Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 – zdjęcia Edycji Kolekcjonerskiej i kolejne próbki dźwiękowe

564 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 23:57, migem napisał:

> Wk#$�$%& mnie to! jeszcze masterlink nie pracuje w weekend! super! walić ten system!
MOŻE
> chociaż panowie powiecie mi jaki jest ROZMIAR koszulek?

koszulki sa w trezch wymiarach M, L, XL


i pakowacze wyliczają "ene, due, rabe" tu L, a tu XL, a tu pomyślmy... M. Po prostu świetnie. Mam kuzyna w 3 klasie podstawówki, ale wyrośnięty jest. Jak coś to będzie miał prezent gwiazdkowy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:00, czarnoksiężnik napisał:

FAJNIE panowie z CDP nie wiedzą nawek jaki jest rozmiar koszulek.


koszulki sa w trezch wymiarach M, L, XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:58, Mike napisał:


> zatem Pax:) dalismy sobie po subiektywnym razie, dla mnie to tez duze emocje wydanie nwn2
,
> moze nawet wieksze niz dla was oczekiwanie na jego dostawe.

Siema migem:) Czas sie pozegnac z forumowiczami, bo jak zaspimy to beda kolejne obsuwy;)

W imieniu CDP zyczymy wszystkim (w tej niezbyt przyjamnej chwili) dobrej nocy!




;) ja tu troche teraz posprzatam. Milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:02, czarnoksiężnik napisał:

SuPEr oni są zajebiści! zamiast zrobić ankiete dla kupujących EK żeby sobie wybrali rozmiar,
to nie no bo po co sobie łeb zaprzątać takim szczegółem !


Eeee tam... zawsze mzoesz sprzedac komus, czy powiesic na scianie, wyciac oko i naszyc gdzies, zrobic z niej scierke... masz tyle opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka jest dodatkiem, nie chcesz jej uzywac odloz, oddaj, cokolwiek, nie ma ptrzy masowym produkcie sposobu zeby dopasowac go do 30-40 000 potencjalnych klientow mozna go po prostu nie dac, rozumiem ze wolisz zeby nikt nie dostal koszulki, niz zeby twoj kuzyn dostal za duza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:04, migem napisał:

Koszulka jest dodatkiem, nie chcesz jej uzywac odloz, oddaj, cokolwiek, nie ma ptrzy masowym
produkcie sposobu zeby dopasowac go do 30-40 000 potencjalnych klientow mozna go po prostu
nie dac, rozumiem ze wolisz zeby nikt nie dostal koszulki, niz zeby twoj kuzyn dostal za duza
?


Errata: Naklad byl 2 000 nie 30-40k, ale i tak nie zminia to faktu ze na ta skale przy tym czasie nie ma mozliwosci sortowania koszulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:04, migem napisał:

Koszulka jest dodatkiem, nie chcesz jej uzywac odloz, oddaj, cokolwiek, nie ma ptrzy masowym
produkcie sposobu zeby dopasowac go do 30-40 000 potencjalnych klientow mozna go po prostu
nie dac, rozumiem ze wolisz zeby nikt nie dostal koszulki, niz zeby twoj kuzyn dostal za duza
?


Wybacz... ale z tego co mowiono to edycj kolekcjonerskich ma byc 2000 a tu juz mozna bylo zrobic opcje wyboru rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:03, slipcio napisał:

> SuPEr oni są zajebiści! zamiast zrobić ankiete dla kupujących EK żeby sobie wybrali rozmiar,

> to nie no bo po co sobie łeb zaprzątać takim szczegółem !

Eeee tam... zawsze mzoesz sprzedac komus, czy powiesic na scianie, wyciac oko i naszyc gdzies,
zrobic z niej scierke... masz tyle opcji!


Możesz wsadzić do butelki z benzyną i zrobić koktajl Mołotova, którym rzucisz następnie w siedzibę pewnej firmy np. kurierskiej albo innej <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:05, czarnoksiężnik napisał:

TO nie lepiej było przygotować tylko L? lepiej za duże nisz za małe


zmiescisz sie tez w M nie martw sie za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:04, czarnoksiężnik napisał:

KUpiłem Ek też ze względu na koszulkę, która ma pasować na MNIE (1,75 m) a nie k... na moją
6 letnią siostrę!


Zawsze mzoesz sie wymienic z kims na inny rozmiar... nawet tu na forum, mzoe ktos bedzie potrzebowal takiego jak ty masz, a tobei bedzie pasowal jego.. .wszystk oda sie zalatwic... ale nie zmienai to faktu ze przy 2000 sztuk mozna byl ocos wykombinowac... koszulka nie musiala byc w opakowaniu, mogla byc przylepiona na pudleku, co by usprawnilo dobor do zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:04, migem napisał:

Koszulka jest dodatkiem, nie chcesz jej uzywac odloz, oddaj, cokolwiek, nie ma ptrzy masowym
produkcie sposobu zeby dopasowac go do 30-40 000 potencjalnych klientow mozna go po prostu
nie dac, rozumiem ze wolisz zeby nikt nie dostal koszulki, niz zeby twoj kuzyn dostal za duza
?


Nie o to chodzi. Jak dostanę M lub L i w nią nie wejdę to oddam kuzynowi, bo jest duży jak na swój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 00:05, Valkanis napisał:

Uch... mam tylko nadzieje, że jutro dowiem się czy w sobotę będą dowozić paczki czy nie, bo
może wybrał bym się do siedziby Masterlinka i sam odebrał?



Tylko z drugiej strony co to za przesyłka skoro sam ją odbieram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować