Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_736407a022209ec54cbedde41e0bc16069abb726bbc130761311aa54777bf72c

Czy wkurza was wasz komp?

166 postów w tym temacie

mnie komp czasami wkurza, gdy się zatnie i trzeba wciskać rzycisk restart. Ale nic nie potrafi mnie bardziej zdenerwować od mojej kochanej Neostrady TP. Piekło to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tą neostradą to się zgadza, chociaż odkąd mam liveboxa i macbooka podłączonego do niego to na razie nie mogę narzekać, jeszcze nie miałem sytuacji, że nie chce się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mój komp wkurza gdy:
a) internet nie chce się włączyć :p
b)dzieją się z nim dziwne rzeczy np. wywala po 20 Error''ów na sek. XD


No ale już niedługo mam nadzieje będzie lepiej , ponieważ IT''S UPGRADE TIME!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie mój komp wkurza, bo nie mam na nim obecnie internetu. Nowe gry nawet działają, Infernal mnie zaskoczył, że chodzi w full detalach, chociaż nie zawsze jest tak, jakbym sobie tego marzył. Myślę więc nad nowym, bądź jakąś next-genową konsolą (obecnie mam tylko PS2)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:02, Thompson napisał:

bo nie mam na nim obecnie internetu.

To jakim cudem jesteś tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj komp mnie wnerwia tym ze jest za slaby i niechodza mi nowe gry:D i tym ze mi sie perfidnie zawiesza oraz gdy cos sciagam to neo mi sie restartuje :( (czasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego pasma katastrof to chyba nikt nie miał:
-początek grudnia 2006 - spłonął zasilacz 400w - kupiłem nowy 550w (250zł)
-koniec grudnia 2007 - od dziewczyny dostałem pamięć 1gb goodram, ale nie działały z moimi elixirami -pchnąłem elixiry i dopłaciłem 100zł do drugiego goodrama
-styczeń 2007 popsuły się słuchawki 5.1 - są nienaprawialne 120zł w plecy - nowe mam pożyczone stereo O.o
-luty 2007 padła płyta główna, sklep w którym ją kupiłem przestał istnieć, zgubiłem kartę gwarancyjną i minął czasgwarancji w sklepie, naszczęście została gwarancja producenata i obyło się bez kosztów
-luty 2007 padła w tym samym czasie grafika 6600GT o czym nie wiedziałem, dopiero jak odesłali to się zorientowałem, kupiłem 7900gs za 645zł.
PS: ale miałem trochę szczęścia bo znalazłem na necie jeszcze procka na s.939 AMD 2X4800+ i kupiłem przedostatnią sztukę (z transportem 940zł). Więc po paśmie niepowodzeń mam kompa po upgradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kąd mam neta za każdym razem komp mi się wyłącza ok. 5 minut. A jak się śpieszę bardzo to denerwuje bo trzeba siedzieć i czekać kiedy się wyłączy (raz czekałem 20 minut i się nie wyłączył). W sumie to jestem ciekaw czemu tak się z nim dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam mojego MacBooka już przez ok miesiąc i dochodzę do przekonania, że albo zrezygnuję zupełnie z mojego PC albo zamienię go na iMac. Komputery z firmy Apple są jak dla mnie dużo lepszymi komputerami niż te z Redmond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie komp wkurza gdy:
1.klikam wylącz i po chwili robi się ciemno i nic się nie da kliknąc ani zobaczyć ;[
2.kiedy sie tną gry gdy net jest wlonczony ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie mój personal computer grzecznie mówiąc wk****a.
bezsensowne resety kompa bez powodu, problem z netem (neostrada lvebox tp net często się wyłącza ), zacinki , niebieski ekran i wiele innych rzeczy na złom z tym czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:46, Mastexx100 napisał:

Od kąd mam neta za każdym razem komp mi się wyłącza ok. 5 minut. A jak się śpieszę bardzo to
denerwuje bo trzeba siedzieć i czekać kiedy się wyłączy (raz czekałem 20 minut i się nie wyłączył).
W sumie to jestem ciekaw czemu tak się z nim dzieje.

witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:01, Venom napisał:

Nie ma to jednak jak porządna konsolka. Włączam, gram, wyłączam. Nie wiem co to są restarty,
sterowniki, przegrzewanie, brak miejsca na hdd, konfiguracja. Nie znam nawet parametrów mojej
konsoli, bo po co? I tak gry chodzą płynnie.


Dokładnie. Kupiłem sobie PS2 (wiem, że to już stara konsola, ale gry są tanie) i już nie będę musiał się martwić, że będzie mi się "ciąć".

A co do peceta, to mogę w nim pograć co najwyżej w Most Wanted i GTA: SA lub Far Cry... Może w S.T.A.L.K.E.R`a też, ponieważ ma dość niskie wymagania sprzętowe. Lecz o graniu w Obliviona, Battlefielda 2 czy Gothica 3 mogę zapomnieć. Ale - nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ze 3/4 części w moim PC ma ponad 5 lat, a pozostałe od 8 do 4 :-DD (lol), to wszystko jest z nim Ok. :-P
Ostatnia gra, która chodziła w miarę płynnie na low, to był Warcraft III :-).
BTW, od trzech lat zbieram na modernizację i coś czuję, ze troche to jeszcze potrwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo wkurza moj komp. Od 3 tygodni nie gralem w zadna gre, ba, wczesniej niewiadomo z jakiej przyczyny wykasowalo mi caly katolog i grami i sejwami (szkoda mi szczegolnie sejwow z PoP WW i Far Cry :(
Ale co tam, Za najwyzej miesiac bede mial nowego kompa, to dopiero bedzie machina :D
Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie muj komp nie wkurza. Tylko czasem z gier wywala do Windowsa, a wszystko idzie na niego, choć to była wina gry. xD Zato mój kumpel na starym kompie miał hardcore: jak komputer przyegrywał w grach(np. Little Fighter 2) resetował się. Natomiast jak wygrywał, to casem ścinał nam ekran. Od gier pokroju mario po Quake 3. Taa, to były stare czasy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować