Zaloguj się, aby obserwować  
Jaki_Gahn

Żegnam drodzy forumowicze.

54 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 08:17, Jaki Ganh1 napisał:

Już na forum nie będe pisał. Powód:
Pewnien Jakiś* moderator dał mi degrada. Niestety, chyba on sam nie wie co to znaczy
pracować. Z miesiąc na przodownika musiałem robić, a ten jakiś moderator dał mi degrada. Good
bye...on forever XD



ja bylem przodownik a teraz obywatel i tez sie wkurzylem i wszytsko olewam tylko czasami zajze na gram.pl i ciebie popieram ziomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym bardzo dostać ban''a, bo już mi się znudziło te pisanie->cieszenie się, że posty nie były spamami, i dostałem zasłużenie wyższą rangę->i znów spadasz...Więc proszę was! Świat jest zły! Dajcie mi bany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się. To forum jest nie po to, aby mieć stopnie, tylko po to, żeby dyskutować o problemach grach itp. Nie jesteś jedyną osobą, która dostała degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Na rangi się nie pracuje, one tylko urozmaicają.
2) Jak ranga sprawiła że odchodzisz - współczuję Ci braku wyobraźni.
3) Przodownik? Wyobraź sobie jak jest uroczo jak Sekretarz dostaje degrada ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem 6 degradów (nie licząc półdegrada to 5);))))))))))))))ja na początku też sie łamałem(ok. miesiąc nie pisałem), ale później doszedłem do wniosku że statusy sie nie za bardzo liczą (tylko sens wypowiedzi....;)))) więc nie martw sie i pracuj na wyższy status ....;))))) pozdro ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 08:17, Jaki Ganh1 napisał:

Już na forum nie będe pisał. Powód:
Pewnien Jakiś* moderator dał mi degrada. Niestety, chyba on sam nie wie co to znaczy
pracować. Z miesiąc na przodownika musiałem robić, a ten jakiś moderator dał mi degrada. Good
bye...on forever XD

Ja zdobyłem mój status w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:17, ciaputek napisał:

ja dostałem 6 degradów (nie licząc półdegrada to 5)

>

No... to jest się czym chwalić, chociaż z drugiej strony może to postawić na nogi tych którzy chcą odejść, chociaż myślę to nie powinna być kwestia tego czy się dostało degrada czy nie, wychodzi szydło z worka po co naprawdę ktoś tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakieś 3 tygodnie temu też zaliczyłem degrada, oczywiście wydawało mi się to wtedy całkowicie niesprawiedliwe. Jednak uświadomiłem sobie, że to nie status jest najważniejszy. Oczywiście daje satysfakcje z siebie i dowartościowuje, ale jestem tu aby porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach co ja a nie żeby się chwalić swoją wiedzą i doświadczeniem... Weź się w garść i zimny prysznici, wróć pogadać, a nie boczyć się na modków, którzy tak naprawdę robią dużo dobrego dla większego dobra ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na kolejne stopnie też pracowałem bardzo długo i moim zdaniem, taka rzecz jak statusy nie jest solidnym powodem do opuszczenia forum. Jeżeli ktoś nie potrafi przez X czasu dostosować się do panujących na forum zasad faktycznie powinien się z nami pożegnać. Degrady i ostrzeżenia mówiły same za siebie. Ja dostałem dwa degrady (w zasadzie trzy, ale jeden przez pomyłkę i od razu został podbity z powrotem;)) które wiele mnie nauczyły i już od 11 miechów nie miałem żadnego ostrzeżenia do moderatora. Dostosowałem się do zasad jednocześnie nie przestając być sobą. To możliwe, a najlepsze jest to, że to także jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że ten temat jest spamerski, to jesteś śmieszny. Nie tylko dlatego, że z powodu degrada na robotnika (z którego łatwo awansować) odchodzisz z forum. Nie myśl, że twoja obecność na forum była dla innych zaszczytem. Nikt za tobą nie będzie płakał, nie jesteś pępkiem świata. Wynoś się z forum, jeżeli chcesz, nikt cię nie będzie zatrzymywał.
Skoro dostałeś degrada, to znaczy, że złamałeś regulamin Myślisz, że założenie tego tematu wszystkich wzruszy? Jeśli będziesz dalej zakładał takie bezsensowne wątki, dostaniesz następnego degrada.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zapewne Moderator w łacinie czy starożytnej grecji znaczył "wcielenie diabła lub na odwrót" xD
2. Wy tak gadacie, że jest tak super pięknie, a tak nie jest.
3. Zauważyłem że 1/4 moich postów napisał idiot...znaczy brat ;-)
4. Jeszcze go nie zatłukłem, bo nie wrócił ze szkoły
5. Idę naostrzyć nożyk
6. Zaraz go powitam xD....żarciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:36, Jaki Ganh1 napisał:

1. Zapewne Moderator w łacinie czy starożytnej grecji znaczył "wcielenie diabła lub na odwrót"
xD
2. Wy tak gadacie, że jest tak super pięknie, a tak nie jest.
3. Zauważyłem że 1/4 moich postów napisał idiot...znaczy brat ;-)
4. Jeszcze go nie zatłukłem, bo nie wrócił ze szkoły
5. Idę naostrzyć nożyk
6. Zaraz go powitam xD....żarciki


1. Śmieszne. Bardzo.
2. Twoim zdaniem bo łamiesz regulamin i masz pretensje.
3. To trzeba powiedzieć moderatorowi, choć wszyscy wiedzą, że kłamiesz, bo byś napisał, że to nie ty pisałeś
4. Patologia
5. To idź, twoja sprawa, nie chwal się
6. Denny żart.

PS. Podobno miałeś już nie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3. NIe kłamie. Przecież nie będę po kolei wszystkich tematów sprawdzał, czy...uhh..brat (nie jestem do końca pewien, bo też może to być dziewczyna o męskim wyglądzie) pisze w jakimś temacie.
A co do opuszczenia forum...raczej Nieee...nigdzie indziej (to znaczy na forach) nie ma takich fajnych forumowiczów...odwidziało mi się XD

Pozdrawiam....Jestem w żałobie. Przodownik umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy na tym forum są z natury według mnie zbyt pobłażliwi(no może prócz TYHE :P) i stronią od degradów jak tylko mogą. To że dostałeś degrada nie oznacza końca świata, a znaczy tylko że zasłużyłeś sobie. Żegnam, nie będę tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz według mnie to naturalna kolej rzeczy. Już sobie trochę u moderatorów (i nie tylko przechlapałeś). Więc teraz nie rozpaczaj tylko spróbuj się poprawić, a nie udawać skrzywdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować