Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Do wszystkich krytyków Gnome (a tacy są, że niby jak Win95 wygląda itp) przykład, że jak się chce to można bardzo ładne kompozycje mejknąć ;] Tylko trochę rusko są opcje w górnym panelu poustawiane...

20080217232748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:12, Dark Demon napisał:

Na dokładkę, żeby było na temat, rzucam mój pulpit. Skromny, nie lubię żadnych dodatkowych
pasków, widgetów itp. :)


Jak ty mogłeś użyć tego samego skina co ja ,do tak zwyczajnego pulpitu?! Trzeba cię wychłostać ;P ;)

tykus@

6/6 Kocham ubuntu i te jego bajery ;] Ale dalej ten sam skin ,ikonki a zmieniła się tylko tapetka i doszedł dock :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:32, Mr.M napisał:

Szukam delikatnego, zielonego skinu, bez WB, najlepiej ze znakiem Apple , znacie może
taki? ;)


Tak ,ale niestety na *%&@ WB ;\ http://mrrste.deviantart.com/art/Mrrste-Collection-77315159
Ale style są pierwsza klasa ;]

edit:
a jednak znalazłem nie wymagającego WB ;] http://turnpaper.deviantart.com/art/SoapSky-Green-1-0-15552116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:28, AdiN2 napisał:

6/6 Kocham ubuntu i te jego bajery ;] Ale dalej ten sam skin ,ikonki a zmieniła się tylko
tapetka i doszedł dock :P


Późno jest, siedzieć mi się nad tym nie chce :P Ale szykuje się coś w cieplejszych klimatach (podobne do standardowej wersji Ubunciaka, trochę się pomęczę ale warto). Dodatkowo dziś doinstalowałem KDE4 ale na razie nie ma zbyt dużych możliwości konfiguracji, więc przy Gnomie zostaję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam prośbę, szukam stylu w odcieniach kawy z mlekiem albo takiego papieru ("papierowy" styl też może być) , jeśli wie ktoś, o co mi chodzi ;)
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień mnie nie było a tyle pulpitów doszło;) Ok postaram się większość skomentować.

Tapeta świetna, (nie jest przypadkiem z filmu ''Jestem Legendą''?
Pzydałoby się tylko jakiś odpowiedniejszy pasek zadań znaleźć, ale i tak jest bardzo dobrze. 9+/10.

Laska-z-Polski
Taki średni ten pulpit. Tapeta fajna, ale za to pasek jakiś niewyraźny:) Ikonki w docku bardziej żółte, a powinny być zielone. Niestety tylko 7+/10.

wacek225
Nie dość że standardwy pasek, to jeszcze tyle ikon na pulpicie. Jedyna pozytywna rzecz to tapeta.
Ale nie będę tego oceniał, bo było by pod skalą:D

Satruss
#1--Tapeta jest bardzo fajna, słuchasz tej muzyki co moja siostra:D, ikonki w docku nie zmienione, pasek ala Vista- co może się w sumie podobać. 8/10.
#2-- teraz jest dużo gorzej, wróć do paska visty.
Tal441
Fajny pulpit, tylko ikonki w docku nie zmienione, i trochę przy duże. 8/10.

Cmq
Super:D Takie niby nic a cieszy^^ Naprawdę mi się podoba, i niewiem czemu stawiam 10/10:P

Dark Demon
Bardzo dużo ikon, pasek zadań nie pasuje kompletnie. 6/10. Radziłbym ci pomyśleć nad dockiem.

tykus
WOW:D Super pulpit, choć ma trochę niedoróbek stawiam 10/10.

Raziel93
Ten ostatni pulpit:P
White Summer o wiele lepszy. Tapeta jest poprostu przekozacka:P Ikony świetnie pasują, pasek może trochę mniej, ale i tak stawiam 10/10. I ja z kolei prosiłbym o tą tapetkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 09:32, kedzior141 napisał:

Dark Demon
Bardzo dużo ikon, pasek zadań nie pasuje kompletnie. 6/10. Radziłbym ci pomyśleć
nad dockiem.


Nie pomyślę. :P Dla mnie pulpit ma być przede wszystkim funkcjonalny. Żadnych widżetów, gadżetów czy innych docków. Pasek jest pod kolor, mnie się podoba. Te ikony są mi niezbędne. :D To i tak już minimum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 10:44, Dark Demon napisał:


Nie pomyślę. :P Dla mnie pulpit ma być przede wszystkim funkcjonalny. Żadnych widżetów,
gadżetów czy innych docków. Pasek jest pod kolor, mnie się podoba. Te ikony są mi niezbędne.
:D To i tak już minimum. :)


Skoro wisi ci to, jak pulpit wygląda i i tak olejesz nasze sugestie to po co piszesz w tym wątku? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 10:52, Mr.M napisał:

Skoro wisi ci to, jak pulpit wygląda i i tak olejesz nasze sugestie to po co piszesz
w tym wątku? o.O


Nie wisi mi, tylko nie lubię żadnych dodatkowych pasków, docków i widżetów - tak jak napisałem. Po prostu mi to przeszkadza. Czy brak tych elementów znaczy, że pulpit nie jest ładny? Każdy ma inny gust. :)

Edit: Poza tym, to nie ten, kto zachęca do instalacji, będzie patrzył się w ten pulpit po kilka godzin dziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:00, Mr.M napisał:

Nowy Pulpit, wszelkie uwagi mile widziane (wersja Beta ;) ).

Old Paper Deskop (Beta ver.)


Fajnie, przydało by się tylko może na środek tapety coś wcisnąć;) Ale i tak jest świetnie, radzę tylko zmienić wszystkie ikonki w docku na przeźroczyste.

Dark Demon
Racja, pulpit ma być przede wszystkim funkcjonalny, ale jeśli już decydujesz się pokazać go w tym temacie, nie oczekuj od nas wysokich ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 12:10, kedzior141 napisał:

radzę tylko zmienić wszystkie ikonki w docku na przeźroczyste.


Tzn? Bo jakoś nie łapię ;) Co, ma być ich nie widać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:17, Mr.M napisał:


Tzn? Bo jakoś nie łapię ;) Co, ma być ich nie widać? ;p


Nie:P Chodzi o to że niektóre ikonki w docku u dołu i z boku, odstają od reszty. Niech będą takie same jak reszta- przeźroczyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:00, Mr.M napisał:

Nowy Pulpit, wszelkie uwagi mile widziane (wersja Beta ;) ).

Old Paper Deskop (Beta ver.)


Ikonki w dockach są jakieś blade ,nie zabardzo pasują do tych z pulpitu . Zmień czcionkę pod ikonką mój komputer na taką jaką mają pozostałe ;P i poukrywaj ikonki powiadomień w pasku .

Liczę że w finalnej wersji będzie o wiele lepiej ,teraz daję tylko 4/5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Te ikonki w dockach jakieś takie liche, trochę za mocno blade.
IMO nieźle by wyglądało jakby ten dolny dock też był bez żadnego stylu (czytaj same ikonki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować