Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Doom 3

121 postów w tym temacie

Doom3 ma moim zdaniej 3 potworne wady które dyskwalifikują tą grę:
1) jest zbyt ciemny
2) jest nudny
3) jest zbyt powolny

Nijak ma się do poprzednich częsci a szkoda.

Jak dotąd tylko jedna gra sprawiła że odszedłem od komputera z bijącym sercem i zlany zimnym potem ze strachu - był to Alien vs Predator 2 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 18:29, Darek Jedi napisał:

Doom3 ma moim zdaniej 3 potworne wady które dyskwalifikują tą grę:
1) jest zbyt ciemny
2) jest nudny
3) jest zbyt powolny

Nijak ma się do poprzednich częsci a szkoda.

Jak dotąd tylko jedna gra sprawiła że odszedłem od komputera z bijącym sercem i zlany zimnym
potem ze strachu - był to Alien vs Predator 2 !!!


Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Doom 3 i dodatek do niego wynudziły na śmierć...(skończyłem je już dawno temu) - monotonia do potęgi n-tej, wyskakujące z powietrza (!) i w równych odstępach (w schematycznych i ciągle tych samych miejscach) potworki. Klimat budowany przez pochlapane krwią ściany i trochę przez muzykę to za mało, żeby stworzyć prawdziwe napięcie... Jak ktoś się chce naprawdę bać, to polecam stary ale jary Alien vs Predator 2, tryb marines, oraz Vampire Masquerade Bloodlines (gra nierówna, ale kilka świetnych momentów ma)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2006 o 18:29, Darek Jedi napisał:

Jak dotąd tylko jedna gra sprawiła że odszedłem od komputera z bijącym sercem i zlany zimnym
potem ze strachu - był to Alien vs Predator 2 !!!


(nie zauważyłem Twojego posta)
Dokładnie! Dla mnie to również jedyna gra, w której bałem się zrobic kolejny krok, przechodziło się w kolejne lokacje skokami od rogu, do rogu...tak żeby mieć jeden kierunek, z którego mogą zatakować ksenomorphy (co przeważnie było niemożliwe, bo często atakowały z sufitu), a te ich długie skoki...hehe Pamiętam tę ciszę i spokojne pykanie skanera*, którego słuchało się jak wyroczni...:) Od kilku już lat czekam na grę, która powtórzyłaby takie napięcie...

*detektora ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 16:04, Szympek napisał:

(najbardziej to sie martwie o karte :P)

Jasne, że tak. Mnie poszedł i grałem(mówię poważnie) na 640*800 z wyłączonymi wszystkimi opcjami typu anitialising czy v.shader itp. i działało płynnie nawet podczas niektórych rozpierduch. Obraz nie był wcale brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 16:14, Harmegidon napisał:

> (najbardziej to sie martwie o karte :P)
Jasne, że tak. Mnie poszedł i grałem(mówię poważnie) na 640*800 z wyłączonymi wszystkimi opcjami
typu anitialising czy v.shader itp. i działało płynnie nawet podczas niektórych rozpierduch.
Obraz nie był wcale brzydki.
dzieki za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 13:47, JoWooD napisał:

Ej oto chodzi ma byc ciemno, strasznie i daleko od domu. Przecierz masz latarke naciśnij F
to ją wyjmiesz.

Tak ale o wiele lepszy jest Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko słyszałem o Far Cry to chodzi sie takim kolesiem któremu sie cos przydarzyło ? Zawsze myślałem ze to strzelanka z super grafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:42, JoWooD napisał:

tylko słyszałem o Far Cry to chodzi sie takim kolesiem któremu sie cos przydarzyło ? Zawsze
myślałem ze to strzelanka z super grafą.

To strzelnka z super grafą z super AI worga z super klimatem i wogole gra jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z ta grą mam karte graficzna GF6600 i nie wiem czemu gdy włanczam gre to obraz jest zabujczo ciemny i nic nie widac a 3 miesiace temu wszystko było ok [na tej samej karcie i na takich samych ustawieniach] narazie sciagam latkie moze to cos pomorze bo stereowniki do karty nie pomogły ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:33, TTBoS napisał:

a ja mam problem z ta grą mam karte graficzna GF6600 i nie wiem czemu gdy włanczam gre to obraz
jest zabujczo ciemny i nic nie widac a 3 miesiace temu wszystko było ok [na tej samej karcie
i na takich samych ustawieniach] narazie sciagam latkie moze to cos pomorze bo stereowniki
do karty nie pomogły ;[

Może po prstu rozjaśnij sobie monitor ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:44, PAPISHON napisał:

> a ja mam problem z ta grą mam karte graficzna GF6600 i nie wiem czemu gdy włanczam gre
to obraz
> jest zabujczo ciemny i nic nie widac a 3 miesiace temu wszystko było ok [na tej samej
karcie
> i na takich samych ustawieniach] narazie sciagam latkie moze to cos pomorze bo stereowniki

> do karty nie pomogły ;[
Może po prstu rozjaśnij sobie monitor ??;)


Nie a w sieci jest wszystko ok tylko w kampani jest skrzanione ale jeszcze sprubuje przeinstalowac gre moze to pomorze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka polecam bardziej mi sie podobała od Qauke IV. Tym bardziej ze gra za niewielkie pnieniadze mozna juz nabyć. W Empkiu za 19zł tak widzialem , SERIO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:19, Filip92 napisał:

Fajna gierka polecam bardziej mi sie podobała od Qauke IV. Tym bardziej ze gra za niewielkie
pnieniadze mozna juz nabyć. W Empkiu za 19zł tak widzialem , SERIO....

A ja widziałem Dooma 3 za 10 zł w Media Markcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować