Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii w Japonii prawie wyprzedane

18 postów w tym temacie

Domek

W sobotę 2 grudnia na terenie Japonii zadebiutowała nowa konsola Nintendo – Wii. Pierwsze raporty dotyczące sprzedaży wskazują na to, że był to start nad wyraz udany – w pierwsze dwa dni nabywców znalazły niemal wszystkie z 400 tysięcy dostępnych egzemplarzy.

Przeczytaj cały tekst "Wii w Japonii prawie wyprzedane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, no bo przecież PS3 ze swoimi padami to SZCZYT innowacyjności... Litości, Wii to coś po prostu INNEGO niż wyścig zbrojeń. Pogódźcie się z tym fanatycy play''a, narazie jest on w tyle i tam pozostanie przez jakiś rok co najmniej, na ten czas X360 i Wii będą rządzić. Nie neguje że PS3 ma spore szanse je wyprzedzić, ale nie teraz, bo na dzień dzisiejszy jest to potworek bez siły przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że na Wii króluje tenis ziemny. Wymachiwanie pilotem tak jak raczką rakiety tenisowej, żeby odbić piłkę, to naprawdę niezła zabawa. Nijak się to ma do starożytnego kręcenia pokretłem lub naciskania guziczków, żeby choćby przesunąć rakietę we właściwe miejsce.
To samo dotyczyć może szermierki w dowolnej z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:15, Gol Galad napisał:

Wii jest najbardziej opłacalną dla Polaków koncepcją - JEST TANIE xD

No nie przesadzaj, za lekko podrasowanego GC z nowym kontrolerem musisz zapłacić 1000-1100zł, czy to tanio? nowy GC kosztuje teraz 399zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonia to dziwny kraj ale jak dla mnie to najbardziej dojrzały jak chodzi o gry wideo. Oni nie muszą mieć wypasionej grafiki . Im wystarczy grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można faworyzować PS3 przecież on kosztuje 2.5 raza więcej niż Wii. Nie mówią że pewno w polsce bedzie kosztować z 3000 zł na starcie :/...Ja osobiście wole sobie już kupić x360 i do niej te 3 tytuły takie jak "Viva pinata"m,"Gears of War" i nadchodzący wielkimi krokami "Halo 3"...PS3 ani nie jest jakoś nad wyraz silniejsze od 360 ani nie ma też jakiś tytułów które nie były by odgrzewanym kotletem...Zobaczymy za rok, ale jak na razie M$ i Nintendo jest na wygranej pozycji. Nie wspominając już że "PS3 wygląda jak odkurzacz" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@michnikeoe16
lepiej jak coś wygląda jak odkurzacz niż jak coś chodzi jak odkurzacz, gdy po godzinie 23 mam włączonego mojego X360 to wszyscy sąsiedzi pukają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować