Zaloguj się, aby obserwować  
marcelusVega

Travian

283 postów w tym temacie

Witajcie !! :)
Dopiero co się zarejestrowałem i mam nadzieje że się nie zawiode :) Jeśli ktoś będzie mógł to proszę o znalezienie mnie na 2 serwerze i pomoc :) Nick : Mariosek :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:26, walgierz napisał:

Informuję, że wszyscy którzy będą zamieszczać link do rejestracji, która przy okazji przyniesie
im korzyść zostaną ukarani.
Jedyny tolerowany link to:
http://www.travian3.pl/index.php
Wystarczy wybrać rejestrację i gotowe.


Może już wystarczy tego brużdżenia..??
Każdy to już zrozumiał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 21:26, walgierz napisał:

Informuję, że wszyscy którzy będą zamieszczać link do rejestracji, która przy okazji przyniesie
im korzyść zostaną ukarani.
Jedyny tolerowany link to:
http://www.travian3.pl/index.php
Wystarczy wybrać rejestrację i gotowe.

A i jeszcze jedno..

JAkie niby korzyści mi to ma przynieść..??
JAk na razie za to że wpadłem na pomysł założenia takiego klanu tylko na tym tracę... więc gdzie tu zysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:32, micaa napisał:

Hallo ?? Odpowie mi ktoś na moje pytanko ??

Jedyny okres jaki tu jest to okres ochronny czyli tydzień na to by nie być atakowanym przez nikogo..
a potem, potem gra się na całego a cel.
Cóż nie wiem czy ta gra ma jakiś finał tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:09, silver guard napisał:

Mam pytanie . Jak uzyskac dostep do nowych budynkow np cos do budowania armii ??


wejdz w ,,Instrukcje"->budynki->infrastruktura kliknij na jakąś nazwe budynku i poźniej na strzałkach w prawo lub lewo i masz takie coś,,Najpierw zbuduj poszczególne budynki: "i tam ci pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:54, micaa napisał:

Ejjj... a jak ma się wybudowany rynek to dostaje się co jakiś czas surowce ??

Nie nie dostaje się chyba że poprosisz mnie to ja ci podeślę...;) rynek jest po to bys sam mogl wysylac komus surowce oraz handlowac nimi z innymi graczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:09, silver guard napisał:

Mam pytanie . Jak uzyskac dostep do nowych budynkow np cos do budowania armii ??

Najpierw musisz wybudowac miejsce zbiorki a zeby je wybudowac glowny budynek musisz chyba rozwinac na drugi poziom, miejsce zbiorki buduje sie w centrum po prawiej jest to jedyne miejsce w ktorym mozesz je wybudowac potem koszary... i moze klepac najprostszych wojakow, jesli chcesz produkować lepszych to musisz podnieść koszary na 3 poziom i wybudować akademię i podneść ją conajmniej też bodajże do 3 poziomu i możesz badac nowy rodzaj jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacek ja bym Ci radził żebyś przez 7 dni rozwijał się tylko w kopalniach żebyś potem nie prosił innych o ciągłe dosyłanie ich do Ciebie. I może wybuduj te podstawowe budyneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 11:33, silver guard napisał:

Hmmmmmmmmmm ok tak zrobie szczerze mowiac to mam problemy z sianem i musze budowac te na polach
caly czas

A buzi to nie łaska otworzyć co..???
Przeciez mówię jak czegoś brakuje to pisać jak będę miał to dam ale .... po to jest ten sojusz człowieczku bym wam pomagał na począteczku.. już leci dostawa żarełka więc jak co będziesz miał ją jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować