Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Templar

Byle do piątku...

218 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 12:26, Paweł 321 napisał:

WOLNOŚĆ JUŻ NADESZŁA.WESELMY
I RADUJMY SIĘ.


Zgadzam się. radujmy się i weselmy się, albowiem nadeszła przez wszystkich oczekiwana przerwa świąteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:d ^^

wreszcie. perspektywa sielanki jest piekna ^^ Jeszcze dzis wieczorkiem jakies turne w miasto i evribady hepi

Tylko skad ja wezme motywacje, zeby sie w wolne uczyc matmy do matury? ~:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten piatek byl zajebisty !! nie ma to jak przed swietami powozic sie po klubach :) odwiedziłem 55 i Barbie Bar bylo naprawde zajebiscie tylko teraz jest juz troche gorzej jak musze ogarnac w pokoju ( a sam jestem trchoe nie ogarniety :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 10:58, ziom91 napisał:

Jedni się radują a drudzy nie. Muszę odrobić dzisiaj zadanie bo mnie starszyzna pogania.


Powodzenia :D

Dla mnie ten piatek b ył super :D

I zajefajna wigila klasowa
I kupiłem preznenty

I WOLONOSC OD BUDY :D;D;D;D;D;D

Wesolcyh "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wigilia klasowa był bardzo fajna i przyjemna :D
Kolega gitarę przyniósł, na stołach pełno dobrego jedzenia. Tylko szkoda, że prezentów nie było, bo wychowawczyni powiedziała, że źle się zachowujemy :-( NIe zna się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na sylwester teraz :)~
W sumie i tak ladnie mi wyszlo, teraz tydzien wolnego, potem tylko na dwa tyg. do szkoly i ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piantek dlam mnie był niezły(nie świetny nie do bani)klasowa wigilia i rodzina przyjeżdża do domu na święta.Ale:
brakowało mi uczucia całkowitej wolności tego uczucia tego szaleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat przypomina mi nieco wotek z filmu "Futbol Factory" w którym chłopak zył tylko dla weekedów, sexu, uzywek, i zeby od czasu do czsu skopac komus tyłek swoja droga fajny film.Ja tez sie ciesze ze sa swieta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:08, Dark Templar napisał:

Nie trzeba chyba wyjaśniać o czym piszemy w tym wątku... Po prostu jest to wątek dla zmęczonych
życiem (szczególnie w dniach poniedziałek-czwartek) i oczekujących słów otuchy od braci forumowej.
Nieomylni Moderatorzy mile widziani (to też ludzie ;D).

Ja w ostatni piątek zaliczyłem niezły balecik w klubie BASE w stolicy. Przyznam jednak, że
lokal marny - ciasno i zalatuje syfem ;]

Jednak już jutro trzeba wrócić do szarej rzeczywistości. Szkoła, anglik i setki stron prac
pisemnych... Chciałbym już być studentem :/



Ja już jestem i na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że zajęć mamy co prawda mało, ale wykłady często trwają i 2 godziny bez przerwy :) Piątki mamy wolne, a w poniedziałek tylko W-F. Ale zbliżają się egzaminy i zniknę z życia internetowe na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:53, Tarno napisał:

no jutro kolejny dobry piatek sie zapowiada :) powoze sie po klubach w dobrym towarzystwie
i bedzie zajebiscie xD


A to muszą byc kluby by dzień w tym wypadku piątek zaliczyc do udanych?? Ja naprzykład w piatki siedze w domu lub jestem na wykładach lecz częściej to drugie ;)) Ja uważam dzień za udany jeśli nic złego mi się nie przytrafiło ;)) No ale każdy ma prawo spedzać wolny czas jak mu się zywnie podoba ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu mam luzik - w poniedziałek jeszcze wolne - dzień imienin Mieczysława [Nowy Rok], we wtorek trzeba wracać do nauki, bo powrót do szkoły, środa dość łatwa, a czwartek i piątek wolne [niemal, trzeba tylko przyjść na godzinkę, napisać jakiś głupi tekścik, podobny do tekściku trzecioklasistów [łee, to już za rok.. ;/ ], ale ogólnie fajnie. Zostanie jeszcze jeden tydzień i znów ferie... Fajno!
wdowiakm--> ja mam podobnie, wystarczy nudny, leniwy, lecz też nie pechowy dzień i jest ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff. Jak znalazł - jest piątek i skrócone lekcje :D Zawsze do szkoły wychodziłem ok 13:00, aby autobusem dojechać na 14:10, a dzisiaj pędzę na 10:33 i wracam nie jak zwykle o 20:00 tylko przed 14:00 - w końcu jakaś normalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po tym jak zobaczyłem nowe osoby w klasie pomyślałem "a teraz byle do piątku". Czy ktoś z was miał podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:39, AQ22 napisał:

Wczoraj po tym jak zobaczyłem nowe osoby w klasie pomyślałem "a teraz byle do piątku". Czy
ktoś z was miał podobnie jak ja?


Ja. W moim technikum po roku odpadło 1/2 luda więc zaczęli łączyć klasy :/ Akurat musieli łączyć z tak beznadziejną klasą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować