Zaloguj się, aby obserwować  
Uss

Guild Wars Nightfall

9 postów w tym temacie

Proboje dodac nowy klucz i wyskakuje komunikat o blednym kluczu. A przejrzalem go bardzo dokladnie i uzylem juz wszelkich mozliwych kombinacji niewyraznych liter a on wciaz pisze ze blad... Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:26, baraborek napisał:

czy ktoś może mi powiedzieć gdzie i u kogo można kupić dobry łuk nie droższy niż 100 sztuk
złota (mam 4 marksmanship)?


Choć to nieodpowiednie miejsce, to Ci coś powiem. Po pierwsze: nie sprecyzowałeś, gdzie jesteś. Pre-, Post-Searing? Tyria, Cantha, Elona? Po drugie-o wiele sensowniej używać łuków zdobywanych jako nagrody w zadaniach, ewentualnie: tych, które sam zdobywasz. Crafterzy nie mają nic ciekawego (no chyba, że w późnych stadiach gry, wtedy kupuje się takie "coś", dodaje własny upgrade''y i jest).

Pozdrawiam i zapraszam do tematu podanego przez Forumowicza wyżej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:26, baraborek napisał:

czy ktoś może mi powiedzieć gdzie i u kogo można kupić dobry łuk nie droższy niż 100 sztuk
złota (mam 4 marksmanship)?

Mroku21 ci przeciesz napisał gdzie jest o tym temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 14:51, MonkOfWar napisał:

> czy ktoś może mi powiedzieć gdzie i u kogo można kupić dobry łuk nie droższy niż 100 sztuk

> złota (mam 4 marksmanship)?

Choć to nieodpowiednie miejsce, to Ci coś powiem. Po pierwsze: nie sprecyzowałeś, gdzie jesteś.
Pre-, Post-Searing? Tyria, Cantha, Elona? Po drugie-o wiele sensowniej używać łuków zdobywanych
jako nagrody w zadaniach, ewentualnie: tych, które sam zdobywasz. Crafterzy nie mają nic ciekawego
(no chyba, że w późnych stadiach gry, wtedy kupuje się takie "coś", dodaje własny upgrade''y
i jest).

Pozdrawiam i zapraszam do tematu podanego przez Forumowicza wyżej :) .

soty za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma cie czasem tak, że jak osiągniecie już ten 20lvl... to gra wam się nudzi...??? ja tak mam, oczywiście wcześniej czy później znów zaczynam grać, ale wtedy gra zaczyna wydawać się monotonna i nuda, przynjamniej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To znaczy, że nie odkryłeś możliwości guild wars i spędzania w niej czasu ;]
Zapraszam do tematu głównego, linki podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować