Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

60 postów w tym temacie

Domek - ja choć zupełnie konsolowy nie jestem, ale jak co tydzień będzie taka schizolska jedna strona to chyba nawet przeboleję monotematyczność konsolową. Genialna akcja :D:D.
P.S. - co tak u Was wszyscy na 360tkę? Ja to jeśli już bym się konsolował to tylko Wii... i marzenia o grze w świecie SW, gdzie mógłbym mieczem świetlnym pomachać... (aczkolwiek ostatnio nie na czasie jestem ze wszelkimi doniesieniami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:05, NicholasEaster napisał:

Nic z tego nie łapię, jakaś beznadzieja! O_o


Synu zbłądziłeś! Jest jeszcze szansa na odwrócenie tych słów. Rzesze ludzi czekają na kolejny odcinek Rozmów, a ty nazywasz to beznadzieją?! Klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet udane te rozmowy ;-) Warto bylo czekac. Poza tym dla mnie to podwojna dawka rozmow - myslalem ze przed zapowiedzia srodowa zadnego odcinka w listopadzie nie bylo, a tu ktos cos pisze o zeszlotygodniowych :p Przeczytalem dwie edycje Rozmow (nieprzegadanych ;p), hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 21:38, Kamil.i.Maciek napisał:

Co do sprzętu i tak mnie nie naciągniecie na Xbox-a 360 :P Bo ja mam w swoim pokoju stary komputer
firmy Amiga xD
Czego więcej chcieć? :P gra The Settlers 1 chodzi i to wystarczy xD

Amiga Rulez 4eva!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem. Tym razem już osobiście - przepraszam za pominięcie Soleili i Destro w "creditsach", zarówno wszystkich czytelników, którzy poczuli się tym faktem dotknięci, jak i - przede wszystkim - samych zainteresowanych. Błąd już poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:59, Kolotko Tanker napisał:

pierwsza stronka schizowa albo za dużo kawy albo jaranko jakieś...


Dzięki. To najlepszy komplement na temat Rozmów jaki widziałem, ever. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 00:31, ogoorekm napisał:

Do Shin (i nnych też w sumie ;) )
Jak już napisałem, Domek za ten błąd bardzo przeprasza i obiecuje, że się poprawi (już niedługo
;) )

ehh nie czytalem wszystkich komentarzy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam wielce za wspomnienie ze Sapkowski Lux Perpetue ukonczyl, pewnie żyłbym w niewiedzy az do przypadkowej wizyty w ksiegarni, a tak jeszcze dzisiaj popędze po książke. Szacuneczek i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 23:35, LifaR napisał:

Nawet udane te rozmowy ;-) Warto bylo czekac. Poza tym dla mnie to podwojna dawka rozmow -
myslalem ze przed zapowiedzia srodowa zadnego odcinka w listopadzie nie bylo, a tu ktos cos
pisze o zeszlotygodniowych :p Przeczytalem dwie edycje Rozmow (nieprzegadanych ;p), hahahah
:D

elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: Sol nie słyszała o 3 lights of death? Jeżeli na x360 nie swieci się na czerwono 3/4 kręgu światła to nie ma czego się bać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma ... [i wszyscy razem] ... A ja w domu mam ... !!!

:D pozdrowionka - czytając te "rozmowy" z rana - od razu wiem, że ten poniedziałek będzie dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D pierwsza strona wymiata - mam nadzieje ze Sol przynajmniej poczucie humoru nie upadlo bo bedzie ból :D
reszta tez ok, ale pierwsza strona - nowa jakosc z wciagnieciem do rozmow ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 10:09, Soleila napisał:

Hummm..

Tak było... Co tu dużo mówić..

Nie obrażam się. ;>

I tak nie znacie najlepszej historii - SI. :PPP



opowiedz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować