Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia w złocie!

138 postów w tym temacie

Mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz, odnośnie jednak samej gry: czy renegatów będzie można najmować w typowych miastach Przystani, czy będą jakieś specjalne siedliska na mapie przygód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:10, Lfdracon napisał:

Mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz, odnośnie jednak samej gry: czy renegatów będzie można najmować
w typowych miastach Przystani, czy będą jakieś specjalne siedliska na mapie przygód?

Z tego co czytałem na necie, mają być tylko siedliska na mapie przygód i że nie będzie można ich najmować w mieście. Ale dokładniej rzecz biorąc jest tak: renegaci to alternatywne upgrade''y jednostek Przystani, więc wystarczy coś w stylu specjalnego Fortu na Wzgórzu.
Jednak myśle, że mogłaby pojawić się opcja zbeszczeszczenie miasta i dzięki temu rekrutacji renegatów tamże (ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem ulotkę z media i Hammer of Fate będzie za 49.99zl . Zapewne już od piątku do kupienia. Szkoda, że tak wyszło no ale cóż te 3 dni po premierze się jeszcze przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:45, Skwaru84 napisał:

Właśnie przejrzałem ulotkę z media i Hammer of Fate będzie za 49.99zl . Zapewne już od piątku
do kupienia. Szkoda, że tak wyszło no ale cóż te 3 dni po premierze się jeszcze przeżyje.


dlatego zrezygnowałem z pre-ordera wole iść do media - nic się nie martw ja i inni mieli dziś dostać medievala II a paczki jeszcze nie wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety gram.pl nie domyśliło się, że można nadać przesyłkę dzień przed premierą, szkoda
dla mnie to nauczka: lepiej iść do mediamarktu i kupić u nich, cena jest raptem 3 zł wyższa, ale za to grę mam od ręki w dniu premiery, a nie pan kurier łaskawie dowiezie trzy dni później (o ile nie będzie problemów z mastershitlinkiem). szkoda. widzę, że cdprojekt woli dać zarobić marketom... zastanawiam się czy w ogóle jest sens zamawiać cokolwiek w gram.pl, przecież w zwykłym sklepie czy na aukcjach wcale nie jest drożej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUŻ TO NIC NIE ZAMÓWIE! Czy CDP myśli, że mają Nas na własność i wszystko im wybaczymy ?:P A może CDP chce nam zrobić niespodziankę i już wczoraj wysłali?? (nie wierze we to co mówie, ale kto wie?)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"JUŻ TO NIC NIE ZAMÓWIE! Czy CDP myśli, że mają Nas na własność i wszystko im wybaczymy ?:P A może CDP chce nam zrobić niespodziankę i już wczoraj wysłali?? (nie wierze we to co mówie, ale kto wie?)!"

Tak jasne a w zamówieniach wciąż nie wysłane jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, a skąd hipermarkety mają Hammersy jak nie od CD Projektu? xP

Liczyłem że ekipa wysyłkowa wykaże się choć trochę myśleniem życiowym, czyt. wyślą paczki w czwartek, aby przez weekend nie leżały bezczynnie... Ehh no comments... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Piatek - dzień premeiry - zamówienie PRE-ORDER, a jeszcze nie wysłane. Jak wszyscy widzimy CDP wprost rozpieszcza klientów :( Ja tu marnuje WPLN na żniżki, przesyłke i inne głupoty, a tu mi jeszcze gry nie wysłali. Jak tak można? - wytłumaczy mi ktoś? Albo niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu - czy w INNYCH sklepach internetowych PRE-Order oznacza dostawę w dzień premiery lub wcześnie (dla tych którzy zamówili przed premierą)? - A gram.pl gratulujemy podejścia do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No comments to mozna powiedziec o was panowie...
NIe podoba sie ze paczki zostana wyslane dopiero dzisiaj? No to idzcie do MM i tam kupcie, co za problem macie? Cena podobno wynosi 49,99 przez kilka pierwszych dni, poza tym czego tez oczekujecie od CDP? Zeby do Medievala dowalil sobie jeszcze HoF? Wystarczy wspomniec jak CDP zacial sie przy wysylaniu nowgo GW wraz z NWN DE, takich premier nie laczy sie z wysylka gier mniej oczekiwanych bo to blokuje dzialanosc firmy calkowicie i wprowadza czesto opoznienia.

@Darkem, angielski znasz? Pre-order nie oznacza dostania gry przed premiera tylko jej zamowienie przed premiera... Czy doprawdy niektorym sie juz miesza w glowach? Zaraz zaczna sypac sie teksty typu place - wymagam, tiaaa...
Placisz czesne w szkole gdzie sie uczysz, wymagasz samych dobrych ocen?
Placisz za taryfe czy autobus i wymagasz ze dostaniesz sie gdzies na czas a korki cie interesuja?
Przykladow mozna mnozyc i wydaja sie glupie, ale wiekszosc ludzi tutajj uznaje "kupno" uslugi za podpisanie umowy ktory to umowe ma ktos wypelnic. A CDP w przypadku HoF na chwile obecna nie zawinilo niczym tylko przesunieciem premiery o marny tydzien, bo wysylka w dzien w ktorym wam sie nie podoba to chyba wasz problem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest piatek - ekipa gram.pl poszla do domku badz w inne miejsca wiec nie licze nawet ze ktokolwiek sie wypowie dlaczego nie dostalismy paczki z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic- ty chyba kontekstu nie rozumiesz. Nie będe się powtarzał,ale w wielu sklepach Jak zamawiasz PRE-ORDER (przed premierą) gre dostajesz w dzień premiery. Chyba nie napisałem nic innego? - nie wydaje mi się, więc prosze się mnie nie czepiać. Każdy ma prawo do wyarażania swoich poglądów i wkurzania się. A co do dnia wysyłki - to nie NASZ problem tylko .gram.pl - trzeba wywiązywać się z "obietnic" (WYSYŁKA W DNIU PREMIERY! - A co? Ludzie mają już "łikend" a paczka nie wysłana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie takie opuźnienie jest jeszcze do wytrzymania ale czemy akurat przed weekendem praktycznie tylko od piątku do niedzieli mam czas grać. Miałem nadzieje że paczka przyjdzie w dniu premiery, a tu info że dostane ją w poniedzialek lub wtorek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w MM tez nie ma jeszcze HoFa... widocznie plyty zaginely we mgle... ale jazda... zastanawiam sie co to za ludzie zostali oddelegowani do projektu heroes 5 bo wszystko co oni do tej pory zrobili bylo zle :P (poczawszy od dema a na pelnej wersji gry skonczywszy)

mam nadzieje ze lezakowanie naprawi w hofie wszystkie niedorobki i niedociagniecia ktore powstaly w procesie tworzenia profesjonalnej polskiej wersji jezykowej i nie dostaniemy "dziela" jeszcze bardziej zabledzonego niz podstawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, myslisz ze ktos siedzi 24h na dobe i aktualizuje status tych cholernych zamowien? Moje zostalo juz wyslane Masterlinkiem, wiekszosc zapewne tez, tylko akurat ktos siedzi i zmienia statusy i do twojego nadal nie dotarl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować