Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Gothic 3, Neverwinter Nights 2 czy TES IV: Oblivion

26 postów w tym temacie

Czy ktoś wie jak rozpocząć rewolucję w Monterze (Gothic III) żeby inni buntownicy ci pomogli?
Jak nie zacznę to co najwyżej mi niewolnicy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 17:44, AQ22 napisał:

Która gra jest najlepsza?

Ja sadze tak :Bo kazda z tych gier ma swoje zalety i wady.
Gothic III-wspaniala kontynuacja poprzednich czesci z wspaniala fabula, piekna grafika i wogóle piekna gra ale wymagania sa wielkie,ale nawet na srednich ustawienach wyglada slicznie.
Oblivion-tak samo bardzo dobra gra,niezwykly realizm swata,mozliwosc jazdy na koniu,piekna grafika ogólnie bdb al Gothic lepszy:P
Neverwinter Nights 2- w to jeszcze nie gralem ale jest to kontynuacja bardzo dobrej czesci pierwszej ,piekna grafika , mysle ze fabula tez jest ok wymagania sa rozsadne poruwnujac do Gothica czy Obliviona.
Ogólnie kazda zapewni ci wiele godzin dobrej zabawy;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu mam kłopot przez RAM(Gra się zacina)
Mam 512 a w Gothicu to minimum
NN 2 i Oblivion Chodzą płynnie.

Dobra rada
Przed Kupnem Gothica 3 zrób Upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie trzy i muszę przyznać, że są to gry wyjątkowe:

Oblivion - przyjemna łatwa i rozbudowana gra RPG najlepsza z całego tego grona. Wiele godzin fantastycznej zabawy. Polecam każdemu

Gothic III - najbardziej kłopotliwa gra z całego grona vide ----> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&u=2341 :) lecz tak naprawdę najbardziej nie dająca odejść od monitora gra z całej trójki. Genialna.

Neverwinter Nights 2 - idealne przeniesienie zasad Dungeons and Dragons 3.5 na ekran monitora. Doskonały edytor i tryb sioeciowy. Na równi z Gothiciem e gorzej jednak od Obliviona. Dla oldschoolowych fanów RPG.

PS. Tak naprawdę każdy fan gier RPG powinien zagrać we wszystkie wymienione tutaj gry. To istne magnum opus gier RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 18:12, AQ22 napisał:

W Gothicu mam kłopot przez RAM(Gra się zacina)
Mam 512 a w Gothicu to minimum
NN 2 i Oblivion Chodzą płynnie.

Dobra rada
Przed Kupnem Gothica 3 zrób Upgrade kompa.

Mozna wiedziec jaki masz sprzet ze oblivion i NWN2 chodza Ci płynnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy jest Gothic 3. W Obka nie grałam i nie zamierzam, a NWN mam od jakiś dwóch miechów i sie kurzy na półce, a dla G3 wydam wszystkie oszczedności zeby porządnie pograć ;) Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) . Podałeś trójcę Największych RPG Tego Roku :) . Żadnej nie posiadam, choć gdybym miał pieniądze, czas i brak sterty gier, w które trzeba pograć (no i nie byłbym posiadaczem GW :P ), wybrałbym Neverwinter Nights 2. Uwielbiam Zapomniane Krainy, cały system D&D, w gry z niego zawsze lubiłem grywać. Tyle, że potem nadeszło Zło pt. MMO... :(

Co ciekawe, podobna sytuacja miała miejsce parę lat temu: Wielką Trójcę stanowił mój ulubiony IWD 2, NWN i TES: Elder Scrolls :) . Wszystko by CDP. I wszystko reklamowane zawsze jednocześnie, na dwóch pierwszych stronach pism komputerowych (CDA czy śp. Action-Plus, KŚ Gry chyba też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować