Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

WhatPulse? - kto się w to bawi

158 postów w tym temacie

WhatPulse to projekt stworzony przez internautów dla internautów. Krótko mówiąc instalujemy programik na komputerze, który chodzi sobie w tle i zlicza nam każde kliknięcie myszką, każde uderzenie w klawiaturę (dokładniej w klawisze klawiatury, nie mylić z rozładowywaniem złości podczas gry) oraz odległość jaką przebywa nasz kursor (tylko w nowej wersji).
Ja sie w to bawie od niedługiego czasu, więc mój wynik nie jest oszałamiający.

Ktoś z forum "pulsuje" regularnie?

http://whatpulse.org/

PS. Jakby większa ilość użytkowników się zainteresowała WP można by stworzyć grupę/zespół Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. :P Bardzo ciekawa stronka. :D Już się zarejestrowałem, ściągnąłem programik i zacząłem nabijać kliknięcia i uderzenia w klawiaturę! :P A jeśli chodzi o stworzenie zespołu gram.pl, to jest absolutnie za tym pomysłem! :) Sądzę, że będzie jeszcze wiecej chętnych osób, bo programik jest naprawdę fajny. :P

Golem, dzięki za podanie linka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny programik. :)
Hehe... Zainstalowany i zdolny do użycia... ;)
Tyle, że teraz będę jeszcze bardziej przeświadczony o tym, że zbyt długo przed tym monitorkiem siedzę... ;) No cóż trudno się mówi... :roll: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matiz123 ---> Wiele osób twierdzi, że to głupi bzet. W sumie nie jest to zbyt zaawansowany projekt, ale mimo wszystko czuje się rywalizację.

cubba ---> Popatrz sobie na wyniki najlepszych. Kiedy ma się 100mln kliknięć, to trzeba siedzieć przed kompem 24/7. Albo mieć dobrego bota - cheatera :]

A''propos. Można znaleść w necie właśnie takie programiki oszukujące WhatPulse, co pozwala nam na nabijanie np. 100k kliknięć w jeden dzień. Prosiłbym o nieużywanie takich programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to osobiście nic ciekawego. Generalnie nie mam nic przeciwko takiemu "ekshibicjonizmowi" (sam korzystam z podobnych programow), ale ten wydaję mi się trochę banalny. ;) Aczkolwiek warty odnotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale mimo wszystko czuje się rywalizację.
Ja tam może rywalizacji nie czuję, bo nie mam zamiaru klikać myszą i wciskać bezsensownie klawiszy na klawiaturze tylko po to, żeby być o kilka miejsc wyżej. :) Dla mnie to po prostu całkiem sympatyczny programik, którego statystykami będzie można się chwalić po jakimś czasie ("a wiesz, że w ciągu ostatniego miesiąca kliknąłem myszą 5000 razy i wdusiłem jakiś klawisz 10000 razy?"). :D
>Prosiłbym o nieużywanie takich programów.
Ja nie mam zamiaru korzystać z czegoś takiego. Bo po co? Przecież oni chyba nie dają kasy dla tego, który jest napierwszym miejscu? ;) Dla mnie to tylko zabawa i nie mam zamiaru tutaj oszukiwać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 14:23, matiz123 napisał:

Ja tam może rywalizacji nie czuję, bo nie mam zamiaru klikać myszą i wciskać bezsensownie klawiszy
na klawiaturze tylko po to, żeby być o kilka miejsc wyżej. :) Dla mnie to po prostu całkiem
sympatyczny programik, którego statystykami będzie można się chwalić po jakimś czasie ("a wiesz,
że w ciągu ostatniego miesiąca kliknąłem myszą 5000 razy i wdusiłem jakiś klawisz 10000 razy?"). :D


Poza tym można to brać jako ciekawostkę i wiedzieć ile się klepie w klawiaturę.
Jest także kilka innych podobnych projektów, np. http://www.uptime-project.net gdzie liczy się czas przez jaki nasz komputer pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ten programik liczył obroty kierowiny i liczbę zmiany biegów oraz nacisk na pedały to bym zainstalował. Przynajmniej wtedy miałbym niemałe szanse na sukces ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, coś widzę, że temacik nie jest zbyt popularny. :/ A szkoda, bo możnaby stworzyć zespół gram.pl. Widziałem w statystykach, że team Ogame.pl jest na piątym miejscu w rankingu, jeśli chodzi o kliknięcia klawiaturą. :P A w tym zespole jest prawie 2000 osób. To czy jest ktoś zainteresowany tworzeniem drużyny forumowiczów. Bo ja bardzo chętnie bym się do takiej grupy dołączył. :)
A tutaj macie moje statrystyki: http://whatpulse.org/stats/profile.php?uid=199972. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to bardzo miło. :) A ja właśnie stworzyłem team, którego nazwa to gram.pl. Bardzo proszę o dołączenie się do niego. :) I mam pytanie: dlaczego u mnie nie chcą się liczyć mile? Bo widzę, że u Ciebie to działa, a ja jeżdżę tą myszą po ekranie i nic z tego nie wychodzi. :( A z pewnością kilka mil już "przejechałem". :)
Więc dołączajcie się do teamu gram.pl! :D Razem uda nam się zdobyć pierwsze miejsce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 13:52, matiz123 napisał:

O, to bardzo miło. :) A ja właśnie stworzyłem team, którego nazwa to gram.pl. Bardzo proszę
o dołączenie się do niego. :) I mam pytanie: dlaczego u mnie nie chcą się liczyć mile? Bo widzę,
że u Ciebie to działa, a ja jeżdżę tą myszą po ekranie i nic z tego nie wychodzi. :( A z pewnością
kilka mil już "przejechałem". :)
Więc dołączajcie się do teamu gram.pl! :D Razem uda nam się zdobyć pierwsze miejsce. ;)


Właśnie dołączyłem się do teamu. Od teraz jak nabijam kliknięcia robię to dla teamu :D.

Wiesz, nie wiem czemu tak się dzieje. U mnie wszystko działa sprawnie. Nalicza i mile, i kliknięcia, i klawiaturę. Ale mam pomysł, czemu może nie działać: rozwiń listę WhatPulse''a klikając prawym przyciskiem na ikonie W, i tam zaznacz opcję Mouse distance enabled, niewiele nizej od Pulse!. Jeśli to nie zadziała, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 13:58, JayC napisał:

Właśnie dołączyłem się do teamu. Od teraz jak nabijam kliknięcia robię to dla teamu :D.

To bardzo miło. :) Mam nadzieję, że dołączy się o wiele więcej osób. :P

Dnia 24.12.2006 o 13:58, JayC napisał:

Wiesz, nie wiem czemu tak się dzieje. U mnie wszystko działa sprawnie. Nalicza i mile, i kliknięcia, i klawiaturę.

U mnie z kliknięciami i klawiaturą też jest wszystko ok.

Dnia 24.12.2006 o 13:58, JayC napisał:

Ale mam pomysł, czemu może nie działać: rozwiń listę WhatPulse''a klikając prawym
przyciskiem na ikonie W, i tam zaznacz opcję Mouse distance enabled, niewiele nizej od Pulse!.

I chyba właśnie tutaj jest problem. Bo ja tej opcji nie mam. :( Jest tylko Keycounting Enabled i Clickcounting Enabled (oczywiście obie opcje mam włączone). Czy ktoś wie, jak można sobie z tym poradzić? Bo przydałoby się też nabijać mile. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę nie wiem, co jest nie tak. Pogrzeb w opcjach czy myszy, czy programu, może dojdziesz. U mnie jak na razie wszystko chodzi jak powinno (poza szybkością komputera, ale to inna bajka... :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że do naszej drużyny dołączyła już trzecia osoba. :) I że zajmujemy aktualnie 5054 miejsce! :D Ale będzie lepiej. Coś mi się jednak wydaje, że na tym forum jest więcej osób, dlatego serdecznie zachęcam wszystkich do ściągania tego sympatycznego programu i dołączania do teamu gram.pl. Korzystanie z tego programu przecież w niczym nie przeszkadza i nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku - wystarczy ustawić sobie, żeby uruchamiał się przy każdym włączeniu komputera i "pulsować" chociaż raz dziennie (można zresztą rzadziej).
No dalej, panowie (i panie), możemy zrobić całkiem niezłą drużynę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:44, matiz123 napisał:

No, widzę, że do naszej drużyny dołączyła już trzecia osoba. :) I że zajmujemy aktualnie 5054
miejsce! :D Ale będzie lepiej. Coś mi się jednak wydaje, że na tym forum jest więcej osób,
dlatego serdecznie zachęcam wszystkich do ściągania tego sympatycznego programu i dołączania
do teamu gram.pl. Korzystanie z tego programu przecież w niczym nie przeszkadza i nie wymaga
praktycznie żadnego wysiłku - wystarczy ustawić sobie, żeby uruchamiał się przy każdym włączeniu
komputera i "pulsować" chociaż raz dziennie (można zresztą rzadziej).
No dalej, panowie (i panie), możemy zrobić całkiem niezłą drużynę! ;)


Jaka zachęta do walki, niczym barbarzyńca w Diablo swoim boo :D. No ale dołączam się do apelu. Pokażmy światu, że ekipa gram.pl dużo pisze, i że pisze na temat. I że jesteśmy dobrzy. Program nie żre dużo pamięci, ja w ogóle go nie czuję, nawet o nim zapominam, a jest całkiem sympatyczny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 22:47, JayC napisał:

Jaka zachęta do walki

A co! Trzeba ludzi jakoś zachęcić. :P Tym bardziej, ze cel jest bardzo sympatyczny. :)

Dnia 24.12.2006 o 22:47, JayC napisał:

niczym barbarzyńca w Diablo swoim boo :D.

Ekhm, coś mi się wydaję, że wspaniały chomik Boo występuje w Baldurs Gate 2. :) Lepiej przeproś za swój błąd, bo niedługo Twoje oczy będą wydrapane. :D
A wracając do tematu - Lucas016: czy jesteś już zarejestrowany? Bo w drużynie są trzy osoby, więc zastanawiam się, kim jest Adamino. :) A jeśli to nie Ty, to jak najszybciej dołączaj do naszego zespołu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować