Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 16:59, TheAbsurd napisał:

EDIT: Właściwie zauważyłem teraz, że z czasem dążyłem do coraz większego porządku na
pulpicie i coraz mniejszej ilości ikon, aż się od nich... odzwyczaiłem.


Widzę,że nie tylko ja jestem maniakiem porządku,BTW też ostatnio zrobiłem porządek totalny i jest mi (jak na razie) z tym o wiele lepiej ;p

A oto mój pulpit,może nie jest imponujący ale jakoś nie trawię tych wszystkich nakładek.

20100109204345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie pulpit musi być...pusty. Nie lubię trzymać widocznych ikon, bo zawsze z czasem zrobi mi się syf na pulpicie.
Dostęp do ''mojego komputera'', pulpitu, i nnych folderów bądź programów mam przez menu start - tam umieszczam wszystko czego najczęściej używam i to co jest najbardziej przydatne.
Gry odpalam przez xfire bądź steama.
Jeśli chodzi o wygląd okien folderów to zmieniony jest tylko trochę ten górny pasek(już nie pamiętam jak oryginalny wyglądał) na bardziej minimalistyczny.
Nie przepadam też za programami mającymi imitować pasek jak z pulpitu maca, po prostu mi się nie podoba, a i tak pewnie by mi tylko przeszkadzał.

20100109214031

20100109214042

20100109214104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:26, Master_J napisał:

Już po świętach trzeba zmienić wystrój.
Laskę musiałem obrobić w gimpie bo była na białym tle i została mi ta biała poświata


Z tą poświatą wygląda jak anioł ;]
Ale gdzieś czytałem, że można się tego łatwo pozbyć. Wystarczy tylko trochę pogooglować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:42, Heralf napisał:

GG jak dla mnie lipa. Reszta spoko, ale najlepsze te cyce.

Taa, nie wiem czemu ale w tym nowym gg skiny nie wypełniają pola kontaktów :/ Niby na screenie jest że wypełnia a w praktyce dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam WTW i nie narzekam. W tym nowym GG za dużo bajerów, reklam i pierdół. 7.7 jeszcze było OK, ale nie obsługuje nowych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:26, Master_J napisał:

Już po świętach trzeba zmienić wystrój.
Laskę musiałem obrobić w gimpie bo była na białym tle i została mi ta biała poświata
:/


"Vader - dobry no-life nie jest zły" Buahaha! xD
Ładny pulpit. Różowy kolor w ogóle nie przeszkadza (bo i tak na kolor się nie zwraca uwagi, tylko na panią). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 22:39, Heralf napisał:

Zapodaj tapetę. :)
A najlepiej stronę z której je masz, bo ta z K-ON! też fajna. :)


BTW ta tapeta co teraz jest to jest z Clannad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pulpit jakby co to mam xp se przerobionego a nie 7.
A program utorrent do ściągania np.darmowych aplikacji bo mi net się wiesza i przez przegladarkę wciąż są błędy.

20100111003020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 00:31, benq20 napisał:

Mój pulpit jakby co to mam xp se przerobionego a nie 7.
A program utorrent do ściągania np.darmowych aplikacji bo mi net się wiesza i przez przegladarkę
wciąż są błędy.


Ludzie nie tłumaczcie się z programów typu mikrotorrent. To tak jakby tłumaczyć się z przeglądarki www bo też można przy jej ppomocy ściągać nielegalny stuff, albo z noża bo można nim kogoś zabić. To jest tylko narzędzię i to czy my je wykorzystujemy do czynów złych czy dobrych powinno intersować tylko organy do tego stworzone ( policja prokuratura), a nie użytkowników forum.

Co do pulpitu to całkiem ładny choć jestem ciekaw wyglądu paska czy wnętrz okien po tej przeróbce xp na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 00:31, benq20 napisał:

Mój pulpit jakby co to mam xp se przerobionego a nie 7.
A program utorrent do ściągania np.darmowych aplikacji bo mi net się wiesza i przez przegladarkę
wciąż są błędy.


A Daemona do czego masz? :P

Pulpit taki na szkolną czwórkę z minusem. Nigdy nie podchodziły mi tapety krajobrazowe, ale ta niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować