• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.01.2007 o 13:15, MetaL2 napisał:

Ile masz miejsca na dysku systemowym??

4,40 GB ...wczesiej mialem mniej i rzeczywiscie informacje o bledach przeplataly sie z info o malej ilosci miejsca..ale teraz niczego takiego niebylo same bledy.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W nocy zainstalowałem patcha 1.4 jednak podczas jego instalacji wyskakiwały ze 3 błędy, jeden to problem z aktualizacją autopatchera a następne dwa nie mam pojęcia czego były powodem.
Miejsca na dysku mam dużo (12GB na partycji C:, 20GB na partycji D:).
Jak wrócę do domu z pracy to sprawdzę czy sama gra działa poprawnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, gdyz chce pograc przez siec, zalozylem konto i od razu przy logowaniu sie wyskakuje mi cos takiego [pic.1]
Pozniej gdy juz wejdzie w menu serwerow pojawie sie taki blad jak na [pic.2] a gdy chce dolaczyc do jakiegokolwiek serwera to wyskakuje blad z [pic.3]
HELP!

20070131133734

20070131133812

20070131133840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 13:23, SimoNeeN napisał:

> Ile masz miejsca na dysku systemowym??
>
4,40 GB ...wczesiej mialem mniej i rzeczywiscie informacje o bledach przeplataly sie z info
o malej ilosci miejsca..ale teraz niczego takiego niebylo same bledy.;/



Spróbuj wyłączyć antywirusa i firewalle
ja jak wyłączyłem avasta i zonealarma to poszło od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 16:22, MetaL2 napisał:

Spróbuj wyłączyć antywirusa i firewalle
ja jak wyłączyłem avasta i zonealarma to poszło od razu


Ja mam wszytko wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 16:24, Aarin Gend napisał:

> Spróbuj wyłączyć antywirusa i firewalle
> ja jak wyłączyłem avasta i zonealarma to poszło od razu

Ja mam wszytko wyłączone.


Ile masz miejsca na dysku systemowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz ja się poskarżę...
Mam oryginalna wersję gry.

Link z zapodanmym wczesniej na forum patchem 1.04 nie działa, a w automatycznej aktualizacji mam coś takiego:


The patching system was updated successfully.
Twoja wersja gry: 1.02.809 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a

******

No i kto tu jest mądry? Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po dwóch tygodniach zagladam na forum.... i ponoć wyszedl patch 1.04 pl !!! Wertuje kilka
stron wczesniej, znajduje link... i nic. Link nieprawidlowy. No trudno, zaktualizuje przez Aktualizacje
w samej grze. A tam co? Wszystko po staremu, czyli patcha jak nie ma tak nie ma. Critical rebuild kaze
zrobic.

Wiec pytam sie... czy patch 1.04 pl wyszedl, czy dalej kontynuujemy zabawe w kotka i myszke.
Nie jestem na czasie, wiec moze teraz sie czeka na patcha 1.05 a moze juz 1.06? Ktos mnie oswieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 19:57, Iriss napisał:

Teraz ja się poskarżę...
Mam oryginalna wersję gry.

Link z zapodanmym wczesniej na forum patchem 1.04 nie działa, a w automatycznej aktualizacji
mam coś takiego:


The patching system was updated successfully.
Twoja wersja gry: 1.02.809 Polish

Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Uzyskiwanie informacji o wersji auto-aktualizacji.
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Pobieranie nwn2_pc_autopatch.txt
Uzyskiwanie informacji o uaktualnieniu do gry
Łączenie...nwn2patch.obsidianent.com
Nie można otworzyć pliku z patch''em: /nwn2_pc_polish.txt
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a

******

No i kto tu jest mądry? Co mam teraz zrobić?

Patch 1.04PL to kolejna beta, autoupdater jej nie rozpoznaje,ja zciągnąłem ją z serwera CDP w kilka minut,tu masz link: ftp://ftp4.gram.pl/../../pl/neverwinter nights 2/patch/neverwinter nights 2 pl patch 102 104.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.01.2007 o 21:35, euro2000 napisał:

Po dwóch tygodniach zagladam na forum.... i ponoć wyszedl patch 1.04 pl !!! Wertuje kilka
stron wczesniej, znajduje link... i nic. Link nieprawidlowy. No trudno, zaktualizuje przez
Aktualizacje
w samej grze. A tam co? Wszystko po staremu, czyli patcha jak nie ma tak nie ma. Critical rebuild
kaze
zrobic.

Wiec pytam sie... czy patch 1.04 pl wyszedl, czy dalej kontynuujemy zabawe w kotka i myszke.
Nie jestem na czasie, wiec moze teraz sie czeka na patcha 1.05 a moze juz 1.06? Ktos mnie oswieci?

Przejrzyj wątek o patchu do NWN 2 ,tam na niebiesko masz 2 linki do 1.04PL , CDP-serwer i do Rapidshare (niebieski tekst). CDP serwer cos faktycznie nie dziala,sprobuj na Rapidshare;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie troche z innej beczki ,pewnie kiedys juz padlo ale mnie nie udalo sie znalesc odpowiedzi ktora by mi pomogla Mam problem z Toolset-em Mianowicie nie zapisuje mi zmian wykonanych na terenie (gorki ,pagorki i rozne trawki itp.) Probowalem juz techniki "zmiana terenu->bake->zapis" oraz nie jest to wina naz obszarow Mam obecnie patcha 1.04 oraz domyslne ustawienia toolset-a(to znaczy usuniety katalog NWN2Toolset) Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, oświecę Cię chętnie :)
Otóż nie wyszedł oryginalny patch 1.04pl. Z tego co wiem nie wyszedł też oryginalny patch 1.03pl. To co Ci podano, to coś co powstało w wyniku wysiłków CDP, żeby jakoś udobruchać wku... rzonych klientów. Obsidian Polaków zwyczajnie olał. Dlatego nie działa Ci update gry [podobnie jak mi i wszystkim, którzy mają polską wersję].
Wiemy za to, że Obsidian obiecał [obiecanki cacanki, a głupiemu radość], że wypuści od razu patcha 1.04pl, który będzie "dwa w jednym". Jak dla mnie, to po tym co pokazał, za dwa tygodnie dowiemy się, że w zasadzie to wypuści od razu 1.07pl, a za dwa miesiące, że w przygotowaniu jest już 1.1pl i nie martwmy się, że tyle czekaliśmy, bo 1.1pl będzie zawierał [UWAGA! FANFARY! TARABANY! I flety...] wszystkie poprawki od 1.03 do 1.1.
Param pam pam, radujmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zainstalowaniu 1.04PL panel postaci nie aktualizuje mi rzutow obronnych jak i podstawowego bonusu do ataku.
Prawdopodobnie jeszcze kilka rzeczy nie wyswietla sie poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się