Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Meksykańska piłka? Tylko z Total Overdose i Pro Evolution Soccer 5!

28 postów w tym temacie

A ja PES5 kupić chciałem, ale po angielsku i taka cena wysoka... Chyba zostanę przy demie:] Wiem, ze to pilka i wersja jezykowa zbyt wazna nie jest, ale w polska sie tak milo gra, a angielska (mimo ze go swietnie znam) taka obca jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty, w PES tylko z hiszpańskim komentatorem. Wtedy to naprawde pojawiają się emocje, musze przyznać, że w i części 4 i w 5 hiszpański komentator jest rewelacyjny! Ale to trzeba usłyszeć "na żywo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:37, Piokoc napisał:

A daczego Total Overdose jest wydany na 4CD, a nie jednym DVD, jak ma to miejsce na zachodzie???


bo nadal wiele osob nie ma czytnika dvd w Polsce? tak wiem ze ty masz ale nie sadz innych po sobie. zreszta w czym recz plytki zmieniasz tylko przy instalacji? to na prawde taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:46, D2T napisał:

zreszta w czym recz plytki zmieniasz tylko
przy instalacji? to na prawde taki problem?

hyhy no, problem :P nie mozna w tym czasie spokojnie kolacji sobie zrobic, bo trzeba biegac do kompa :)
no i sie mechanizm wysuwania tacki zuzywa. pozatym 4cd zajmuja wiecej miejsca niz jedno dvd na polce, wiec trzeba miec wieksze polki :) na dodatek zeby przetransportowac 4cd trzeba zurzyc wiecej energii niz na 1dvd i w koncu, wyprodukowanie, a potem utylizacja 4 krazkow cd jest bardziej szkodliwe dla srodowiska niz wyprodukowanie 1dvd :P

ps.
ja moge tak dlugo :P i tak cd w koncu stanie sie nosnikiem drugorzednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 19:48, penny napisał:

pozatym 4cd zajmuja wiecej miejsca niz jedno dvd na polce, wiec trzeba miec wieksze polki :)


Czy w pudełku są 4 CD czy 1 DVD to i tak (prawie) zawsze zajmuje tyle samo miejsca :)

Dnia 17.11.2005 o 19:48, penny napisał:

i tak cd w koncu stanie sie nosnikiem drugorzednym


A już się nie stał? Vide CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 19:55, bombel1981 napisał:

Czy w pudełku są 4 CD
czy 1 DVD to i tak (prawie) zawsze zajmuje tyle samo miejsca :)

zalezy od pudelka. z 4cd to jeszcze da rade sie zmiescic do grubego pudelka dvd. ale mnie cholera bierze z powodu mega pudla na 5cd w ktorym mam toca race driver 2.

Dnia 17.11.2005 o 19:55, bombel1981 napisał:

> i tak cd w koncu stanie sie nosnikiem drugorzednym
A już się nie stał? Vide CD-Action.

ale oni chyba i tak caly czas wydaja w dwoch wersjach... i jak ktos ma pecha to potem szuka swojej wersji. bez sensu. kurde w ciagu roku dostepny bedzie nowy standard a u nas caly czas sie na cd wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA maja zawaliste pudełka DVD. Cieniutkie i solidne, mogli by takie do gier dawać wtedy pomieściło by mi się wszystko na półce...:D. Cały czas zastanawiam się nad Totalem, ale mówią, że strasznie krótka a 50zł piechotą nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 19:48, penny napisał:

no i sie mechanizm wysuwania tacki zuzywa.

no tak na to nie wpadlem :]. pewnie te wysuniecia tacki tez i na zuzycie pradu wplywaja... jakby tak policzyc ile moznaby w skali 10 lat zaoszczedzic wkladajac wersje dvd zamiast cd to pewnie na batonika by starczylo ^_^

Dnia 17.11.2005 o 19:48, penny napisał:

pozatym 4cd zajmuja wiecej miejsca niz jedno dvd na polce

a przepraszam ale tu sie nie zgodze - pudelko od gry jest takiej samej grubosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejszy jest włoski, kolesie sie ciesza z goli jak hiszpanie,ale słowka tak nie denerwuja, polecam sróbować włoskiego ;D

Mam nadzieje, że panowie z cdprojektu wydadza nastepna wersja PES''a juz z polskim komentarzem/w polskiej wersjii. Chociaż po tej wpadne z bundesliga, której nie ma straciłem zaufanie do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem rozumowania, że nie wszyscy mają napęd DVD, można stwierdzić, że nie wszyscy mają też takie kompy, żeby ową gierkę uruchomić. Nie wszycy mają XP''ka, a pod Win98 coraz mniej gier chodzi, nie wszyscy mają tyle kasy, żeby sobie gierkę kupić itd. itp.

A moje zdziwenie stąd, że TO została wydana na zachodzie na DVD, nawet opisywany w tym newsie PES też został wydany na tym nośniku, skąd więc CD dla TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obiecującym demku Total Overdose miałem kupić sobie pełną wersję ale jednak poczekam i kupie NFSMW. Przynajmniej starczy na więcej godzin zabawy :)

Myślę, że w przyszłym roku DVD stanie się głównym nośnikiem danych i przestaną wydawać gry na CD.

A tak swoją drogą to nie rozumiem jednej rzeczy. Co krok gracze zmuszani są do zmian sprzętu np. karta graficzna, pamięć, procesor, itp bo inaczej sobie nie pograsz. Czemu nie zrobią tak z DVD? Jeśli gry będą wydawane na DVD ludzie szybciej będą wymieniać napędy. To dużo mniejszy koszt niż wymiana karty graficznej. A i wszystkie nowe kompy sprzedawane są z napędem DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować