Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Powstał nowy program, Włatcy móch, jest to program animowany nie dla dzieci opowiadający o trzech żyjących kolesiach i o jednym Zombie. Jeśli ktoś to już oglądał to moze tu wyrazić ocene tego programu.
Jest w niedziele o 21:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:27, Atukam72 napisał:

Jest w niedziele o 21:00.


Gdzie to można obejrzeć? Bo sama godzina nic mi nie mówi...
PS. Tytuł napewno jest z dwoma ortografami czy to tylko Twój błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, wreszcie powstał na forum wątek dotyczący mojego ulubionego serialu! Kocham, uwielbiam i ubóstwiam Czesia. Jest najlepszy z całej paczki. A co wy o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie szczególnie kretyńska, ponieważ pasuje dla tych którzy nie mają kablówki, a ty zapewnie masz 1000 kanałów oraz możesz oglądać całą dobe ale jak ci nie pasują włatcy móch to możesz nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:23, Atukam72 napisał:

Może nie szczególnie kretyńska, ponieważ pasuje dla tych którzy nie mają kablówki, a ty zapewnie
masz 1000 kanałów oraz możesz oglądać całą dobe ale jak ci nie pasują włatcy móch to możesz
nie pisać.

moze jednak szczegolnie kretynska. podobnie jak twoja argumentacja. jesli mailbys tylko polsat, na ktorym bez przerwy lecieliby kiepscy, to tez bys ogladal, bo "pasuje dla tych którzy nie mają kablówki"? to juz lepiej polozyc sie na lozku i zasnac.
ps. nie przesadzaj, mam tylko 500 kanalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:41, MarneusPL napisał:

> Może nie szczególnie kretyńska, ponieważ pasuje dla tych którzy nie mają kablówki, a ty
zapewnie
> masz 1000 kanałów oraz możesz oglądać całą dobe ale jak ci nie pasują włatcy móch to możesz

> nie pisać.
moze jednak szczegolnie kretynska. podobnie jak twoja argumentacja. jesli mailbys tylko polsat,
na ktorym bez przerwy lecieliby kiepscy, to tez bys ogladal, bo "pasuje dla tych którzy nie
mają kablówki"? to juz lepiej polozyc sie na lozku i zasnac.

albo po prosty pograć na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:41, MarneusPL napisał:

moze jednak szczegolnie kretynska. podobnie jak twoja argumentacja. jesli mailbys tylko polsat,
na ktorym bez przerwy lecieliby kiepscy, to tez bys ogladal, bo "pasuje dla tych którzy nie
mają kablówki"? to juz lepiej polozyc sie na lozku i zasnac.
ps. nie przesadzaj, mam tylko 500 kanalow.


1. Ale nietylko mam Polsat.
2. Włatcy móch mogą pocieszyć ludzi którzy nie mogą oglądać South Park.
p.s. Włatca móch jest podobny do South Park ale to nie znaczy że pomysł ściągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mnie niesamowicie wnerwia w tym serialu, to błędy ortograficzne, które wcale nie są śmieszne. Zamiast dawać młodzieży dobry przykład, serial utrwala widzom niepoprawną pisownię. Tak nie może być. Mimo wszystko Czesio wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:31, Graszczur napisał:

Jedyne, co mnie niesamowicie wnerwia w tym serialu, to błędy ortograficzne, które wcale nie
są śmieszne. Zamiast dawać młodzieży dobry przykład, serial utrwala widzom niepoprawną pisownię.
Tak nie może być. Mimo wszystko Czesio wymiata :)

Moi rodzice (właściwie moja mama która ze mną czasami ich ogląda) ich to rozbawia, dziwne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować