• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tarno

xbox 360 czy Nintendo Wii co wybrac ??

Pytanie

no własnie zastanawiam sie nad kupnem konsoli next gen. ps3 odpada bo jest za drogie ( w tej cenie kupie dobrego kompa, takowego juz mam :P ) wiec mam na czym grac, wiekszosc gierek z xbox''a 360 jest takze na PC''ta a nintendo ma w sobie to cos :) ( ten pilot jest genialny ) tylko zastanawiam mnie to jakie gierki beda na to wychodziły ?? no i cena Wii jest duzo tansze od Xbox''a wiec jak narazie jest bardziej przekonany do kupna konsoli nintendo wii. A moze sie myle, jak tak to powiedzicie w czym lepszy bedzie xbox ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

46 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

jesli zalezy ci na oprawie, zdecyduj sie na x360. nie wiem jak to jest z wii, ale na dluzsza mete takie sterowanie moze byc meczace, a nawet niebezpieczne... ludzie rozbijali tym pilotem okna, telewizory, lampy... serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz co. Wstrzymaj się na rok i zobacz jakie giery będą wychodziły na obie konsole. Chyba że chcesz to już teraz, to wtedy ci nie poradzę bo konsol nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja powiem tak. Jeśli najbardziej zależy ci na grafice - wybierz Xbox''a 360, natomiast jeśli na innowacyjności - doradzam zakup Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no wałsnie takie granie w call of duty przez net mozebyc naprwade klimatyczne !! w przypadku konsli zalezy mi na grywalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

XBOX360 - Gears of War, stosunkowo tani nextgen, duzy potencjal graficzny, pewnie wiele konwersji z PC, jak na XBOXie jedynce
Wii - nowa jakosc grania, tanszy, jesli lubisz Eye Toy''a i miales z nim stycznosc, cos dla Ciebie. Za to slabsza grafika, nieco mniej gier.

Zreszta, zobacz moj podpis, ostatnio duzo pisalismy o Wii ;), powinno Ci to pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a jak to jest z internetem w nintendo wii ?? czy w polsce jest dostepna taka usługa czy tak jak z xoboxem ze w polsce live jest niedostepne jeszcze ?? ogarnia to ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.12.2006 o 17:26, Tarno napisał:

no wałsnie takie granie w call of duty przez net mozebyc naprwade klimatyczne !! w przypadku
konsli zalezy mi na grywalnosci

jak chodzi ci o grywalnosc to kup wii tez mam (w zestawie mialem jakas gre boksowa) i po rpostu wymiata tera akurat moj brat gra i mie wpuscic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystko zależy od tego jakim graczem jesteś. Jeżeli jesteś tak zwanym *Niedzielnym* graczem, który nie gra za często, lubi usiąść sobie przed telewizorkiem na jakieś 30-60 minut i pograć trochę w fajne casual games, albo w coś bardziej ambitniejszego (Zelda, Red Steel) - bierz Nintendo Wii. Dodatkowym atutem jest ciekawy kontroler który potrafi naprawdę uprzyjemnić rozrywkę ;). NAJWIĘKSZYM minusem Wii jest totalnie skopany tryb gry sieciowej (Split-screen, albo zabawa z friend''s codes) oraz oprawa graficzna. Wstyd mówić - ale większość gier na Wii wygląda jak produkcję na N64 (!), a grafika miała być LEPSZA niż na Current Genach...

Xbox360? Świetna maszynka - nie tylko do gier. Xbox Live! To świetna rzecz, można zasysać różne rzeczy (odpłatnie -raczej cię to nie zainteresuje) FENOMENALNA grafika, biblioteka naprawdę dobrych gier dla każdego, no i rozgrywki sieciowe... Naprawdę genialnie zaprojektowane. Włączasz i grasz ;).

IMO - lepszym wyborem jest nowy Xbox. Jednak jeżeli jesteś wielkim fanem big N i jRPG''ów - bierz Wii =P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

konsola ma mi słuzyc jako zabawka, to nie ma byc rzecz do "nałogowego" grania :P tylko od czasu do czasu zeby sobie powymachiwac padem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Xbox 360 polecam, jest genialna konsolka i wedlug mnie najlepsza. Najwiecej gier wyszlo, wychodzi i bedzie wychodzic na nia, masz xbox live !, cena przystepna, za 1000 zl mozna dostac wersje core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no i co ja zrobie z wersja Core ?? bede musiał do niej wszystko dokupic i tyle :P nie chodzi tu o kase tylko o przyjemnosc z gry i zabawe, a wydaje mi sie ze Wii moze dac wiecej radosci niz xbox fajnie bybyło powymachiwac łapkami a co za tym idzie bronia w Call of Duty 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2006 o 16:57, Tarno napisał:

no i co ja zrobie z wersja Core ?? bede musiał do niej wszystko dokupic i tyle :P nie chodzi
tu o kase tylko o przyjemnosc z gry i zabawe, a wydaje mi sie ze Wii moze dac wiecej radosci
niz xbox fajnie bybyło powymachiwac łapkami a co za tym idzie bronia w Call of Duty 3 :P

Przejrzyj po prostu listę dostępnych gier i wtedy zdecyduj w co chcesz grac. Xboxa możesz przetestować w działaniu w MM czy w Empiku co do Wii to nie mam pojęcia gdzie, chyba słyszałem że w Saturnie był. Ciężko ci cokolwiek doradzić a jak widać sam skłaniasz się do kupna Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować