Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowy ogranicznik

43 postów w tym temacie

Pomysł może i dobry, ale tak jak napisane w ostatnim zdaniu "(...)zwyczajnie nie odłączą urządzenia pod nieobecność opiekunów..." Ja jakoś umiem się opanować i odchodzę od kompa, a Ci co tak nie potrafią to by to odłączali. Jak dla mnie lepszy byłby jakiś software ( widziałem taki licznik, ale od internetu ) z hasłem do wyłączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co komus na sile cos wylaczac? Jesli rodzice maja problem z dzieckiem to powinni go rozwiazac dydaktycznie. Pojscie na latwizne i odcinanie jakims urzadzeniem wizji to chyba wielka porazka dla rodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zastosować program do obsługi kafejek internetowych :D Wyświetla pozostały czas i na koniec wylogowuje komputer :D
Hmm... Ale co za problem toto odinstalować czy zformatować dysk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, to na zdjęciu jest kłódka, więc prawdopodobnie dziecko nie da rady odłączyć tego urządzonka(w delikatny, bezinwazyjny sposób) bo kluczyk mają starzy. Efekt pewnie będzie taki, że dzieciak dostanie szału jak mu monitorek zgaśnie i rozpierteges pół chałupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lailonn ty zawsze słuchałeś rodziców?! Nie uwieże, a dydaktycznie to można rozwiązywać problemy z osobami dorosłymi a nie z dziećmi. To tak jak byłem mały i rodzice mówili, że ten film nie jest dla mnie i kazali mi wyjść z pokoju. Siadałem w przedpokoju i oglądałem. Ja miałem satysfakcje, że go zogaczyłem, a rodzice, że ich słucham i wszyscy są zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest to troszkę bezsensowny pomysł. Jeżeli rodzice mają z dieckiem problemy to niech po prostu komputer zabiorą lub trzymają nad nim opiekę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to problemu dziecka nie rozwiąże ale jest to typowe dla naszych czasów i dla rodziców, którzy nie potrafią poświęcic dzieku odpowiednio dużo czasu i pokazac mu innych rodzajów rozrywki i spędzania wolnego czasu. Jak dziecko siedzi przy komputerze to jest spokój z nim ale jak siedzi za duzo to mu go wyłczyc - takie jest niby logiczne i proste myślene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem totalny bezsens robiony tylko po to aby zarobic na starych co to kupią myśląć że to rozwiąże problem.. wręcz przeciwnie.. wyedukuje to złość na dziecku :D takie cos nie zalatwia problmu i tak jak pisaliscie lepiej z dzieckiem podyskutować. A swoją drogą kto mówi ze komputer jest zły?? xD Moze lepiej skuna palić w parku na lawce czy pić jabole pod sklepem? podsumuwując :.. nJe skorzystaM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Lailonn
Otóż firma ta już wie że rozwiązania "softwarowe" są zbyt łatwe do ominięcia przez średnio umiejętne dzieci, i że bez porządnego "hardwara" się nie obędzie :)
Btw
"Wspomniane urządzenie - nazwane PC Moderator - podłącza się między wyjście karty graficznej a monitor"
Nie wiedziałem, że moderator może mieć takie zastosowanie :D proszę, nie, tylko nie ban ałaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glupie uzadzenie jak rodzice chca ograniczyc dziecku kapa to poprstu zakladaja haslo i one gra tylko jak opiekun jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podziała na może dzieciaki do 12 lat ale później to ściągną sobie jakiś programik albo kupią własny kabel do monitora :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fantastyczne. Jeśli to nie jest jakaś zmodyfikowana obudowa (ale byłby LOL) to to zamknięcie jest najprawdopodowbniej przykręcone do obudowy śrubkami (jedną chyba nawet widać). Innymi słowy dać dzieciakowi śrubokręt i niech się bawi :P

Sprytne....rozwija twórcze myślenie u dzieci. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaHa jaka smieszna jest ta firma :D jakby ktos u mnie w domu zaczal tak ograniczac moj dostep do kompa i neta to bym sobie zrobil zabawe z takim urzadzeniem i mlotkiem fajnie by to urzadzenie wygladalo po tym :D jest to nie praktyczne urzadzenie bowiem kazdy moglby sie pozbyc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować