Zaloguj się, aby obserwować  
SaaHaa

Stary dobry Tony Hawk... który najlepszy??

86 postów w tym temacie

Jak dla mnie najlepsze były THPS 4 (w 2 i 3 za mało grałem a 4 przeszedłem całą), nowe części, czyli THUG 2 i THAW też mi się podobały chociaż są zupełnie inne.Takie bardziej w stylu MTV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy jest THPS3 i THUG2:D W THUG''a 2 nawet gralem troche w necie ale mi sie znudzil i go sprzedalem:P A THPS to juz klasyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć ;]
Jeżeli chodzi o grywalność to tu jest najlepsza trójka.4 jest najbardziej komercyjna z całej serii.
A najlepszy jest jednak THU2.Grafik na desce ci sie zdziera, trucki pękają...Najbardziej realistyczna !
Fajny jest też AW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrywałem się (i od czasu do czasu nadal gram) w Tony Hawk''s Pro Skater 2,3,4. Teraz kupiłem Tony Hawk''s American Westeland ale jeszcze nie grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie czwórka, dlatego, że w nią najdłużej grałem, najwięcej odkryłem, przeszedłem i robiłem wiele innych rzeczy. To pewnie zadecydowało o tym, że ta część pozostanie na zawsze w mojej pamięci... No i niesamowita grywalność.
Sebo7 - to zagraj sobie w 4 (bo 2 i 3 raczej już nie dostaniesz w sklepach) - ta jest bardzo długa, przynajmniej, żeby zrobić wszystkie zadania trzeba się napocić wiele wiele godzin, gdyż mi brakowała ~~35 i tłukłem je i tłukłem. Poza tym jest to fajna część (z resztą tak jak każda inna), więc jeżeli interesuje Cię tego typu rozrywka to w sumie chyba każdą część możesz kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować