Zaloguj się, aby obserwować  
MAYLO

KIEDY WYJDZIE GOTHIC 3?

14 postów w tym temacie

MAM NADZIEJĘ, I TO SZCZERĄ, ŻE GOTHIC III WYJDZIE 1 STYCZNIA I prEMIERA NIE BĘDZIE TAK SAMO ODKŁADANA JA TO BYŁO W PARZYPADKU NOCY KRUKA. NIEMIECKA SPRZEDAŻ MOŻE JUŻ POSZCZYCIĆ SIĘ TYM PRODUKTEM A MY NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 15:04, MAYLO napisał:

NOCY KRUKA. NIEMIECKA SPRZEDAŻ MOŻE JUŻ POSZCZYCIĆ SIĘ TYM PRODUKTEM A MY NIE!


Nie krzycz tak:P No i gdzie przeczytałeś tą "super" informację? Bo o ile mi wiadomo to w tym roku się nie pojawi.. W przyszłym też zresztą nie prędko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 20:16, Stwór napisał:

> NOCY KRUKA. NIEMIECKA SPRZEDAŻ MOŻE JUŻ POSZCZYCIĆ SIĘ TYM PRODUKTEM A MY NIE!

Nie krzycz tak:P No i gdzie przeczytałeś
tą "super" informację? Bo o ile mi wiadomo to w tym roku się nie pojawi.. W przyszłym też zresztą nie prędko:)

Już to można kupić na oficjalnej stronie Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:04, Chester001 napisał:

najprawopodobobniej prace nad Gotykiem 3 zostały wstrzymane z neiznantch mi powodów. Więc przykro
mi..


Nie chrzań bzdur! Nigdzie nie ma takiej informacji i na 99% nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszukajcie sobie wszystkie stronki o g3 i dowiecie się wiele! ja mniej więcej straciłem 6-8 godzin nad znalezieniem informacji premiery g3 w PL, ale to iż wyjdzie przed majem 2006 nie jest pewna na 100% ale z wielu stron wyszło że powinno być przed majem, najpóźniej końcem czerwca. sam czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:11, kedly5 napisał:

Przeszukajcie sobie wszystkie stronki o g3 i dowiecie się wiele! ja mniej więcej straciłem
6-8 godzin nad znalezieniem informacji premiery g3 w PL, ale to iż wyjdzie przed majem 2006
nie jest pewna na 100% ale z wielu stron wyszło że powinno być przed majem, najpóźniej końcem
czerwca. sam czekam z niecierpliwością!


Na forum world of gothic napisali, że przybliżona data premiery to czerwiec 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować