• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Tak jestem prawie pewien ze tak wlasnie bedzie wygladac wyjasnienie - powiedza ze wysali i sa wporzadku, a o kwestii poinformowania nas etc. juz wspominac nie beda bo to temat niewygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak grać przez internet??
wchodzę na grę wieloosobową i wybieram grę przez internet, czekam ok.5min a potem pisze że nie znaleziono serverów i tak jest za każdym razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 15:27, michal00179 napisał:

Jak grać przez internet??
wchodzę na grę wieloosobową i wybieram grę przez internet, czekam ok.5min a potem pisze że
nie znaleziono serverów i tak jest za każdym razem!!


Ja tez tak mam, sadze ze to wina patcha, a wlasciwie jego braku.

A moze bug w polskiej wersji (tak jak niedzialajacy updater) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 15:31, Yumer napisał:

sorry konkretnie to chodzi o ten link

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=241


No tak! Jak juz ktos mowil - winni oni nie my (CDP). Przeciez oniu wyslali to juz w ubieglym wieku! Widocznie maja CDP w pupie. Jesli to prawda to czas na zmiany na odpowiednim stanowisku w CDP. Potrzeba osoby, ktora to wyegzekwuje. Lub podpisywac umowy z punktami zawierajace takie przypadki. CDP, co Wy dzis powstaliscie, ze nie wiecie jak sie zabezpieczac? Czy chcecie z nas ciagle idiotow robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wy też tak macie??? Kiedy gram moją druzyną i jestem na powierzchni (las, miasto itp.) gra chodzi dużo płynniej niż kiedy jestem w podziemiach, lochach jakiś świątyniach.
To dziwne bo przeciez w takiej jaskinii na monitorze widać tylko troche tekstur - reszta to czarny kolor. Dlaczego karta graficzna radzi sobie z drzewami trawą budynkami a nie radzi sobie z wąskim ciemnym korytarzem w jakiejś jaskinii???
moj sprzęt:

celeron 3.06 , 1Gb Ram , Radeon 9550 128Mb

Gram na najnizszych ustawieniach. Może ktoś wie czy da sie jakoś temu problemowi zaradzić???

DZIEKUJE Z GÓRY JAK MAŁO KTÓRY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

augen jedynym twoim problemem jest karta graficzna, mam podobny sprzet do Twojego tylko ze grafike GF 7900GS i mam wszystko na max procz wlaczonych cieni, pozdro - zmien grafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 15:28, Yumer napisał:

Hej Panowie przeciez oni juz dali odpowiedz tylko ze nie w tym temacie nie widzieliscie?


Nie! Bo nie przeglądam całego forum! Myślałem że oficjalny wątek jest od takich spraw.
Jeżeli nie wolno tego wklejać to przepraszam!

Z góry przepraszam, że nie udało nam się dotrzymać pierwotnego terminu opublikowania polskiego patcha 1.03 do Neverwinter Nigths 2.

Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy od OBSIDIANa złożonej wersji polskiej poprawki, mimo iż potrzebne materiały zostały im wysłane 10 dni temu.

W tej chwili kontaktujemy się z OBSIDIANem, staramy się uzyskać informację kiedy otrzymamy polską wersję poprawki. Jak tylko uzyskamy jakąś odpowiedź w tej sprawie, postaram się ją wam przekazać.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2007 o 19:54, Dead-pl napisał:

> Mam pytanie do CDP
> KIEDY WRESZCIE WYJDZIE TEN PATCH
pomyśl zanim napiszesz...mamy dziś dzień wolny....dopiero jutro ekipa CDP będzie w pracy ,
więc po co te nerwy ? Włącz pasjanasa..poczytaj książke ... i uspokuj się troche :P

no wiesz ale patcha mogli wydać przed świętami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 18:25, Razak napisał:

> > Mam pytanie do CDP
> > KIEDY WRESZCIE WYJDZIE TEN PATCH
> pomyśl zanim napiszesz...mamy dziś dzień wolny....dopiero jutro ekipa CDP będzie w pracy
,
> więc po co te nerwy ? Włącz pasjanasa..poczytaj książke ... i uspokuj się troche :P
no wiesz ale patcha mogli wydać przed świętami :/

teraz już masz informacje dlaczego niema patch''a ... cierpliwość jest cnotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 15:53, augen napisał:

To dziwne bo przeciez w takiej jaskinii na monitorze widać tylko troche tekstur - reszta to
czarny kolor. Dlaczego karta graficzna radzi sobie z drzewami trawą budynkami a nie radzi sobie
z wąskim ciemnym korytarzem w jakiejś jaskinii???


Myśle, ze to nie wynika ze sprzetu (ktory jest w gruncie rzeczy za slaby, ale nie nad tym tu sie rozwodzimy), a z faktu, ze paradoksalnie w pomieszczeniach typu karczma, loch, jest więcej szczegółów (ew. bardziej wymagajaca gra świateł) niz na otwartych przestrzeniach i przez to generalnie na swiezym powietrzu jest lepiej, niz we wnetrzach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2007 o 19:33, jcl99 napisał:

Jak chcę włączyć toolseta wyskakuje mi takie coś [ patrz obrazek ]

Co zrobić ?



Poczekac na patch-a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Otóz przegladałem ten temat, ściągać sterowniki do karty,direct najnowszy itd.Patrzyem tez do pomocy technicnznj al nie znalazłem tam tego błędu.. Otóz przy odpaleniu gry wyskakuje mi następujący komunikat.

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc0000034). kliknij przycisk OK,aby zakończyć alpikację.

Coś z płytką? W każdym razie dzięki z góry za radę.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się