Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 01:07, Deejay napisał:

> Więc podajcie tylko wszystkie 3(2 już podane wyżej) umiejętności jakimi włada ten robal
i zaliczę.
Szarża, święty chłód i... zapał...?

Correct, Deejay+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:34, Deejay napisał:

Wymień typy potworów, które występują w więcej niż jednym akcie (przywołańców Baala nie liczymy).


Należy wymienić wszystkie rodzaje czy tylko kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:34, Deejay napisał:

Wymień typy potworów, które występują w więcej niż jednym akcie (przywołańców Baala nie liczymy).

No, generalnie to szkielety wszelkich rodzajów(od zwykłego i łucznika po maga), Unravellery(te mumie wskrzeszające nieumarłych z charakterystycznym motywem egipskim, są zombiaki i upiory -czyli ogólnie nieumarli.
Mamy też tzw. żmijoszpony, roje owadów oraz więksi piaskowi kuzyni - robaki piaskowe, skoczki pustynne i dżunglowe, są olbrzymie "gnojarki" Wendigo i latające sępopokraki(sępie demony),szablokoty, pająki i kozioludzie-ogółem zwierzaki.
Mamy Tępogłowych(takie z wałkiem- wielka d*** mały łeb),są naturalnie spaczone łotrzyce wszelkiej maści i i karzełki-fetysze(I akt i III) . Oj sSpooooro tego się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 13:04, Deejay napisał:

Proszę o normalne zazwy, a nie np. "skoczki dźunglowe"... ;)
I napisać w których aktach występują.

Te nazwy są generowane losowo to jak mam napisać? Chyba, ze przykładowe, a skoczki to nazwa potwora(są na pustyni(2akt) i w dżungli-(3akt)dżunglowe to moje określenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:34, Deejay napisał:

Wymień typy potworów, które występują w więcej niż jednym akcie (przywołańców Baala nie liczymy).


Rodzaj potwora i jego występowanie (w danym akcie).
Zombie = Zombie , Głodny trup, Ghul - 1 akt; Siewca zarazy - 2 akt; Topielec - 3 akt
Szkielety = Szkielet - 1 akt; Przywrócony -1 i 2 akt; Płonący trup - 2 akt; Kościej - 2 i 3 akt
Monstrualne bestie = Monstrualna bestia, Yeti, Monstrum - 1 akt; Miażdzyciel - 2 akt; Bestia morzu - 5 akt
Skorupowana łotrzyca = Mroczna łowczyni, Ochydna łowczyni, Mroczna tropicielka,Czarna łotrzyca - 1 akt; Łowczyni ciał - 3 akt
Ludzie-kozły = Klan księżyca, Klan nocy, Klan krwi, Klan śmierci - 1 akt; Klan piekieł - 2 akt
Splamiony = Zniekrztałcony Szpetny, Splamiony, Naznaczony - 1 akt; Potępiony - 4 akt
Gigantyczny pająk = Arachna - 1 akt; Tkacz trucizny, Ognisty pająk Pajęczy magus - 3 akt
Upiór = Duch, Upiór - 1 akt; Widmo Zjawa - 2 akt; Mroczny skrzat - 3 akt
Fetysz = Szczuroczłek - 1 akt; Fetysz, Łupierzca, Zabója duszy - 3 akt
Wampir = Wypędzony - 1 akt; Pan Ghuli - 2 akt; Pan mroku, Pan krwi - 3 akt
Skoczek = Piaskowy skoczek, Jaskiniowy skoczek, Grobowy pełzacz - 2 akt; Leśny skoczek - 3 akt; Skalny skoczek 4 akt
Żuk = Żuk-wojownik, Żuk śmierci, Stalowy skarabeusz - 2 akt; Kościany skarabeusz - 3 akt
Piaseczniki = Piasecznik, Skalny robak, Pożeracz - 2 akt; Skolopendromof (co za durna nazwa) - 3 akt; Krwiożercza larwa - 4 akt
Sępy = Zgnilec, Trupojad - 2 akt; Piekielny ścierwojad, Skrzydlaty koszmar - 3 akt
Rój = Świeżb, Czarna szarańcza - 2 akt; Piekielny rój - 3 akt

Mam nadzieje że wystarczy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 17:04, RaiL Driver napisał:

Piaseczniki = Piasecznik, Skalny robak, Pożeracz - 2 akt; Skolopendromof (co za durna nazwa)
- 3 akt; Krwiożercza larwa - 4 akt
Sępy = Zgnilec, Trupojad - 2 akt; Piekielny ścierwojad, Skrzydlaty koszmar - 3 akt
Rój = Świeżb, Czarna szarańcza - 2 akt; Piekielny rój - 3 akt

Mam nadzieje że wystarczy :>

Jam m tylko jedną korektę, Nazwa jednej z odmian Piasecznika z 3 aktu jest oparta jest o prawdziwą nazwę osobnika z gatunku wijów i brzmi raczej Skolopendromorf/a (tak nazywa się grupa tych wijów) a nie Skolopendromof i wcale nie jest durna, a nawet pasuje do nich bo są bardzo jadowite i agresywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:56, zadymek napisał:

Jam m tylko jedną korektę, Nazwa jednej z odmian Piasecznika z 3 aktu jest oparta jest o prawdziwą
nazwę osobnika z gatunku wijów i brzmi raczej Skolopendromorf/a (tak nazywa się grupa tych
wijów) a nie Skolopendromof i wcale nie jest durna, a nawet pasuje do nich bo są bardzo jadowite
i agresywne.


Mnie chodziło o to, że jest to durna nazwa, bo nie mogę tego przeczytać normalnie i pisałem to słowo chyba z 5 minut. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:08, RaiL Driver napisał:

Hmm... przez to pytanie zrobiłem chyba tylko zastój. Dam co innego.

Ile najwięcej można mieć MF? (nie licząc talizmanów!)

hełm 100
zbroja 148
amulet 50
broń 2x180
buty 50
pas 30
rękawice 40
pierścienie 2x40
czyli 858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:06, blood2 napisał:

hełm 100
zbroja 148
amulet 50
broń 2x180
buty 50
pas 30
rękawice 40
pierścienie 2x40
czyli 858


Info z pierścieniami i hełmem jest dla mnie troche nie jasna, bo nigdy nie widziałem hełmu który dawałby 100% do MF ani ringa 40% do MF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:42, RaiL Driver napisał:

Info z pierścieniami i hełmem jest dla mnie troche nie jasna, bo nigdy nie widziałem hełmu
który dawałby 100% do MF ani ringa 40% do MF.

hełm to magiczna obręcz/tiara 50MF z 2 dziurami i tam da się 2ist i jest 100MF
A ringi są takie na 100% chociaż ja tyko 35MF znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:59, blood2 napisał:

> Info z pierścieniami i hełmem jest dla mnie troche nie jasna, bo nigdy nie widziałem hełmu

> który dawałby 100% do MF ani ringa 40% do MF.
hełm to magiczna obręcz/tiara 50MF z 2 dziurami i tam da się 2ist i jest 100MF
A ringi są takie na 100% chociaż ja tyko 35MF znalazłem


Heh... niech ci bedzie :)

blood2 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:27, blood2 napisał:

Tu masz potwierdzenie tego co mówiłem
http://www.diablo.phx.pl/?s=mf_items

A oto pytanie:
Czy MF pomocnika odlicza się do twojego? Jeśli tak to w jakim przypadku.

zakładam, że dodaje się, ale tylko gdy to on uziemi potwora(znaczy się : zada śmiertelny cios).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:25, zadymek napisał:

> Tu masz potwierdzenie tego co mówiłem
> http://www.diablo.phx.pl/?s=mf_items
>
> A oto pytanie:
> Czy MF pomocnika odlicza się do twojego? Jeśli tak to w jakim przypadku.
zakładam, że dodaje się, ale tylko gdy to on uziemi potwora(znaczy się : zada śmiertelny cios).

Dobrze

zadymek +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiec teraz powrócimy do mojego ulubionego tematu miejscówek w Diablo 2.
Mamy oto dolinę grobowców Tal Rasha. Kanion Maga(tak właściwie to powinno się nazywać płaskowyż czy jakoś tak). & grobowców tam sięznajduje w tym 6 fałszywych(naturalnie w końcu Tal Rasha to nie św.Wojtek) a w jednym z fałszywych mamy charakterystycznego bossa. Taki miejscówkowiec w stylu Pindla czy Leśnego Doktora Endugu. Bydle to filoletowa mumia (albo jak kto woli,unraveller lub pusta istota). Jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować