Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2007 o 21:22, Prince07 napisał:

Ale nie ma tego złego chłopaki :P Już za dwie godzinki nowy odcinek naszego ulubionego serialu
:] Ciekawe co tym razem nasza zwariowana "ekipa" wymonci :]


Musze cię rozczarować:P nie 2 godzinki:P dziś Włatcy Móch lecą o 00:30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:27, reaven1 napisał:

Musze cię rozczarować:P nie 2 godzinki:P dziś Włatcy Móch lecą o 00:30 :/


Ach no tak ;/ Niestety dzisiejszy odcinek i ten, który zostanie wyemitowany za 2 tygodnie będą nieco później pokazywane w TV ;/ Na ale dla WM pójdę spać troszkę później :D Oby było coś ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:36, Prince07 napisał:

Ach no tak ;/ Niestety dzisiejszy odcinek i ten, który zostanie wyemitowany za 2 tygodnie będą
nieco później pokazywane w TV ;/ Na ale dla WM pójdę spać troszkę później :D Oby było coś ciekawego!

U mnie w pokoju z TV rodzice śpią to se odpuszcze, wole zassać divxa rano , w końcu to legalne. Mam nadzieje że równie dobry odcinek jak miś przeklinak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 15:00, mroczny mrok napisał:

Dzięki za link. Rzeczywiście gdyby dali jedynie odcinki na DVD nie byłoby sensu kupować tylko
dlatego, by obejrzeć odcinki. Swoją drogą powinni dać jakieś smaczki w postaci chociażby koszulki,
nie?:)
A tak na serio- pomysł na wydanie nie jest zły, chociaż materiały dodatkowe naprawdępodniosły
by jakość kupowanego DVD.


O tak to by było świetne t-shirt z czesiem poprostu odjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście wczorajszy odcinek "kulisy" ???? normalnie czegoś takiego się nie spodziewałem, hehehe Anusiak to jakaś ciota :P hahahah a Czesio normalnie sobie mówi i jaką ma fure:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:28, CockS napisał:

no odcinek był świetny!!


Świetny to mało powiedziane:D był po prostu wypasiony, nie spodziewałem się że zrobią takie jajca... szkoda tylko że Marcelka martwego znaleźli:P cóż za ironia "martwy zombie" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:31, reaven1 napisał:

> no odcinek był świetny!!

Świetny to mało powiedziane:D był po prostu wypasiony, nie spodziewałem się że zrobią takie
jajca... szkoda tylko że Marcelka martwego znaleźli:P cóż za ironia "martwy zombie" hehehe


Wole nazywać Marcela ghoulem (sam nie wiem czemu tak jakoś mi bardziej podchodzi) a no szkoda, szkoda juz szukam jakiegos linka gdzie moglbym go zassac i obejrzec jeszcze z 2 razy, bo odcinek wg najlepsiejszy nawet przebił wykopki i andzelike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 11:39, CockS napisał:

szkoda juz szukam jakiegos linka gdzie moglbym go zassac i obejrzec jeszcze z 2 razy, bo odcinek
wg najlepsiejszy nawet przebił wykopki i andzelike :)


tu masz stronkę ze wszystkimi pełnymi odcinkami:D jest także najnowszy "kólisy" :D http://www.megaclip.pl/filmy/pokaz/najnowsze/36/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:43, reaven1 napisał:


> szkoda juz szukam jakiegos linka gdzie moglbym go zassac i obejrzec jeszcze z 2 razy,
bo odcinek
> wg najlepsiejszy nawet przebił wykopki i andzelike :)

tu masz stronkę ze wszystkimi pełnymi odcinkami:D jest także najnowszy "kólisy" :D http://www.megaclip.pl/filmy/pokaz/najnowsze/36/


dzięki obejrzeć się da ale z pobraniem jest już gorzej, coz trudno sie mówi zassam jutro albo jakos tak, a z resztą teraz czas na losta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co:) a co do ściągania to możliwe by było z You Tube :P o ile pamiętam Mozilla ma pewien komponent do ściągania filmów online:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 12:00, reaven1 napisał:

Nie ma za co:) a co do ściągania to możliwe by było z You Tube :P o ile pamiętam Mozilla ma
pewien komponent do ściągania filmów online:)


Dzięki za info, ale ja jednak pozostane przy swoim maxthonie, a ze sciągnięciem wstrzymam się do jutra bo mi zmuli i Lost bedzie wolno szedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj nie wytrwałem, ale nic straconego właśnie zassysam nowy odcinek. Mam nadzieję, że będzie on tak dobry jak o nim tutaj piszecie ^^ Poźniej dorzuce kilka swoich zdań na temat nowego odcinka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 11:11, reaven1 napisał:

Widzieliście wczorajszy odcinek "kulisy" ???? normalnie czegoś takiego się nie spodziewałem,
hehehe Anusiak to jakaś ciota :P hahahah a Czesio normalnie sobie mówi i jaką ma fure:D


Anusiak to raczej "kochający inaczej" w różowym szlafroczku a fura Czesia wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 11:50, CockS napisał:

dzięki obejrzeć się da ale z pobraniem jest już gorzej, coz trudno sie mówi zassam jutro albo
jakos tak, a z resztą teraz czas na losta :)



Poszukaj programu VDownloader. Tym można ściągać filmy w YouTube, GoogleVideo i jeszcze paru innych stron (np z www.megaclip.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzałem. Szczerze mówiąc to nie znalzłem w tym odcinku niczego fascynującego. Po przeczytaniu waszych wpisów miałem nadzieję, że odcinek będzie naprawdę jakiś wypasiony a tutaj taki sobie przeciętniak. Widać, że twórcą kończą sie już pomysły na nowe odcinki. Ale muszę przyznać Anusiakowi nieźle pojechali w tym odcinku :P Takie z niego "homo-niewiadomo" :D Ale Czesław ze swoją furką pierwsza klasa xD Troszkę poprzeklinali, troszkę się pośmiali i tyle. Moja ocena 4+/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:06, Ray 14 napisał:


Fakt mega śmieszny ten odcinek nie był ale pomysł z przedstawieniem "kólisów" zasługuje na
pochwałę


Wydaje mi się, że ten odcinek mógłby się ukazać jako odcinek kończący Włatców Much. Puszczenie go w środku trzeciej seri nie było zbyt mądre ale cóż, to tylko moje skromne zdanie xD A no i odcinek kończący przygody naszych ziomków nie ukazał się zbyt szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. Włatcy Móch. Kreskówka robiąca furorę w naszym kraju u ludzi od 12 (!!) lat w górę. Zapewne do lat 16, bo mniej-więcej w tym wieku się dojrzewa na umyśle, chociażby powolutku. Co w niej takiego jak magnes? Język? Animacje? Fabuła? Nic z tych rzeczy. Po prostu głupota, która to dzieciakom się podoba. Jestem świeżo po obejrzeniu jednego z odcinków. I co? Młody zombie z mózgiem na wierzchu je swoje odchody. Mądre? Głupie. Zaproszony na imprezkę daje kumpeli kota bez głowy. Mądre? Kretyńskie. Ta kreskówka według mnie tworzona jest dla zysku, bo popularności nie zawdzięcza żadną konkretną, interesującą cechą, tylko językiem i pasującym do niego dzisiejszej "mody" i niewyżytej młodzieży. Ehhh... Świat spada na psy:/ Jak widzę 12 letniego kuzyna oglądającego te badziewie to aż się krew we mnie gotuje:/ I choć mam wiosen piętnaście, to nie należę do "fanów" tej "kreskówki". Jakieś resztki rozsądku mnie w głowie zostało.... Tia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować