Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trochę wspomnień...

12 postów w tym temacie

Lucas the Great

Jak zapewne zauważyliście, tło na gram.pl związane jest ponownie z grą. Tym razem mamy następczynię pewnej wielkiej legendy, więc warto przypomnieć, co na temat Neverwinter Nights juz zostało na naszym portalu napisane. Zwłaszcza, że to bardzo przyjazne w odbiorze artykuły starego zgrywusa, Tolla.

Przeczytaj cały tekst "Trochę wspomnień..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla Lucasa i jego zdolności magicznych zwiększania długości doby do 48 godzin. Bo przecież - kiedy on to wszystko pisze? :)

Ps. sam dużo mam roboty i wiem jak to jest, ale zastanawiam się czy Lucas słyszał o czymś takim jak "życie osobiste" :D

Pozdry

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 04:02, Obi-San napisał:

Ps. sam dużo mam roboty i wiem jak to jest, ale zastanawiam się czy Lucas słyszał o czymś takim
jak "życie osobiste" :D


Moja druga połowa też jest najemniczką, więc siedzimy razem na chacie przy dwóch kompach - w zasadzie jest to życie osobiste :D
Inna sprawa, że niedawno, przy okazji sesji w Fallout PnP, znajomy mnie zapytał, kiedy ostatnio wychodziłem z domu dalej niż do sklepu... skłoniło mnie to do dość przykrych refleksji :/
Dlatego znikam od dziś do niedzieli, jadę wypocząć, do zobaczenia po powrocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować