Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Tapety

9671 postów w tym temacie

Nie zrozum mnie źle, ale staraj się proszę umieszczać tapety w jak najmniejszej ilości postów. Wygląda to tak, jakbyś chciał sobie nabić status, spamując. A spam nie jest mile odbierany, wierz mi. Pozdrawiam!

Kategoria: Neverwinter Nights

20070406153247

20070406153400

20070406153443

20070406153514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:35, Araziel77 napisał:

Nie zrozum mnie źle, ale staraj się proszę umieszczać tapety w jak najmniejszej ilości postów.
Wygląda to tak, jakbyś chciał sobie nabić status, spamując. A spam nie jest mile odbierany,
wierz mi. Pozdrawiam!


co do tego to popatrz na innych - ja wstawiam - tapety bardzo dobrej jakości, a więcej nie wejdzie na post są o pół raza większe o twoich - co najmniej
a wpierw przecztaj sobie czym jest spam - ja jeszcze ani razu nie spamowałem - w porównaniu do innych
zasadą tego wątku jest nie umieszczanie tapet w małych rozdzielczościach (poniżej 800x600) i takich samych - to podstawa - a ja nie łamię żadnej z nich

także pozdrawiam - i dodatkowo umieszczę tapetę, aby nie tracić posta
kategoria: dziewczyny z gier

20070406162009

20070406162241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umieszczam przeważnie wcale takich małych tapet, zresztą pierwsza zajmuje ponam 1MB, więc może w pewnym sensie być odbierana, jako duża. A tamte specjalnie dobierałem małe, żeby nie przeginać. Mniejsza z tym. Chodziło mi głównie o to, żeby te tapety nie były "rozwłóczone" np. po dwie w poście, bo trzeba się przebijać przez mnóstwo postów o niskiej ich zawartości. Zasad nie łamiesz w żadnym wypadku, ale mógłbyś takimi zmianami trochę ułatwić innym korzystanie z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Czyli co mam je zmniejszać - bo mówię ci, że więcej w posta nie wejdzie - a jakbym mógł to bym wstawiał po 10 nawet - i wtedy by było lepiej - ale on tego nie udźwignie niestety - na forum tylko wniesiesz 2 mB - do 3 mB za jednym razem - inaczej ci się odłączy - bynajmniej mi się wyłącza.

dobra - i znów wrzucę
kategoria : dziewczyny z gier

20070406163815

20070406164145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować