Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 15:15, Phelela napisał:

Oglądałem dwa odcinki tego serialu i mi sie spodobał


To fajnie,ale jak oglądniesz wszystkie odcinki i się wciągniesz,a potem oglądniesz Za kólisami to cały serial uznasz za jeden wielki kit (albo i zupełnie przeciwnie - spodoba ci się i...no i będziesz dalej oglądał).

To Za kólisami jest naprawdę kontrowersyjne i powoduje skrajne emocje - jedni uważają go za świetny odcinek,a drudzy za kompletny chłam,psujący dogłębnie serial.Na nieszczęście dla serialu tych drugich jest sporo więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/

Tylko nie zapomnij o tym że to jest rysunek dla dorosłych (zresztą jak South Park ) i jak jest coś mniej burackiego to już jest kit-szit? Co jak co ale w tym odcinku to aluzje tylko były i widać że większość widzi tylko żarty które od razu widać. Czesio był git w tym odcinku (''''no poprostu kocham tan wóz'''' :) i ogółem ten cały odcinek to jedna wielka aluzja do seriali. Pamiętacie Bundych? Był jeden taki odcinek za kulisami i jakoś nikt nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:19, Skywalker560 napisał:

> Oglądałem dwa odcinki tego serialu i mi sie spodobał

To fajnie,ale jak oglądniesz wszystkie odcinki i się wciągniesz,a potem oglądniesz Za kólisami
to cały serial uznasz za jeden wielki kit (albo i zupełnie przeciwnie - spodoba ci się i...no
i będziesz dalej oglądał).

To Za kólisami jest naprawdę kontrowersyjne i powoduje skrajne emocje - jedni uważają go za
świetny odcinek,a drudzy za kompletny chłam,psujący dogłębnie serial.Na nieszczęście dla serialu
tych drugich jest sporo więcej...


Jedna uwaga, kulisy pisze się przez u otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEDNA UWAGA - w tym przypadku kulisy pisze się przez u zamknięte....

Wychwyciłem w tym odcinku aluzje do afer z paparazzi oraz do M. Night Shyamalana czy jakoś tak (Mashlanan - dość podobne,nie?).Czesia wóz jest fajny (ale nitro i turbo to chyba to samo),ale to odcinka nie ratuje!Czesio wcale nie był git.Tacy jak Czesio w tym odcinku to są też i np. moi kumple.

A co do Bundych,to akurat tego odcinka nie widziałem...chociaż może jak byłem małym szczylem i zapomniałem (ale tego odcinka,jak Al był w barze ze striptizem to do końca życia nie zapomnę :P - ale byłem wtedy mały szczylek - pamiętajcie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 15:19, Skywalker560 napisał:

To Za kólisami jest naprawdę kontrowersyjne i powoduje skrajne emocje - jedni uważają go za
świetny odcinek,a drudzy za kompletny chłam,psujący dogłębnie serial.Na nieszczęście dla serialu
tych drugich jest sporo więcej...

LOL, przesadzasz... Mi się ten odcinek nie podobał, ale nie uważam, że z względu na ten jeden epizod powinienem znienawidzić cały serial. Po obejrzeniu "za kólisami" (oglądałem już wczoraj) włączyłem sobie "miś przekliniak" (dzisiaj) i oglądało się bardzo przyjemnie. Nie stwierdziłem żeby "za kólisami" wpłynęło jakoś negatywnie na klimat innych odcinków. Pewnie autorzy chcieli zrobić coś oryginalnego i zaskakującego - i zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pewnie autorzy chcieli zrobić coś oryginalnego i zaskakującego - i zrobili.

Dnia 18.05.2007 o 15:45, Luke Shadow napisał:



To mogli przynajmniej zrobić z tego sen któregoś z bohaterów,to byłoby większe zaskoczenie i nie zepsułoby to tak serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 15:50, Skywalker560 napisał:

To mogli przynajmniej zrobić z tego sen któregoś z bohaterów,to byłoby większe zaskoczenie
i nie zepsułoby to tak serialu.

To mogło zepsuć co najwyżej jeden odcinek, a nie serial. Nie podobał ci się? Zignoruj go... Poza tym wątpię żeby autorzy umieli czytać w myślach i mogliby stwierdzić co się nie podoba fanom... Mogłeś sam przewidzieć, że zrobią taki odcinek im wysłać im maila. :P Sam mówiłeś, że niektórym ten odcinek się podobał. Ciężko by było zrobić odcinek, który podobałby się wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to trochę zdziwił mnie ten odcinek ''''Za kólisami'''', bo myślałem, że Czesio to naprawdę Zombie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może się wtrącę i też powiem, że mi ten odcinek zepsuł cały klimat. Nawet jak następny odcinek będzie normalny (znaczy głupi do granic niemożliwości ;)), to już będę cały czas czuł, że to wszystko tylko takie udawane. Chyba zbyt emocjonalnie podchodzę do sprawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądając odcinek pt. "Za kólisami" miałem wrażenie, jakby był to ostatni epizod tej kreskówki. Całkowicie nie rozumiem intencji reżysera, który zaserwował nam już teraz odcinek zdradzający największą tajemnicę serialu. Takie rzeczy daje się po całkowitym zakończeniu realizacji jakiegoś serialu, a nie w przerwie między jednym a drugim sezonem. Według mnie był to najgorszy odcinek i ani fura Czesia, ani Anusiak w roli "kochającego inaczej" nie ratują tej części. Tak więc wszyscy ci, którzy dopiero zaczynają oglądać po kolei cały serial, powinni odpuścić sobie teraz ten odcinek i zapoznać się z nim bliżej dopiero wtedy, gdy produkcja nowych odcinków "Włatców móch" zostanie zakończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak więc wszyscy ci, którzy dopiero zaczynają oglądać po kolei cały serial, powinni odpuścić sobie teraz

Dnia 18.05.2007 o 16:22, des1og napisał:

ten odcinek i zapoznać się z nim bliżej dopiero wtedy, gdy produkcja nowych odcinków "Włatców
móch" zostanie zakończona.


Albo najlepiej w ogóle sobie go odpuścić,by nie zepsuć dobrego wrażenia po serialu...Zupełnie ten odcinek nie wyszedł,a w większości wkurzył fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego odcinka po raz drugi mogę śmiało powiedzieć, że jestem już w 100% przekonany, że niszczy on całokształt jaki już do tej pory mogliśmy zobaczyć. A i ten moment z Marcelem ... kompletna żenada.
PS. Jeżeli ktoś jeszcze tego odcinka nie oglądał to szczerze mówię, obejrzyjcie go dopiero po zakończeniu emisji III serii. Dobrze radzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co oni sobe myśleli tworząc ten odcinek "za kólisami":
1. Scenarzysta nie miał pomysłów.
2. Chcieli się ośmieszyć.
3. Że innym się spodoba.
4. Czyżby był to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:51, Atukam72 napisał:

Ciekawe co oni sobe myśleli tworząc ten odcinek "za kólisami":
1. Scenarzysta nie miał pomysłów.

Już to sugerowałem ;] i chyba to jeden z główniejszych powodów dzięki którym da się racjonalnie wytłumaczyc tą klapę jaką zrobili ostatnim odcinkiem

Dnia 18.05.2007 o 18:51, Atukam72 napisał:

2. Chcieli się ośmieszyć.

Oni próbują to robić co odcinek ;d

Dnia 18.05.2007 o 18:51, Atukam72 napisał:

3. Że innym się spodoba.

Napewno tak uważali, zresztą pewnie zawsze tak uważają gdy w telewizji zostaje wyemitowany nowy odcinek WM. Ja należę do grona osób którym ten odcinek się nie podobał, ale napewno jest też grupa ludzi dla których ten odcinek był miłym przerywnikiem między poszczególnymi odcinkami serii.

Dnia 18.05.2007 o 18:51, Atukam72 napisał:

4. Czyżby był to koniec?

Raczej nie, z tego co donosi wikipedia, zobaczymy jeszcze conajmniej 2 odcinki w III serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:56, Prince07 napisał:

> Ciekawe co oni sobe myśleli tworząc ten odcinek "za kólisami":
> 1. Scenarzysta nie miał pomysłów.
Już to sugerowałem ;] i chyba to jeden z główniejszych powodów dzięki którym da się racjonalnie
wytłumaczyc tą klapę jaką zrobili ostatnim odcinkiem
> 2. Chcieli się ośmieszyć.
Oni próbują to robić co odcinek ;d
> 3. Że innym się spodoba.
Napewno tak uważali, zresztą pewnie zawsze tak uważają gdy w telewizji zostaje wyemitowany
nowy odcinek WM. Ja należę do grona osób którym ten odcinek się nie podobał, ale napewno jest
też grupa ludzi dla których ten odcinek był miłym przerywnikiem między poszczególnymi odcinkami
serii.
> 4. Czyżby był to koniec?
Raczej nie, z tego co donosi wikipedia, zobaczymy jeszcze conajmniej 2 odcinki w III serii



Włatcy móch są bardzo popularni i pewnie będzie jeszcze kilka serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:51, Atukam72 napisał:

Ciekawe co oni sobe myśleli tworząc ten odcinek "za kólisami":
1. Scenarzysta nie miał pomysłów.
2. Chcieli się ośmieszyć.
3. Że innym się spodoba.
4. Czyżby był to koniec?

Jak dla mnie żadne z powyższych. Według mnie chcieli zrobić coś oryginalne, zaskakującego, kontrowersyjnego. Oderwać się od rutyny przygód czworga kolegów chociaż na jeden odcinek. Zresztą chyba każdy poważniejszy serial miał taki odcinek (nawet Klan. :D) Przy okazji wiemy w jakich jeszcze produkcjach występuje higienistka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować