Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 14:58, S.V.P.A.M napisał:

> No a jak sa popsute te winde...cokolwiek to znaczy to co teraz???


Winda = Windows tak gwoli ścisłości.

Po pierwsze czy sprawdzałeś TRD3 na innym kompie??? Niewiem kolegi lub coś w tym stylu???.
Jeśli nie to sprawdź. Jeśli więc tam ruszy bezproblemowo to ewidentnie wina systemu u ciebie
w chacie.

Drugie co możesz sprawdzić a co wielce pomaga to dziennik zdarzeń tam z zasady windows wypisuje
wszystkie swoje pomyłki i sukcesy.
Proponuje go przejrzeć.

A jak tam nic nie pisze...albo pisze tak jakby pisał to idiota skończony to pozostaje reinstalka
systemu(Ostateczność)

I jak możesz rób to następująco.
1/. Windows
2/.Stery do grafy (najnowsze) i dzwięku
3/. Instalka gry
4/. sprawdzenie czy giera rusza. Jeśli tak to ok wykluczone zostały błędy OS-u
5/. instalka pozostałego softu
6/. Jesli i tym razem giera ruszy normalnie to znaczy tylko tyle że miałeś narąbane w windowsie
a jeśli nieruszy to oznacza jedynie tyle że któryś z programów uszkadza inne komponenty
(miałem tak z Bet On Soldier zanim doszedłem do faktu że wina była po stronie skajpa :) )
Po jego wykopaniu...BOS ruszyło bez oporów.
7/. Zawsze instaluj DX-y z płyty z grą nie wiedzieć czemu na tych ściągniętych od M$ nie wszystko
chodzi normalnie. Tak jakby producent gry usprawniał je pod określoną gre.


Po instalce windowsa,sterów do karty graf,dzwiek, gra poszła ale jak sie włacza ten pierwszy wiscig to wyskoczył kochany bład a na innym kompie wszystko hula!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 18:00, ziomall15 napisał:

Po instalce windowsa,sterów do karty graf,dzwiek, gra poszła ale jak sie włacza ten pierwszy
wiscig to wyskoczył kochany bład a na innym kompie wszystko hula!!


Ale moment dałeś najnowsze możliwe stery czy lecisz na tych które miałeś dodane razem z kartą graficzną???
Kolejne.
Co pisze w dzienniku zdarzeń??? tam musi być informacja jakakolwiek dotycząca TRD3
coś w tym stylu rys.1

Daj jak możesz dokładną treść błędu jaki Ci się wyświetla bo takie zgadywanie to niezbyt mnie bawi.
I jesli TRD normalnie chodzi na innym kompie i innym konfigu to ewidentnie coś u ciebie się skisło :)

Podaj jesli możesz oczywiście też dokładny swój konfig i czy przypadkiem nie kręciłeś kart graficznej i proca. Jesli tak to zejdź do defaultu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:05, S.V.P.A.M napisał:


> Po instalce windowsa,sterów do karty graf,dzwiek, gra poszła ale jak sie włacza ten pierwszy

> wiscig to wyskoczył kochany bład a na innym kompie wszystko hula!!

Ale moment dałeś najnowsze możliwe stery czy lecisz na tych które miałeś dodane razem z kartą
graficzną???
Kolejne.
Co pisze w dzienniku zdarzeń??? tam musi być informacja jakakolwiek dotycząca TRD3
coś w tym stylu rys.1

Daj jak możesz dokładną treść błędu jaki Ci się wyświetla bo takie zgadywanie to niezbyt mnie
bawi.
I jesli TRD normalnie chodzi na innym kompie i innym konfigu to ewidentnie coś u ciebie się
skisło :)

Podaj jesli możesz oczywiście też dokładny swój konfig i czy przypadkiem nie kręciłeś kart
graficznej i proca. Jesli tak to zejdź do defaultu.

Mój konfig to:
Płyta główna- Gigabyte 7vaxp Ultra
Procesor- AMD Athlon 2000XP(pokazuje w windowsie 1,64 )
Ramy-512 DDR2
Grafika-ATi Radeon 9550 128/128
Zasilacz- 400W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:33, ziomall15 napisał:

A noi oczywiscie nic nie krecone a stery sa najnowsze!!!

Na tych ustawieniach nie wyskakuje bład przynajmnie jak testowałem 5 min!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:48, ziomall15 napisał:

> A noi oczywiscie nic nie krecone a stery sa najnowsze!!!
Na tych ustawieniach nie wyskakuje bład przynajmnie jak testowałem 5 min!!!


Jesli dobrze zrozumiałem to ty masz ati 95xx to w jaki magiczny sposób TRD3 wykrywa Ci 9600???
Sam tego modelu niemiałem ale raz już 95xx widziałem w działaniu i wiem że konfigurator TRD3 wykrywa rzeczywisty sprzęt.
Dobra ale zakładając że na ustawieniach które dałeś na ostatnim screenszocie giera chodziła bez zawiachu sam znalazłeś odpowiedź. Proponuje ze swojej strony pomęczyć kompa tą gierką dłużej niż 5 minut, załóżmy że tak koło godziny. I jesli po tym czasie będzie nadal chodziła prawidłowo to wiesz jaki konfig trzeba używać.

A jak dalej bedzie szajba toci odbijała...to jedyne co pozostanie to truć odwłok obsłudze technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:08, S.V.P.A.M napisał:

> > A noi oczywiscie nic nie krecone a stery sa najnowsze!!!
> Na tych ustawieniach nie wyskakuje bład przynajmnie jak testowałem 5 min!!!

Jesli dobrze zrozumiałem to ty masz ati 95xx to w jaki magiczny sposób TRD3 wykrywa Ci 9600???
Sam tego modelu niemiałem ale raz już 95xx widziałem w działaniu i wiem że konfigurator TRD3
wykrywa rzeczywisty sprzęt.
Dobra ale zakładając że na ustawieniach które dałeś na ostatnim screenszocie giera chodziła
bez zawiachu sam znalazłeś odpowiedź. Proponuje ze swojej strony pomęczyć kompa tą gierką dłużej
niż 5 minut, załóżmy że tak koło godziny. I jesli po tym czasie będzie nadal chodziła prawidłowo
to wiesz jaki konfig trzeba używać.

A jak dalej bedzie szajba toci odbijała...to jedyne co pozostanie to truć odwłok obsłudze technicznej
CDP.


Grałem ponad 2 godz w trybie World Tour i wszystko było oki nic nie wyskoczyło, ale jak chciałem podpiac pad to juz nie!!! wyskoczył bład!!!:((( No cóż bede grał na klawiaturze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 02:57, ziomall15 napisał:

Grałem ponad 2 godz w trybie World Tour i wszystko było oki nic nie wyskoczyło, ale jak chciałem
podpiac pad to juz nie!!! wyskoczył bład!!!:((( No cóż bede grał na klawiaturze!!!!



Pociesze Cie... ja całą TRD3 zrobiłem klawiaturą i robie ją drugi raz bo mnie raz pomroczność jasna trafiła i zapomniałem o sejwach. A za drugim razem luba mi z majla wszystko wykasowała...I żyję.


s2nto
>Ktoś wie kiedy ToCa 3 zostanie wydana w XKX? :)

Toca 3 jeszcze roku niema przecież...CDP musi jeszcze troche na niej zarobić :/
Alee kiedyś wydadzą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 09:50, S.V.P.A.M napisał:


> Grałem ponad 2 godz w trybie World Tour i wszystko było oki nic nie wyskoczyło, ale jak
chciałem
> podpiac pad to juz nie!!! wyskoczył bład!!!:((( No cóż bede grał na klawiaturze!!!!


Pociesze Cie... ja całą TRD3 zrobiłem klawiaturą i robie ją drugi raz bo mnie raz pomroczność
jasna trafiła i zapomniałem o sejwach. A za drugim razem luba mi z majla wszystko wykasowała...I
żyję.


s2nto
>Ktoś wie kiedy ToCa 3 zostanie wydana w XKX? :)

Toca 3 jeszcze roku niema przecież...CDP musi jeszcze troche na niej zarobić :/
Alee kiedyś wydadzą... :)

Kurde w trybie word tour nie wyskakuje ale w sieci juz tak!!!! wczoraj nie wyskakiwał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 20:59, ziomall15 napisał:

Kurde w trybie word tour nie wyskakuje ale w sieci juz tak!!!! wczoraj nie wyskakiwał!!!



Odezwij się do mnie na majla.... ( s.v.p.a.m[monkey]wp.pl ) Coś ci podeślę...ale jak to nie pomoże ..to ja już na prawdę nie wiem co może być.(spaczowany plik RD.EXE z wersji anglojęzycznej wadą tylko będzie to że polskich liter nie będzie tzn. Ł Ń Ć itp.

Jak on nie pomoże ..to ja odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:35, S.V.P.A.M napisał:


> Kurde w trybie word tour nie wyskakuje ale w sieci juz tak!!!! wczoraj nie wyskakiwał!!!



Odezwij się do mnie na majla.... ( s.v.p.a.m[monkey]wp.pl ) Coś ci podeślę...ale jak
to nie pomoże ..to ja już na prawdę nie wiem co może być.(spaczowany plik RD.EXE z wersji anglojęzycznej
wadą tylko będzie to że polskich liter nie będzie tzn. Ł Ń Ć itp.

Jak on nie pomoże ..to ja odpadam

No S.V.P.A.M kiedy podeslesz mi ten plik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 14:40, ziomall15 napisał:

> Jak on nie pomoże ..to ja odpadam
No S.V.P.A.M kiedy podeslesz mi ten plik???


s.v.p.a.m@wp.pl odezwij się na niego....bo na razie to nic do mnie nie doszło...no ewentualnie to GG-7927998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 15:31, S.V.P.A.M napisał:


> > Jak on nie pomoże ..to ja odpadam
> No S.V.P.A.M kiedy podeslesz mi ten plik???

s.v.p.a.m@wp.pl odezwij się na niego....bo na razie to nic do mnie nie doszło...no ewentualnie
to GG-7927998

Dzieki za checi ale to tez nie pomogło jedyne co pozostało to nowy komp ale to dopiero po nowym roku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2006 o 22:10, ziomall15 napisał:

Dzieki za checi ale to tez nie pomogło jedyne co pozostało to nowy komp ale to dopiero po nowym
roku;(


Zaraz czy ja ci gdzieś sugerowałem nowy komputer??? Po prostu gdzieś jest błąd czyniony z którym sobie nie potrafimy poradzić. Ze swojej strony to proponuje truć odwłok obsłudze technicznej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:49, S.V.P.A.M napisał:


> Dzieki za checi ale to tez nie pomogło jedyne co pozostało to nowy komp ale to dopiero
po nowym
> roku;(

Zaraz czy ja ci gdzieś sugerowałem nowy komputer??? Po prostu gdzieś jest błąd czyniony z którym
sobie nie potrafimy poradzić. Ze swojej strony to proponuje truć odwłok obsłudze technicznej
CDP.

Stary ja nie mówie ze ty mi sugerowałeś nowy komp tylko chodziło mi o to ze bede musiał zmienic kompa bo juz to dawno mam w planach tylko dopiero w 2007 roku bo wczesniej nie bede miał kasy!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:49, S.V.P.A.M napisał:


Zaraz czy ja ci gdzieś sugerowałem nowy komputer??? Po prostu gdzieś jest błąd czyniony z którym
sobie nie potrafimy poradzić. Ze swojej strony to proponuje truć odwłok obsłudze technicznej
CDP.

Witam
z mojej strony nie polecał bym zwracac sie o pomoc do tz. pomocy technicznej bo zadnej pomocy raczej nie otzymasz to tylko taki bayer ze CDP ma niby pomoc techniczna.
Gdy ja zgłosilem problem nieraczyli nawet odpisac czy nie mogo sobie poradzic czy cokolwiek.
Moim zdaniem jest to calkwicie bezsesu robic pomoc ktura nawet nie stara sie pomuc.
Pozdrawian SZCZEGULNIE "POMOC TECHNICZNA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 09:54, jakubg9 napisał:

Powinno to rozwiązać twój problem, jeśle masz kasę ;)


Nie będe kupował gry skoro ją posiadam proste nie, a co się tyczy spolszczenia to znalazłem. Narq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować