Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 20:09, Piotrek K. napisał:

Przegladajac inne fora natrafilem na informacje, ze jest do pobrania ZA DARMO program do zmiany
powloki naszego systemu (Aston Shell 1.9.2). Normalnie jest on platny, wiec jest okazja.
Z tego co czytalem jest naprawde niezly i wyglad mozna zmienic w bardzo duzym stopniu. Sa zreszta
screeny na tej stronie ponizej, wiec kazdy moze sie o tym przekonac.

Do pobrania stad: http://www.giveawayoftheday.com/aston/#more-710

Pragnalbym zwrocic uwage, ze promocja trwa tylko jeden dzien. Zostalo niewiele czasu (ok. 13
godzin). Jako, ze nie mialem jeszcze z tym programem doczynienia, prosze sie nie pytac mnie
oto jak rozwiazac dany problem bo nie wiem ;)


Mam dziwne ale ważne dla mnie pytanie: "czy ten serwis (giveawayoftheday.com) jest legalny?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:09, Piotrek K. napisał:

Przegladajac inne fora natrafilem na informacje, ze jest do pobrania ZA DARMO program do zmiany
powloki naszego systemu (Aston Shell 1.9.2). Normalnie jest on platny, wiec jest okazja.
Z tego co czytalem jest naprawde niezly i wyglad mozna zmienic w bardzo duzym stopniu. Sa zreszta
screeny na tej stronie ponizej, wiec kazdy moze sie o tym przekonac.

Do pobrania stad: http://www.giveawayoftheday.com/aston/#more-710

Pragnalbym zwrocic uwage, ze promocja trwa tylko jeden dzien. Zostalo niewiele czasu (ok. 13
godzin). Jako, ze nie mialem jeszcze z tym programem doczynienia, prosze sie nie pytac mnie
oto jak rozwiazac dany problem bo nie wiem ;)


Człowieku,CUDEŃKO.Niedługo się pochwale tym pulpitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde uwazasz, ze bym umiescil cos co legalne nie jest ;)?
Tak, strona jest legalna. Producent zgadza sie na 24godzinne sciaganie tego programu za darmo. Oczywiscie pod pewnymi warunkami - nie masz JAKIEJKOLWIEK pomocy technicznej (jak i aktualizacji) oraz mozesz korzystac z tego programu jedynie w celach niekomercyjnych. Oprocz tego pelna samowolka :)
Przy czym uwaga. Program MUSICIE aktywowac i zainstalowac w czasie trwania pormocji. Inaczej sie nie da. A ponizej kilka screenow dla zaostrzenia apetytow:

Do tego link do innych skorek: http://themes.astonshell.com/ (stronka obecnie przezywa kryzys, wiec sie dziwcie, ze nie dziala. Oblezenie trwa ;P)

20070301204536

20070301204617

20070301204731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:47, Piotrek K. napisał:

Czy naprawde uwazasz, ze bym umiescil cos co legalne nie jest ;)?
Tak, strona jest legalna. Producent zgadza sie na 24godzinne sciaganie tego programu
za darmo. Oczywiscie pod pewnymi warunkami - nie masz JAKIEJKOLWIEK pomocy technicznej (jak
i aktualizacji) oraz mozesz korzystac z tego programu jedynie w celach niekomercyjnych. Oprocz
tego pelna samowolka :)
Przy czym uwaga. Program MUSICIE aktywowac i zainstalowac w czasie trwania pormocji. Inaczej
sie nie da. A ponizej kilka screenow dla zaostrzenia apetytow:

Do tego link do innych skorek: http://themes.astonshell.com/ (stronka obecnie przezywa kryzys,
wiec sie dziwcie, ze nie dziala. Oblezenie trwa ;P)


Mimo wszystko zapytam:jak się zarejestrować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:59, Piotrek K. napisał:

Hmm.. Ale po co? Mi sie udalo spokojnie sciagnac i zainstalowac ten program bez koniecznosci
rejestracji :). WLasnie ide sprawdzic czy mi pojdzie na kompie bez interentu ^^...

Download - http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=710


Hmm,bo wyskakuje że po 30stu dniach cośtam cośtam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:47, Piotrek K. napisał:

Czy naprawde uwazasz, ze bym umiescil cos co legalne nie jest ;)?
Tak, strona jest legalna. Producent zgadza sie na 24godzinne sciaganie tego programu
za darmo. Oczywiscie pod pewnymi warunkami - nie masz JAKIEJKOLWIEK pomocy technicznej (jak
i aktualizacji) oraz mozesz korzystac z tego programu jedynie w celach niekomercyjnych. Oprocz
tego pelna samowolka :)
Przy czym uwaga. Program MUSICIE aktywowac i zainstalowac w czasie trwania pormocji. Inaczej
sie nie da. A ponizej kilka screenow dla zaostrzenia apetytow:

Do tego link do innych skorek: http://themes.astonshell.com/ (stronka obecnie przezywa kryzys,
wiec sie dziwcie, ze nie dziala. Oblezenie trwa ;P)

Dzięki w takim razie jestem w euforii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:58, pietreszczew napisał:

nowy pulpit THX DevilQ

poradźcie który winamp dać ten z pierwszej foty czy ten z drugiej:


Mugłbyś wrzucić tą tapete którą ma na kompie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emkej ta środkowa, czarna skórka jest w pakiecie podstawowym, czy trzeba wchodzić na themes.astonshell.com? Aha i jeszcze jak tak skórka się nazywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:59, Piotrek K. napisał:

WLasnie ide sprawdzic czy mi pojdzie na kompie bez interentu ^^...

I jak? Działa na kompie bez netu?
Znajomy lubi takie bajery i zawsze szuka czegoś nowego. Poleciłbym mu ten program, ale sęk w tym, że nie jest on podłączony do sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po uprzednim aktywowaniu pliku instalacyjnego mozliwe jest przeniesienie go na kompa bez netu i zainstalowanie programu bez problemu. Przy czym dla pewnosci mozna zmienic date na dzisiejsza. Jeszcze sie skapnie instalka ze cos nie tak jest ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Ściągnąłem sobie ten program - Aston. Teraz tego żałuję ;). Włączyłem go jakoś zamiast explorera... niestety nie podobał mi się nowy wygląd (przyzwyczajenie...) więc chciałem przywrócić stary... Nie dałem rady więc zakończyłem program (przez ctrl+alt+delete) i odinstalowałem... Teraz mi się explorer nie włącza (nie ma pulpitu)!!! Wszystko włączam przez menedżera windows... Jeśli włączam expl. przez właśnie menedżera to się włącza tylko mój komputer, a pulpet nie wraca :/. Co mam zrobić!? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:54, Dincooo napisał:

Witam...
Ściągnąłem sobie ten program - Aston. Teraz tego żałuję ;). Włączyłem go jakoś zamiast explorera...
niestety nie podobał mi się nowy wygląd (przyzwyczajenie...) więc chciałem przywrócić stary...
Nie dałem rady więc zakończyłem program (przez ctrl+alt+delete) i odinstalowałem... Teraz mi
się explorer nie włącza (nie ma pulpitu)!!! Wszystko włączam przez menedżera windows... Jeśli
włączam expl. przez właśnie menedżera to się włącza tylko mój komputer, a pulpet nie wraca
:/. Co mam zrobić!? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!

Ja bym juz formata zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 23:54, Dincooo napisał:

Witam...
Ściągnąłem sobie ten program - Aston. Teraz tego żałuję ;). Włączyłem go jakoś zamiast explorera...
niestety nie podobał mi się nowy wygląd (przyzwyczajenie...) więc chciałem przywrócić stary...
Nie dałem rady więc zakończyłem program (przez ctrl+alt+delete) i odinstalowałem... Teraz mi
się explorer nie włącza (nie ma pulpitu)!!! Wszystko włączam przez menedżera windows... Jeśli
włączam expl. przez właśnie menedżera to się włącza tylko mój komputer, a pulpet nie wraca
:/. Co mam zrobić!? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!


Wybaczcie, że sam sobie odpowiadam :)). Zainstalowałem jeszcze raz astona i powrócił pulpet i jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 00:06, Dincooo napisał:

> Witam...
> Ściągnąłem sobie ten program - Aston. Teraz tego żałuję ;). Włączyłem go jakoś zamiast
explorera...
> niestety nie podobał mi się nowy wygląd (przyzwyczajenie...) więc chciałem przywrócić
stary...
> Nie dałem rady więc zakończyłem program (przez ctrl+alt+delete) i odinstalowałem... Teraz
mi
> się explorer nie włącza (nie ma pulpitu)!!! Wszystko włączam przez menedżera windows...
Jeśli
> włączam expl. przez właśnie menedżera to się włącza tylko mój komputer, a pulpet nie wraca

> :/. Co mam zrobić!? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!

Wybaczcie, że sam sobie odpowiadam :)). Zainstalowałem jeszcze raz astona i powrócił pulpet
i jest ok :).

heh to spoko bo czesto w takich przypadkach najlepiej jest formata zrobić. Możesz os więcej napisać o tym pragramie jakieś skiny wrzucić itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:37, KK_MODED111111 napisał:

Mugłbyś wrzucić tą tapete którą ma na kompie?!


chodzi ci o tego pająka, co jest na mojej komórce (na obudowie)?

dobra, już daję:

20070302070519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 07:20, pietreszczew napisał:

ej ludzie teraz to się wnerwiłem!!!

jak można ściągnąć skiny do xp z tego Astona?!


Skiny? Chyba Themes tutaj: themes.astonshell.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 10:04, PapaJaguar napisał:

> ej ludzie teraz to się wnerwiłem!!!
>
> jak można ściągnąć skiny do xp z tego Astona?!

Skiny? Chyba Themes tutaj: themes.astonshell.com


thx ale juz mam :P

tak czy inaczej thx za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować