Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Toca Race Driver 3 - Temat ogólny

841 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 10:38, flymar napisał:

A próbowaliście zarzucić anglojęzyczny patch na polską wersję? Może sie da...


Próbowaliśmy(przynajmniej ja próbowałem)...jakby to ująć...nie za bardzo to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:45, S.V.P.A.M napisał:

> A próbowaliście zarzucić anglojęzyczny patch na polską wersję? Może sie da...

Próbowaliśmy(przynajmniej ja próbowałem)...jakby to ująć...nie za bardzo to wychodzi...

popieram to nic nie daje patch nie działa ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkał sie już ktoś z takimi objawami : iż gra po zainstalowaniu z dvd po okreselniu ustawien (oczywiscie bez wzgledu czy max czy min) uruchamia sie tzn startuje intro ale w bardzo zwolnionym tempie (same intro to ok 5 min) oczywiscie grac sie nie da, testy w ustawieniach wyskakuja wszystkie ok mam 7600gt, atglon 3Ghz, 1gb ramu, karta audigy, zaznaczam iz czasami po zaistanlowaniu gra przez jakis czas chodzi a potem znowu takie objawy, stery karty mam najnowsze 93.71 wszystkie inne gry chulaja bez problemow tylko wiecznie z toca3 problemy a gre kupilem dla syna, poradzcie cos moze komus sie to juz pojawiło i to zwalczył, probowałem inne stery ale nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:03, Sly1978 napisał:

Czy spotkał sie już ktoś z takimi objawami : iż gra po zainstalowaniu z dvd po okreselniu ustawien
(oczywiscie bez wzgledu czy max czy min) uruchamia sie tzn startuje intro ale w bardzo zwolnionym
tempie (same intro to ok 5 min) oczywiscie grac sie nie da, testy w ustawieniach wyskakuja
wszystkie ok mam 7600gt, atglon 3Ghz, 1gb ramu, karta audigy, zaznaczam iz czasami po zaistanlowaniu
gra przez jakis czas chodzi a potem znowu takie objawy, stery karty mam najnowsze 93.71 wszystkie
inne gry chulaja bez problemow tylko wiecznie z toca3 problemy a gre kupilem dla syna, poradzcie
cos moze komus sie to juz pojawiło i to zwalczył, probowałem inne stery ale nie pomaga

na 6600 gt objawy były takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:03, Sly1978 napisał:

Czy spotkał sie już ktoś z takimi objawami : iż gra po zainstalowaniu z dvd po okreselniu ustawien
(oczywiscie bez wzgledu czy max czy min) uruchamia sie tzn startuje intro ale w bardzo zwolnionym
tempie (same intro to ok 5 min) oczywiscie grac sie nie da, testy w ustawieniach wyskakuja
wszystkie ok mam 7600gt, atglon 3Ghz, 1gb ramu, karta audigy, zaznaczam iz czasami po zaistanlowaniu
gra przez jakis czas chodzi a potem znowu takie objawy, stery karty mam najnowsze 93.71 wszystkie
inne gry chulaja bez problemow tylko wiecznie z toca3 problemy a gre kupilem dla syna, poradzcie
cos moze komus sie to juz pojawiło i to zwalczył, probowałem inne stery ale nie pomaga



spróbuj te sterowniki zainstalowac jeszcze raz :) czasem pomaga :) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=4799 <-- tutaj masz podane jak najlepiej przeinstalowac sterowniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy TOCA RD3 zadziała mi na komputerze:
procesor: intel core 2 duo 6300
karta graficzna: 2x nvidia geforce 7600 128mb (połączone za pomocą SLI)
pamięć: 1 GB
karta dźwiękową: wbudowana w płyte główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:04, ozyrys111 napisał:

Mam pytanie czy TOCA RD3 zadziała mi na komputerze:
procesor: intel core 2 duo 6300
karta graficzna: 2x nvidia geforce 7600 128mb (połączone za pomocą SLI)
pamięć: 1 GB
karta dźwiękową: wbudowana w płyte główną

gsociu nie przechwalaj sie swoim PCtem. Wiadome ze ci pójdzie. Nie musisz udawać głupka zeby sie popisac swoim kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 19:20, citekmaniak napisał:

> Mam pytanie czy TOCA RD3 zadziała mi na komputerze:
> procesor: intel core 2 duo 6300
> karta graficzna: 2x nvidia geforce 7600 128mb (połączone za pomocą SLI)
> pamięć: 1 GB
> karta dźwiękową: wbudowana w płyte główną
gsociu nie przechwalaj sie swoim PCtem. Wiadome ze ci pójdzie. Nie musisz udawać głupka zeby
sie popisac swoim kompem.


Tyle że mam taki problem że mi się zacina (niechwale się kompem tylko się pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział mi, czemu mimo nowo zakupionego komputera o wyżej wypisanych przeze mnie parametrach Toca zacina mi się już przy uruchomieniu gry(płytka nie jest w żaden sposób uszkodzona).
Czy mogła spowodować to funkcja Sli albo to że mam wbudowaną kartę dźwiękową w płytę główną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 22:46, ozyrys111 napisał:

> > Mam pytanie czy TOCA RD3 zadziała mi na komputerze:
> > procesor: intel core 2 duo 6300
> > karta graficzna: 2x nvidia geforce 7600 128mb (połączone za pomocą SLI)
> > pamięć: 1 GB
> > karta dźwiękową: wbudowana w płyte główną
> gsociu nie przechwalaj sie swoim PCtem. Wiadome ze ci pójdzie. Nie musisz udawać głupka
zeby
> sie popisac swoim kompem.

Tyle że mam taki problem że mi się zacina (niechwale się kompem tylko się pytam)

no jasne ze sie nie chwalisz. po co komu wiedziec jaka masz karte dzwiekowa? przeciez ona nie wplywa na plynnosc gry. tak samo jak polaczenie kart graf. za pomoca SLI. zastanow sie co piszesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jejku, przepraszam, że nie znam się tak świetnie jak ty na komputerach :> i nie mam zielonego pojęcia co mogłoby przyczynić się do tego, że gra mi nie chodzi dlatego wypisałem na wszelki wypadek wszystko.
Ale skoro pozjadałeś już wszystkie rozumy, to może wyjaśnisz mi zatem czemu gra nie chodzi mi :>?
A jeśli nie umiesz to po co się udzielasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 17:37, ozyrys111 napisał:

o jejku, przepraszam, że nie znam się tak świetnie jak ty na komputerach :> i nie mam zielonego
pojęcia co mogłoby przyczynić się do tego, że gra mi nie chodzi dlatego wypisałem na wszelki
wypadek wszystko.
Ale skoro pozjadałeś już wszystkie rozumy, to może wyjaśnisz mi zatem czemu gra nie chodzi
mi :>?
A jeśli nie umiesz to po co się udzielasz.....



Po pierwsze to cisza..
po drugie dobrze zrobiłeś że sprzęt wypisałeś
po trzecie panie citekmaniak uspokój się pan.
Czemu zacina.....sterowniki
Obadaj najnowsze możliwe do swojego sprzętu w tym do grafy i MOBO.
Co dalej. Wykop z auto startu na czas gry wszelkie duperele pokroju antywirus-y at zapory.
To że masz dźwiękową zintegrowaną nie gra roli (po prostu tylko niektórych efektów dźwiękowych nie będzie)
Ewentualnie obadaj...czy niema jakichś ukrytych procesów które tą gre spowalniają....po prostu przejrzyj co sięz systemem uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj też wymusić pracę na jednym rdzeniu, Gra może sobie nie radzic z dwoma rdzeniami, na dużo starszych prockach działała OK, więc to może być to. W tej chwili tak z pamięci nie podam Ci jak wymusić pracę na jednym rdzeniu, a mój sprzęt z dwujajowcem jest kilkadziesiąt kilometrów stąd. W każdym razie polecam spróbować.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM PYANIE CZY KTOS MOGLBY MI POWIEDZIEC CZY TOCA RACE DRIVER 3 JEST TRZECIA CZESCIA DRIVERA (CHODZI MI O TA GRA W KTOREJ GRACZ WCIELA SIE W POLICJANTATANNERA) PROSZE O ODP Z GORY THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 00:19, matys022 napisał:

WITAM MAM PYANIE CZY KTOS MOGLBY MI POWIEDZIEC CZY TOCA RACE DRIVER 3 JEST TRZECIA CZESCIA
DRIVERA (CHODZI MI O TA GRA W KTOREJ GRACZ WCIELA SIE W POLICJANTATANNERA) PROSZE O ODP Z
GORY THX

nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomy
Poradziłem sobie z błedem RD3!!!!
Okazało sie ze to były orginalne stery do karty muzycznej :):)
Zainstalowałem system najnowsze stery do grafy i dzwiekówki i chodzi jak talala!!!
A potem oczywiscie reszte oprogramowania!!!
WESOŁYCH SWIAT ZIOMKI END HAPPY NEW YEAR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ??
Bo na stronce komputronika pisze ze karta 8800GTX potrzebuje zasilacza z kablami 2x PEG???
Mam zamiar kupic ten zasilacza
http://allegro.pl/item152842294_zasilacz_silverstone_850w_st85zf_nvidia_sli_gf8800.html
oraz ta płyte główna ??
http://allegro.pl/item152129258_asus_striker_extreme_nforce_680i_sli_premiera_.html
Zasilacz ma te kable nawet 4 ale na płycie widze chyba tylko jedna gniazdo ???
Wie ktos czy ta płyta i zalisacz podoła zadaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 16:59, ziomall15 napisał:

Mam pytanie ??
Bo na stronce komputronika pisze ze karta 8800GTX potrzebuje zasilacza z kablami 2x PEG???
Mam zamiar kupic ten zasilacza
http://allegro.pl/item152842294_zasilacz_silverstone_850w_st85zf_nvidia_sli_gf8800.html
oraz ta płyte główna ??
http://allegro.pl/item152129258_asus_striker_extreme_nforce_680i_sli_premiera_.html
Zasilacz ma te kable nawet 4 ale na płycie widze chyba tylko jedna gniazdo ???
Wie ktos czy ta płyta i zalisacz podoła zadaniu??


Wiesz miło że podnosisz ten topic w statach ale temat na temat graficznych kart już istnieje
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=5221
nie żebym Cię zbywał ale ...to jest temat dotyczący konkretnej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować