Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komputer ŚWIAT GRY 1/2007 już w kioskach!

58 postów w tym temacie

OMG Info o tak marnym piśmie na forum? CDA kosztuje 2 razy tyle ale za to ma wiecej stron, lepsze info i lepsze pełniaki (Patrz-GW:Factios 10h triala na ten miech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego, naprawde, przeglądałem je, szkoda kasy lepiej kupić CDA ( i to co że 2 x tyle kosztuje, i nie musze tłumaczyć dlaczego warto wydać tą kase)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że ten chłam już dawno padł... kiedyś to kupowałem ale ta gazetka to sama bida- zbyt hmmm... rodzinne? :P Pamiętam, że czepiali się prawie każdej brutalniejszej gry - GTA3 dostało niską ocenę bo brutalne było xD masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:19, Nyron napisał:

OMG Info o tak marnym piśmie na forum? CDA kosztuje 2 razy tyle ale za to ma wiecej stron,
lepsze info i lepsze pełniaki (Patrz-GW:Factios 10h triala na ten miech).



i co z tego ze dali GW skoro to tylko wersja trial(dla mnie to jak demo a nie jak full)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kosztuje 2 razy więcej... a niektórzy (tacy jak ja) albo nie mają kasy żeby wydawać 15 złotych na gazetę albo nie widzą sensu w wydawaniu 15 zł na gazetę skoro można kupić chociażby extra klasykę.

P.S. Tak gazetę i powtórzę to jeszcze kilka razy... gazetę, gazetę gazetę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie moje ukochane emergency trafiło do gazety :) KS GRY kiedyś zbierałem wszystkie numery, jednak teraz przerzuciłem się na CDA. Jednak dla tej gry kupię. Ta gra naprawdę jest warta obejrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:43, Wasizi napisał:

Ale domek Ci ogrzały a to też pożytek ;)

Nom było gorąco :)

Dnia 06.12.2006 o 14:43, Wasizi napisał:

Może i CDA jest lepszy, ale porównaj ceny tych czasopism. To tak samo jakbyś porównał jakiegoś
Gothic 3 do Worms 4...


Bez przesady od KGS jest chyba o 7zl droższy wiec to nie taka duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:35, Vivek1 napisał:

SAM JESTEŚ GAZETA RICK90!!! CDA to czasopismo!!


Tak, wiem, że wszyscy co czytają CDA mają bzika na punkcie tego wyrażenia i wydaje mi się, że z tobą nie jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że jak dużo osób tutaj przesiadłem się z Tej gazety na Cd-Action. Kiedyś kupowałem KŚG na bieżąco(przez 2 lata) było dobre, tanie. Ale za czeli dawać Gry do niczego;/ i się przerzuciłem na CDA od wakacji tego roku.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:09, Biohazardus napisał:

CDA rzadzi, CDA radzi, CDA nigdy Cie nie zdradzi:P



Poco bezsensowny post , nic niewnoszący do tematu?
Dlamnie KŚG daje slabe gry,chyda gazeta,jednymislowy spadl na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA nic nie przebije. Już dawno temu zdobyło pozycję lidera i nie zamierza jej oddać. KŚG w tym miesiącu nie dało złych gier (aczkolwiek CDA lepsze) , a jeśli pórwnamy teksty obu tych czasopism to jest to rożnica jak między wozem drabiniastym a najnowszym Ferrari na korzyść CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chłopaki nie płaczą - growa kontynuacja filmowego przeboju. Główne skrzypce tym razem grają ci źli, czyli Grucha i Fred - to nimi sterujemy."

Jak to może być kontynuacja, skoro w filmie Grucha zabił Freda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie CDA swoją dosyć wysoką jak na GAZETĘ (;p) ceną zabija konkurencję, bo kto je czyta stale ten woli wydać te 15 zł na nowe CDA niż ryzykować wydaniem tej samej kwoty na jakieś nowe czasopismo (w tym widze upadek gamestara, bo kto by kupował dwa pisma za 20zł każde raz w miesiącu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować