (no co ? mi się podoba) albo Dawn of War. Tak naprawdę jest setka gier wojennych i jeżeli ktoś chce znaleźć coś dla siebie napewno coś znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 21:59, Gregory171 napisał:

Ja jednak od CoD preferuje MoHAA,do dzisiaj z łezką w oku wspominam lądoawnie w Normandii,którego
zabrakło(z takim klimatem) w Call

strategie wojenne rządzą i call of duty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:44, mateusz kubiak napisał:

> Ja jednak od CoD preferuje MoHAA,do dzisiaj z łezką w oku wspominam lądoawnie w Normandii,którego

> zabrakło(z takim klimatem) w Call
strategie wojenne rządzą i call of duty


Słyszeliście że CoD3 wyjdzie tylko na konsole! To przecież cios dla każdego fana PC-towej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować