Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

WhatPulse? - kto się w to bawi

158 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 15:58, Lamb3rt napisał:

Ale nie mogę się doczekać chwili, w której przegonię Matiza :D

Nie przegonisz. :D Wiesz, gdyby nie to, że przez jakieś dwa tygodnie nie mogłem wysyłać pulsów (głupi błąd... :/), to miałbym teraz prawie 1,5 miliona uderzeń w klawiaturę. :) Poza tym z tego programu na tym samym koncie korzysta także mój brat, przez co liczba kliknięć jest o wiele większa. :) Więc wasze szanse na wyprzedzenie mnie znowu pewnie zaczną maleć. ;P Chociaż przyznam, że byłoby miło, gdyby ktoś miał więcej kliknięć ode mnie. :)
Hm, jeszcze trochę i znajdziemy się w pierwszych dwóch tysiącach zespołów. :)
I na konec tradycyjnie powiem: dołączajcie się wszyscy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymm... no spadło się trochę w tym naszym gramowym rankingu, ale 4 miejsce na 22 to nie jest źle :D. Wciąż trzymam jakiś tam poziom, chociaż kumple mówią, że coś mało myszką klikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też malutko klikam myszą i pod tym względem zajmuję w drużynie dosyć odległe miejsce. Ale jakoś mi to nie przeszkadza. :D Dla mnie ważniejsza jest ilość uderzeń w klawiaturę. :P
Ale szkoda, że w naszym teamie jest ciągle tak mało osób... :( Ludzie, dołączajcie do nas! :P Trzeba to jakoś rozreklamować. Tylko jak? :) Ma ktoś może jakiś pomysł? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o co dokładnie w tym chodzi? wy klikacie po prostu po pulpicie czy normalnie pracujecie na kompach i to się nabija? podczas gry też zlicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że normalnie pracujemy na kompach. :) Bo takie ciągłe klikanie jest bez sensu. Zresztą komu chciałoby się ciągle uderzać w klawisze bez celu? :D Program liczy każde kliknięcie myszą uderzenie w klawiaturę i ilość przejechanych mil kursorem. :) Zużywa to bardzo małą ilość RAMu, więc można tego programu używać bez żadnych problemów. A podczas grania kliknięcia także się naliczają. :)
Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Cię do zarejestrowania się, ściągnięcia programu, dołączenia do teamu gram.pl i regularnego "pulsowania". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Team gram.pl?Jak mogę do niego dołączyć?Dopiero zaczełem pulsować(około 600 w klawiaturę i 500 w myszkę i mało mil :)).Więc jak?Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:45, matiz123 napisał:

Oczywiście, że normalnie pracujemy na kompach. :) Bo takie ciągłe klikanie jest bez sensu.
Zresztą komu chciałoby się ciągle uderzać w klawisze bez celu? :D Program liczy każde kliknięcie
myszą uderzenie w klawiaturę i ilość przejechanych mil kursorem. :) Zużywa to bardzo małą ilość
RAMu, więc można tego programu używać bez żadnych problemów. A podczas grania kliknięcia także
się naliczają. :)
Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Cię do zarejestrowania się, ściągnięcia programu,
dołączenia do teamu gram.pl i regularnego "pulsowania". :)

hehe, może się skuszę, bo ostatnio gram w Quake''a, a wiecie co tam się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:16, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Team gram.pl?Jak mogę do niego dołączyć?Dopiero zaczełem pulsować(około 600 w klawiaturę i
500 w myszkę i mało mil :)).Więc jak?Mogę dołączyć?

właśnie jak mam do was dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj sie w to bawię, dołączyłem do teamu gram.pl :D

Skoro już w drużynach jesteśmy... na którym miejscu jest gram.pl? Zapewne na dalekim bo nie moge znaleźć na liście... jest jakiś tam wgląd do drużyny? By zobaczyć ilu członków wstąpiło w jej szeregi, nicki i osiągi ludzi z teamu gram.pl...


Tak dokładnie to dziś zacząłem klikać... to moj wynik do teraz - 1,887 keysów i 1,681 klików... zapewne słabo ale te liczby będzie stale rosnąć w szybkim tempie...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:53, hunter22 napisał:

Od wczoraj sie w to bawię, dołączyłem do teamu gram.pl :D

No i bardzo dobrze. :P A już myślałem, że ten temat padnie. ;)

Dnia 14.07.2007 o 11:53, hunter22 napisał:

Skoro już w drużynach jesteśmy... na którym miejscu jest gram.pl?

W tej chwili jesteśmy na 1303 miejscu. :) Nie jest to może jakiś rewelacyjny wynik, ale z taką ilością osób w teamie (w tej chwili 27, z czego kilka jest nieaktywnych chyba) nie ma na co narzekać. ;) Przydałoby się więcej ludzi. Najlepsze drużyny mają po kilka tysięcy członków. :D

Dnia 14.07.2007 o 11:53, hunter22 napisał:

jest jakiś tam wgląd do drużyny?

Oczywiście, że jest. :) Po lewej stronie jest w pewnym miejscu Twój nick. Pod nim jest "Your stats" i "Your team stats" - to drugie to statystyki naszej drużyny. :P Tam masz wszystkie dane, których potrzebujesz. :)

Dnia 14.07.2007 o 11:53, hunter22 napisał:

Tak dokładnie to dziś zacząłem klikać... to moj wynik do teraz - 1,887 keysów i 1,681 klików...
zapewne słabo ale te liczby będzie stale rosnąć w szybkim tempie...

No nie jest to powalająca suma, ale po pierwszym dniu nie ma co liczyć na powalający wynik. :D Ja mam już ponad ,5 miliona uderzeń w klawiaturę. xD Ale siedzę w tym od kilku miesięcy. Jeśli będziesz regularnie pulsował i dużo klikał, to też niedługo będziesz mógł się pochwalić swoim wynikiem. ;)

Dnia 14.07.2007 o 11:53, hunter22 napisał:

Pozdrawiam :D

I ja również pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:09, matiz123 napisał:

No i bardzo dobrze. :P A już myślałem, że ten temat padnie. ;)


No niestety, temat nie cieszy się popularnością... jakby coś 1/3 gramowiczów dołączyła i regularnie pulsowała... byłoby super...

Dnia 14.07.2007 o 12:09, matiz123 napisał:

W tej chwili jesteśmy na 1303 miejscu. :) Nie jest to może jakiś rewelacyjny wynik, ale z taką
ilością osób w teamie (w tej chwili 27, z czego kilka jest nieaktywnych chyba) nie ma na co
narzekać. ;) Przydałoby się więcej ludzi. Najlepsze drużyny mają po kilka tysięcy członków.


Ludzi na forum jest dużo, ale nie mają chęci chyba...

Dnia 14.07.2007 o 12:09, matiz123 napisał:

Oczywiście, że jest. :) Po lewej stronie jest w pewnym miejscu Twój nick. Pod nim jest "Your
stats" i "Your team stats" - to drugie to statystyki naszej drużyny. :P Tam masz wszystkie
dane, których potrzebujesz. :)


Faktycznie, nie zauważyłem tego :P Ale teraz już wiem co i jak...

Dnia 14.07.2007 o 12:09, matiz123 napisał:

No nie jest to powalająca suma, ale po pierwszym dniu nie ma co liczyć na powalający wynik.
:D Ja mam już ponad ,5 miliona uderzeń w klawiaturę. xD Ale siedzę w tym od kilku miesięcy.
Jeśli będziesz regularnie pulsował i dużo klikał, to też niedługo będziesz mógł się pochwalić
swoim wynikiem. ;)


Poklikam, postukam na klawiaturze i wynik będzie... jestem maniakiem gier więc wysoki wynik przyjdzie szybko...

Dnia 14.07.2007 o 12:09, matiz123 napisał:

> Pozdrawiam :D
I ja również pozdrawiam. :)


Po raz kolejny pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:19, hunter22 napisał:

No niestety, temat nie cieszy się popularnością... jakby coś 1/3 gramowiczów dołączyła i regularnie
pulsowała... byłoby super...
Ludzi na forum jest dużo, ale nie mają chęci chyba...

No niestety. :( Przydałoby się jakoś ten temat rozreklamować. :P Bo użytkowników jest tutaj bardzo dużo (prawie 24 tysiące :P) i gdyby chociaż jakieś 10% z nich było w naszym teamie, byłoby rewelacyjnie. Ale można tylko o tym pomarzyć bo jest to raczej mało prawdopodobne. :P

Dnia 14.07.2007 o 12:19, hunter22 napisał:

Poklikam, postukam na klawiaturze i wynik będzie... jestem maniakiem gier więc wysoki wynik
przyjdzie szybko...

Jak spędzasz dużo czasu przy komputerze, to na pewno będziesz osiągał niezłe wyniki. :) Może nawet uda Ci się mnie przegonić? :D

Dnia 14.07.2007 o 12:19, hunter22 napisał:

Po raz kolejny pozdrawiam ;D

To może ja też pozdrowię jeszcze raz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:29, matiz123 napisał:

No niestety. :( Przydałoby się jakoś ten temat rozreklamować. :P Bo użytkowników jest tutaj
bardzo dużo (prawie 24 tysiące :P) i gdyby chociaż jakieś 10% z nich było w naszym teamie,
byłoby rewelacyjnie. Ale można tylko o tym pomarzyć bo jest to raczej mało prawdopodobne. :P


Tak, możemy pomarzyć :( Ta zabawa przecież jest przyjemna, można zobaczyć ile dziennie się klika, ile razy stuka w klawisze... specem od reklamy to ja nie jestem :(

Dnia 14.07.2007 o 12:29, matiz123 napisał:

Jak spędzasz dużo czasu przy komputerze, to na pewno będziesz osiągał niezłe wyniki. :) Może
nawet uda Ci się mnie przegonić? :D


10 minut gry w Mugen 2007 i mam ponad 12.000 keysów :P


Jeszcze takie pytanie: czy jak bym teraz wyłączył kompa to by mi nie przesłany puls zanikł? Klikam by wysłać moje osiągi i nie mogę :( chyba coś mi się zacięło albo to normalne?

Dnia 14.07.2007 o 12:29, matiz123 napisał:

> Po raz kolejny pozdrawiam ;D
To może ja też pozdrowię jeszcze raz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować