Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2007 o 22:22, Łysy Bydgoszcz napisał:

Ha a ja teraz zrobiłem sobie pulpit old scholl ;-) z gifa aby kuror(ten pod ready ) migał jak
w C64 wiekszy real daje ;-) hehehehe


Łał ! Masz Commodore''a z Nortonem AV :D Na ilu kasetach był ? Heh stare czasy, łezka się kręci w oku. A co do samego pulpitu, żeby nie było OT ;) - to ciekawy, niemniej mnie by taki niebieski zmęczył (odzwyczaił się chłop od spartańskich warunków "komputerowych" :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:44, Memorr napisał:

aha spoks;)
a to mój pulpit,ubogi ale ważne że jest ;D

A kolega widze uzywa Liveboxa mam pytanko czy jest tam jakaś możliwość ustawiebnia QOS? Bo żonka ma Liveboxa z bratem na spólkie no i braciszek heh no wiadomo uTorrent i te sprawy... :-) Więc przymula neta mojej kobiecie a ja mojego łącza nie mam zamiaru dzilić :-) z żonka bo i ona czasem lubi zamulac neta... a ja nie lubie mieć zmulonego neta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:51, Łysy Bydgoszcz napisał:

> aha spoks;)
> a to mój pulpit,ubogi ale ważne że jest ;D
>
A kolega widze uzywa Liveboxa mam pytanko czy jest tam jakaś możliwość ustawiebnia QOS? Bo
żonka ma Liveboxa z bratem na spólkie no i braciszek heh no wiadomo uTorrent i te sprawy...
:-) Więc przymula neta mojej kobiecie a ja mojego łącza nie mam zamiaru dzilić :-) z żonka
bo i ona czasem lubi zamulac neta... a ja nie lubie mieć zmulonego neta :-)


nie wiem:) na serio,liveboxa zainstalowałem,zrobiłem bratu neta z liveboxa i tyle mojego bawienia sie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:22, Łysy Bydgoszcz napisał:

Ha a ja teraz zrobiłem sobie pulpit old scholl ;-) z gifa aby kuror(ten pod ready ) migał jak
w C64 wiekszy real daje ;-) hehehehe

mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mój nowy pulpicik ;]
Narazie cały czas poszukuję fajnej, ciemnej tapety, ale narazie pozostanie chyba ta co jest ^^
Oceniajcie ;]

Programy, które użyłem to:
- UberIcon
- RocketDock
- TransBar
- Y''z Shadow

20070907151738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2007 o 22:44, Memorr napisał:

aha spoks;)
a to mój pulpit,ubogi ale ważne że jest ;D


Ubogi? Hmm, może ikon mało, ale nie ma w tym niczego złego ;) Mi tam się bardzo podoba.
Mam pytanie - czy te dodatki zmieniające pasek, ikony da sie je potem usunąć i przywrócić do standardowego XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:22, master matrox napisał:

Mam pytanie - czy te dodatki zmieniające pasek, ikony da sie je potem usunąć i przywrócić do
standardowego XP?


Pewnie, że da się je usunąć. Jednak zależy od tego czy do zmiany wyglądu używasz programu czy poprostu ściągasz gotowe tematy i wklejasz je do folderu Resources :)
Jeżeli jest to program to poprostu usuwasz go z komputera za pomocą panelu sterowania, ale jeżeli są to tylko tematy to poprostu usuwasz je z folderu Resources i w ustawieniach ustawiasz początkowy wygląd XP''ka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pulpit bardzo fajny. Ba ! Bardzo dobrze wykonany, tylko mnie by przeszkadzały te rozrzucone ikony. 8+/10
Możesz mi zamieścić tapetę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:07, wadik12 napisał:

Możesz mi zamieścić tapetę ??


Pewnie, oto i ona :)
Ikony porozrzucane, bo lubie mieczy szybko dostęp do potrzebnej rzeczy. Nie lubie czegoś szukać :]

20070907161120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie ma się za bardzo czym chwalić ale najprostszy pulpit jest chyba najlepszy :-) Tapeta moja, foobar nie mój ale sądzę że jest dość ciekawy :-)

20070907162549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:26, 88Bonzo napisał:

Na dzień dzisiejszy nie ma się za bardzo czym chwalić ale najprostszy pulpit jest chyba najlepszy
:-) Tapeta moja, foobar nie mój ale sądzę że jest dość ciekawy :-)

Też uważam, że proste pulpity są najlepsze. Jaki to skin do foobara? Tapetka spoko, zwłaszcza, że self-made ;)

A co sądzicie o moim? ;>

20070907173027

20070907173129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:32, Lucas016 napisał:

A co sądzicie o moim? ;>


No, no, no zamurowało mnie, że tak powiem (czego nie moge powiedzieć patrząc na 2 wcześniejsze pulpity). Powiedz mi co to za program, który wyświetla te ikonki po prawej stronie monitora ? Czyżby ObjectDock ? A no i to jest jakiś programik czy tylko sam temat ? Fajnie zrobione okienka tekstowe (prawie nic nie widać xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:39, Prince07 napisał:

Czyżby ObjectDock ?

Tak. Tło Vista Glass.
>Fajnie zrobione okienka tekstowe (prawie nic nie widać xD).
To tylko do foobara x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:32, Lucas016 napisał:

A co sądzicie o moim? ;>


Tapeta świetna (klimatyczna), styl ascetyczny, ale do tapety pasujący idealnie. Jakby się uparł, to najwyżej można doczepić się do paska bocznego, że lekko za kolorowy:)
Powiedzmy 9,999/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować