Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problem z elementem polskiego wydania Medievala II

121 postów w tym temacie

CD Projekt

[Uaktualniono] CD Projekt najmocniej przeprasza wszystkich posiadaczy edycji premierowej gry Medieval II: Total War, u których w wyniku błędu popełnionego na etapie produkcji zabrakło plakatu z drzewkiem rozwoju technologicznego jednostek i budynków. Błąd ten dotyczy wyłącznie edycji podstawowej.

Przeczytaj cały tekst "Problem z elementem polskiego wydania Medievala II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio CDProjekt non stop daje dupci. Co tytuł to jakieś obsunięcia terminów, braki w pudełkach.

Nagroda dla BEST polskiego dystrybutora?? Za co?? Konkurencja takich błędów nie popełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Myślę że tytuł tego newsa ("BŁĄD W POLSKIM WYDANIU GRY MEDIEVAL II: TOTAL WAR " ) jest nieco mylący - postronny mógłby odnieś wrażenie, że chodzi o coś (błąd) z płytami - moim zdaniem poprawnie powinno być: "Błąd z dodatkami w polskim wydaniu gry „Medieval II Total War”. To gwoli formalnej:)

2.Rozumiem że drzewko technologiczne zostało skalkulowane w kosztach wydania premierowego (jak i kolekcjonerskiego) - sorry ale wydruk to nie jest dogodna sprawa - skoro już powstał taki błąd Państwo powinni moim zdaniem po zarejestrowaniu gry (Medieval II Total War) przysłać to drzewko droga pocztową na adres osoby która rejestrowała grę - wiem że wyjdzie to drożej ale za błędy płaci się z własnej kieszeni a nie szuka wyjścia z twarzą przy miniumu wysiłku.

3.Cieszę że CD Projekt wydał grę – choć jeszcze jej nie mam – ach ci kurierzy:) a raczej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach rekompensaty powinniscie rozsylac to drzewko w wersji drukowanej do wszystkich osob, u ktorych ww. dodatku zabraklo. Nie po to wydaje pieniadze na wersje premierowa, zeby dostac pdf''a jak w Extra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 12:52, strajker napisał:

2.Rozumiem że drzewko technologiczne zostało skalkulowane w kosztach wydania premierowego (jak
i kolekcjonerskiego) - sorry ale wydruk to nie jest dogodna sprawa - skoro już powstał taki
błąd Państwo powinni moim zdaniem po zarejestrowaniu gry (Medieval II Total War) przysłać
to drzewko droga pocztową na adres osoby która rejestrowała grę - wiem że wyjdzie to drożej
ale za błędy płaci się z własnej kieszeni a nie szuka wyjścia z twarzą przy miniumu wysiłku.


Nic dodać, nic ująć. Popieram w 100%.

Pytanie do CDP:
A co z Edycją Kolekcjonmerską? tam tez nie ma drzewka?
Interesuje mnie to, gdyż zamówiłem EK, ale jeszcze do mnie nie dotarło, z racji NWN2 w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem tylko zwykla edycja nie ma drzewka.

I rowniez popieram pomysl doslania drzewek, pre orderowcy beda pokrzywdzeni bo oni nie dostana drzewka a ci co zamowia np w srode drzewka juz dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. W powyższej wiadomości zabrakło informacji, że będzie możliwość otrzymania drzewka również w wersji papierowej oraz wyróżnienia, że problem dotyczy wyłącznie edycji standardowej. Brak obu tych faktów w tekście newsa jest wyłącznie moją winą, nie zaś firmy CD Projekt jako całości (ja otrzymałem wszystkie potrzebne informacje od razu) i nie ma nic wspólnego ze złą wolą wydawcy, jedynie z moim tragicznym niedopatrzeniem.

Wszystkich zainteresowanych przepraszam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 13:29, Mistic napisał:

z tego co czytalem tylko zwykla edycja nie ma drzewka.

I rowniez popieram pomysl doslania drzewek, pre orderowcy beda pokrzywdzeni bo oni nie dostana
drzewka a ci co zamowia np w srode drzewka juz dostana


Heh, bo pre-orderowcy to tacy testerzy. Jeśli coś jest nie tak oni pierwsi dostaja po głowie :/ Może w sumie powinno się im podziękować. Dzięki nim pewnie kilka osób zaoszczędziło na Gothicu 3. Cóż.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 13:29, Mistic napisał:

I rowniez popieram pomysl doslania drzewek, pre orderowcy beda pokrzywdzeni bo oni nie dostana
drzewka a ci co zamowia np w srode drzewka juz dostana


zamawiajac wysylkowo w sklepie.gram.pl,
doslanie "drzewek" czyli plakatow do wszystkich sklepow detalicznych niestety fizycznie wykonalne w tak krotkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować