Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 17:10, Daimon_Frey napisał:

No to teraz można być pewnym premiery. No chyba że w tłoczni jakiś kataklizm się nie daj boże
zdarzy :)


Cicho !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:58, -Rafał- napisał:

A co z tymi którzy zakupili wersję angielską HoMMV? Czy też dostaną możliwość zakupu dodatku?


O dobre pytanie, ciekawe czy to przewidzieli hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:58, -Rafał- napisał:

A co z tymi którzy zakupili wersję angielską HoMMV? Czy też dostaną możliwość zakupu dodatku?

Dodatek to mogą zakupić wszyscy :P niezależnie od wersji jaką posiadają, bądź nawet nie posiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 22:31, Marrbacca napisał:

Dodatek to mogą zakupić wszyscy :P niezależnie od wersji jaką posiadają, bądź nawet nie posiadają
:D


Tak, ale wątpię czy polski dodatek będzie współpracował z oryginalną angielską wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 07:24, -Rafał- napisał:

Tak, ale wątpię czy polski dodatek będzie współpracował z oryginalną angielską
wersją gry.

A to już jest oddzielna sprawa. Na odpowiedź trzeba by pewnie poczekać, aż któryś z pracowników odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej dokucza brak... Twierdzy! Fajnie że Akademię innowacyjnie przeniesiono na pustynie, a w okowach lodu pojawiły się Krasnoludy. Ale bez Behemotów, Orków i Ptaków Gromu jest tak jakoś pusto... Zamek żywiołaków też by się przydał ;P może dorobią to w następnym dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy zalozeniem H5 bylo odwzorowanie H3 w srodowisku H5? Nival bedzie tworzyl wlasne, miejmy nadzieje inne miasta niz juz byly, zeby gre urozmaicic w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnoludy i ogień, byłem nastawiony sceptycznie, ale wygląda to całkiem całkiem. Szczególnie podoba mi się ta magia runiczna (i tak w czsie gry nie było co robić z surowcami, a teraz za grosze drewna podwajamy ruch oddziału w czasie bitwy). Trochę śmiesznie wygląda tylko ognisty smok, jak taka płonąca godzilla, po upgreadzie to już taka pełną gębą godzilla :) Wolał bym behemoty.
Jak w podstawce H5 najlepsze były lochy, to teraz krasnale makabrują.
Znowu H5 zafundowało mi kilka dni grania i płytka siup (tym razem w towarzystwie) ponownie do szuflady.
Na szczęście gra ma coraz więcej z opcji WOGa (generator losówek), ale to jeszcze nie to. Jedyna słuszna wersja to H3 z WOGiem. Grywalność mimo lat nie spada a rośnie wraz z rozwojem tej gierki (a z 3.59 wejdzie kolejne miasto i będzie jeszcze miodniej :)

Podsumowując nic tylko kupować i grać bo szczerze powiem że HoF podwaja przyjemność z H5-czki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:31, Mistic napisał:

A od kiedy zalozeniem H5 bylo odwzorowanie H3 w srodowisku H5? Nival bedzie tworzyl wlasne,
miejmy nadzieje inne miasta niz juz byly, zeby gre urozmaicic w koncu.


Tego nie powiedziałem. Ale jestem pewien że wielu graczy, podobnie jak ja, chciałoby aby zamek barbarzyński się pojawił. Nie muszą być koniecznie takie same jednostki... Mi chodzi głównie o rasę barbarzyńską, nawet nie muszą być zachowane jednostki, byleby pojawił się np. Kilgor(jeśli zginął w którejś kampanii w H3 albo H4, to przepraszam - nie przeszedłem ;P). "Własne, miejmy nadzieję inne miasta" - hmm, jestem bardzo za, jednak mam ograniczoną wyobraźnię i nie wiem jakieby zamki można jeszcze wymyślić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem. Mam zakupioną i zarejestrowaną podstawkę do HoMM5, w newsletterze dostałęm info, że mogę zapłacić za przesyłkę w Witualnej kasie. Ale nie mam żadnych żetonów na przesyłkę i nie wiem jak to zrobić. Jest gdzieś opcja ich zakupienia? Albo zaznaczenia, że za przesyłkę chcę zapłacić w Pln? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym se zamowil to przyszlo by do mnie nie do ciebie. A oytzymanie paczki nie zalezy od dnia kiedy zamowienie zlozysz tylko od tego kiedy go wysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawadz, mam ten sam problem, nawet na homm5.gram.pl w jednym newsie jest informacja, ze klienci ktorzy zarejestrowali HOMM V moga zaplacic wPLN za przesylke. Wyslalem do CDP zapytanie w tej sprawie i nie odpowiezieli mi, choc ich obiecany czas odpowiedzi - 48h minal w piatek. Jesli w poniedzialek nie dostane odpowiedzi, to anuluje moje zamowienie. Wiadomo co sie dzieje teraz z poczta, a jesli wybralbym kuriera to zaplacilbym wiecej niz standardowa cena (nawet wydajac 13 wPLN na sama gre), wiec chyba po prostu kupie sobie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować