Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 - przedstawiamy próbki nagrań z wersji PL!

81 postów w tym temacie

CD Projekt

Neverwinter Nights 2 to bezpośredni spadkobierca takich tytułów jak Baldur's Gate i Icewind Dale. Dlatego też przygotowując polską wersję gry, CD Projekt zdecydował się na zaproszenie do prac nad lokalizacją gwiazdy znane z tych gier. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentowania próbek dźwiękowych dialogów nagranych przez Piotra Fronczewskiego, Krzysztofa Kowalewskiego i Mariana Opanię.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 - przedstawiamy próbki nagrań z wersji PL!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy podłożone przez powyższych aktorów brzmią bardzo dobrze. Tylko trudno ocenić na podstawie "wycinek".

Ładne wydanie. No nic, pozostaje czekać. Mam nadzieję, że paczka jutro dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne glosy, podoba mi sie Kowalewski i Fronczewski, Opania tez jest w porzadku, ale w pierwszej probce nie podoba mi sie cos takiego" Mmay malo czasu, gdy my tracimy czas..." Glupio brzmi dosyc, chyba ze to ork mowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas, próbki wymiatają. Pan Piotr Fronczewski reprezentuje super poziom. Tego głosu mógłbym słuchać dnie i noce^^ Dośc klimatyczny trzeba przyznać. Pełen szacunek dla lektorów podkładających głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matir007 - nie tylko EK, bo i zwykłej też. Gra została już wysłana i powinnismy (Ci co zamawiali wydanie zwykle) dostac ja jutro.

Zaś EK chyba wysyłka nastapi dopiero jutro, tak jak to było w przypadku Medievala. Dlaczego tak myślę, bo czytalem, ze ci co zamowili takowa edycja nie mieli napisane, ze paczka wysłana oraz podawanie przez CD Projekt wizualizacje w dzień otrzymania EK? Troche nie tentego ;) Wtedy juz niepotrzebna by była zadna "Pokazówka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę Piotra Fronczewskiego to mi się Baldur Gates przypomina. Ah łza się w oku kręci. Musze to jakoś zdobyć. Nie wiem kupie, ukradnę albo coś w tym stylu ale muszę to mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na Henryka Talara :D . "Powiadają, że historia jest największą z nauk... i że opowieści o czynach..."

Ech... ale i Piotra Fronczewskiego trzeba posłuchać, to również Pan Charakterystyczny dla FR.

Świetna gra, Świetna Lokalizacja. Ale, oczywiście, nie zamówiłem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacje są robione w dużej mierze dla osób nie zamawiających gry tej wersji gry :)

A wracając do tematu. Głosy prezentują się nieźle, nie powiem. Jeden głos rozpoznałem kim będzie, bo identyczny tekst jaki pojawił się tutaj, znalazłem na screenie w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zdecydowałem się na zakup gry.
wchodzę na stronę z zamówieniem a tu... brak towaru.
na szczęście jest biała edycja! i zamówione, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te głosy... przypominają się czas znakomitego BG i ID. Pograłbym w NWN2 jednak mój komputer z epoki procesora niezbyt już nowego nie pociągnie tej gry :/ Jednak brawa dla CDP za tak wspaniałą polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować