Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake dopiero w 2008 roku

44 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 14:08, Iwanatsu napisał:

A co nie jest obsługiwane i przez co?

choćby dźwięk 3d, żadnego wspomagania sprzętowego(jest realizowane za pomocą wtyczek, których nie będzie w dx10), jest tylko programowa emulacja eax2.0 (karta dźwiękowa, niezależnie od tego czy wbudowana czy jako osobna karta będzie mogła tylko odtwarzać gotowe próbki, bo nic więcej dx do niej nie przepuści). opengl? tłumaczone (też programowo) na directx. wraz z rozwojem technologi różnica między tym co możliwe do zrealizowania przez sprzęt a tym co obsługiwane przez directx będzie się pogłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gierka podobna do Max Payne to ja kupuje.A jeśli chodzi o grafikę,dzwięk albo efekty specjalne to jestem pewny że tego nie zawalą Jak zrobili Max Payne 1 i 2 dobrze to to też im wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:44, Quardo444 napisał:

Jeżeli gierka podobna do Max Payne to ja kupuje.A jeśli chodzi o grafikę,dzwięk albo efekty
specjalne to jestem pewny że tego nie zawalą Jak zrobili Max Payne 1 i 2 dobrze to to też im
wyjdzie.

To nie bedzie strzelanina TPP ...to bedzie cos w rodzaju przygodowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:45, jackass napisał:

> Jeżeli gierka podobna do Max Payne to ja kupuje.A jeśli chodzi o grafikę,dzwięk albo efekty

> specjalne to jestem pewny że tego nie zawalą Jak zrobili Max Payne 1 i 2 dobrze to to
też im
> wyjdzie.
To nie bedzie strzelanina TPP ...to bedzie cos w rodzaju przygodowki .

Nom masz rację!!! Ale gierka może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować