Zaloguj się, aby obserwować  
Zeniu

Problem z Neverwinter Nights - Diamentowa Edycja

42 postów w tym temacie

Kupiłem sobie kilka miesięcy temu Neverwinter Nights w wydanu Extra Klasyki i rozpocząłem rozgrywkę. Następnie kupiłem sobie Diamentową Edycję i kontynuowałem rozgrywkę w podstawową kampanię ale już z dodatkami. I teraz, kto wie niech mi powie: dlaczego w ExtraKlasycznej wersji postacie wypowiadają inkantacje przy rzucaniu zaklęć natomiast w Diamentowej już tego brakuje? Zaznaczę tylko, że mam świadomość iż istnieje atut "ciche zaklęcie", ale ponieważ lubiłem bardzo te wszelkie inkantacje nie dodałem takowego mojej postaci. Kto mi powie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie ja ją na swiezo zainstalowalem, przeinstalowanie nic nie dalo.
Zainstalowalem gre, potem patcha znajdujacego sie na plycie, potem kingmaker i uruchomilem gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pozostaje mi tylko podziękować Ci grandmasterhex za polecenie tego linka. Nie powiem, żebym nie przeszukiwał serwera gram.pl z patchami do Neverwintera tylko dziwnym trafem ten plik akurat umknął mojej uwadze. Tak czy inaczej dzięki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 10:23, suprise18 napisał:

Zainstalowalem gre, potem patcha znajdujacego sie na plycie, potem kingmaker i uruchomilem
gre.


Możliwe że ten na płycie jest uszkodzony-ściągnij łate krytyczną-ona często naprawia błędy różne.
Btw czy przed reinstalacją usunołeś wszystkie pliki po poprzedniej instalacji? I czy uruchomiłeś ponownie komputer zanim zainstalowałeś gr jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Surpise18: moja kopia Neverwintera Diamentowego też powodowała błąd w wyświetlaniu polskich znaków ale tylko wtedy gdy doinstalowałem ją do wersji EkstraKlasycznej. Po zainstalowaniu jej samodzielnie wszystko było ok. Poza tym gra od razu była w wersji 1.68 czyli patch który jest na płycie był zbędny. Jednakże gdy go zainstalowałem (z czystej ciekawości) zaczęły się psuć polskie literki (znaki zapytania, ogonki na górze nie na dole litery itp.). Przeinstalowałem i wszystko gra. Ale poszukałem na FAQ gram.pl i znalazłem, że po patchu 1.64 też działy się takie cuda więc proponuję Ci zastosować się do tamtych instrukcji. Link dla Ciebie

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=37&p=434

Aha i nie zapomnij o patchu do inkantacji (patrz poprzednie posty). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotycząnce Premium modów
Gram se w KingMakera a potem ShadowGuard i gra sie konczy bardzo szybko
w kingmakerze po zobaczeniu prawdziwej formy broni i prubie pujscia do warowni
a w ShadowGuardzie po wypłynienciu z pierszego miasta...
zakładam że tak te dodatki sie nie konczą i ma coś to wspulnego z autoryzacją tego modułu która wogle sie nie odbywa...?!
teraz pytania ^^
1.czy te moduły sie konczą tam gdzie opisałem(jesi tak to niema dalszych pytań)
2.czy musze używać cd-keya z Diamentowej Edycji żeby zagrac w Premium moduły
3.czy musze istalować Diamentową Edycje NWN?(moduły premiowe istalują sie osobno pytanie powstało zpowodu że używam NWN starego a Diamentową Edycje dostałem z NWN2, puki niema pacha 1.03 NWN2 PL postanowiłem zagrać w Premium moduły.

ps. błendy tłumaczenia jakie wyłapałem narazie w premium modułach
KingMaker
w wiezieniu w twierdzy Stilletto muwi
-"Nazywam sie Stilletto. a ty jesteś?"
odpowiedz nr 1
-"Nazywam sie <UNRECOGNIZED TOKEN>"
nie ma jak oddanie klimatu fantasy ;]
ShadowGuard
Harkon nim sie go zobaczy w akcji muwi zielonym textem po angielsku
"[This man seems to be quite occupied at the moment,and pays you litte heed.]"
cześć opisu jagód chakara mają c dotycząncą uzywania ich jako racji po angielsku
i jedna zbroja nazywa sie "Imperial Chain Shirt" opis ma po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 06:10, moreus napisał:

1.czy te moduły sie konczą tam gdzie opisałem(jesi tak to niema dalszych pytań)


Raczej chyba są krótkie:
tu http://nwn.bioware.com/pr..._kingmaker.html ,
tu http://nwn.bioware.com/pr...hadowguard.html
i tu http://nwn.bioware.com/pr..._witchwake.html
są opisy skrótowe modów premium (po angielsku)

Kingmaker-przewidywalnie 5-8 godzin gry
Shadow Guard-przewidywalnie 2-3 godzin gry
Witch''s Wake-przewidywalnie 2-3 godzin gry

mody jak sa częściami dłuższych kampanii, których chyba się nie doczekamy-Bioware niestety (o ile mi wiadomo) nie ma pozwolenia na dalsze wydawanie modów-Atari niestety na NWN2 musi zarobić.

Dnia 02.01.2007 o 06:10, moreus napisał:

2.czy musze używać cd-keya z Diamentowej Edycji żeby zagrac w Premium moduły


Jeżeli jesteś w stanie odpalić owe mody bez instalacji DE to nie.

Dnia 02.01.2007 o 06:10, moreus napisał:

3.czy musze istalować Diamentową Edycje NWN?(moduły premiowe istalują sie osobno pytanie powstało
zpowodu że używam NWN starego a Diamentową Edycje dostałem z NWN2, puki niema pacha 1.03 NWN2
PL postanowiłem zagrać w Premium moduły.


Zajżyj na http://neverwinter2.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=607&start=15 -tam z posta niejakiego moreusa wynika że odpalił mody premium na starym keyu i bez instalacji DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich użytkowników! Mam parę pytań odnośnie Neverwinter Nigths z Diamentowej Edycji, a że już istniej kilka tematów odnośnie tej edycji, postanowiłem się dopisać do tego (największa liczba odpowiedzi). Moje problemy są następujące. Gram elfem łowcą i obojętnie, jaki założę pancerz średni, to otrzymuję komunikat, że umiejętności łowcy nie będą możliwe do użycia, ale na przykład dominacji mogę używać bez problemu. I tu jest drugi problem. Czy dominacja jest czasowa? Kolejne pytanie tyczy się walki z Ghulan w podziemiach Żebraczego gniazda. Pokonałem ją, ale tylko dzięki walce na dystans, bo w walce bezpośredniej, nawet jak ją zabiłem, to nie umierała, tylko stała nieruchomo i nic nie można było zrobić. Błąd gry? I ostatnie pytanko: Czy CD-projekt planuje wypuścić jakiś patch do Diamentowej Edycji (chodzi mi o problemy z modułami premiowymi). Aha… Mam łowcę na 6. poziomie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:57, LordYoghurt napisał:

Pewnie na którymś z tych w Dokach... :-P Napisz o co ci konkretnie chodzi, bo ciężko jest załapać...


Haha dowcipny jesteśale chodzi mi o to na jakich portach chodzi NWN na internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 10:47, elvaxi napisał:

> Pewnie na którymś z tych w Dokach... :-P Napisz o co ci konkretnie chodzi, bo ciężko jest
załapać...

Haha dowcipny jesteśale chodzi mi o to na jakich portach chodzi NWN na internecie...


To bodajże będą te porty:

5120 - 5300
6500
6667
27900
28900

Wszystkie na UDP nie ma potrzeby odblokowywać na TCP.

Miłego grania w sieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działają mody "na ratunek dziedzicowi" i "skarb mrocznego łowcy" i nie tylko u mnie :O
Już podczas tworzenia postaci Moduły sie errorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować