• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.01.2007 o 16:18, kapitan92 napisał:

siema mam pytanie czy nwn2 chodzi na karcie graficznej NVIDIA GeForce 7900???? bo piszą ze
moze nie chodzic ale to był by absurd to dosc nowa karta i jest dosyc dobra....

U mnie również na 6600 GT śmiga na max detalach bez FSAA i cieniami na minimum.
(procesor AMD 64 3000+, 1024 MB Ram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bez jaj Panowie :P Intel Core 2 Duo E6400 2.13@2.4 Geforce 6800GS 512/256 1024 DDR2 Przy wyłączonych cieniach i wyłączonych ulepszeniach graficznych wody tnie mi jak stoję nad morzem albo jestem na bagnach jak porąbane. A jak walczyłem z Królem Cieni i moi towarzysze rzucali czary jak głupi to wogóle nic nie widziałem na ekranie :P tzn. widziałem ale framerate był żałosny. Jakiś 1frame per minute :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 17:47, protodermis napisał:

Bez jaj Panowie :P Intel Core 2 Duo E6400 2.13@2.4 Geforce 6800GS 512/256 1024 DDR2 Przy wyłączonych
cieniach i wyłączonych ulepszeniach graficznych wody tnie mi jak stoję nad morzem albo jestem
na bagnach jak porąbane. A jak walczyłem z Królem Cieni i moi towarzysze rzucali czary jak
głupi to wogóle nic nie widziałem na ekranie :P tzn. widziałem ale framerate był żałosny. Jakiś
1frame per minute :E

Po co miałbym kłamać ?
Naprawdę u mnie chodzi tak jak pisałem może masz system źle zoptymalizowany lub mase programów chodzących w tle.
W poprzednim poscie nie napisałem że gram w rozdzałce 1024 x 768 i rendering wody mam wyłączony.
Cienie włączyłem na minimum dopiero po aplikacji patcha 1.3 bo przedtem cięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 17:47, kapitan92 napisał:

aha to moze na moim: geforce 7900 z 512 mega, 1028 ramu i 3.2ghm(czy jak to sie tam pisze:d)
bedzie na maxymalnych chodzic

Będzie chodzić napewno kupuj gierkę śmiało i instaluj ten nieoficjalny patch 1.3 od CDP lub 1.4 jak się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

:D:D:D:p ja juz kupilem sobie nwn2 wersje białą:D:D i jakąs ksiązke fantazy dali dam koledze bo mnie to nie interesuje:D ej moze ktos mi opowie w skrócie fabile nwn 1 co?? mam nadzieje ze ten patch nic mi nie schrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 18:26, kapitan92 napisał:

:D:D:D:p ja juz kupilem sobie nwn2 wersje białą:D:D i jakąs ksiązke fantazy dali dam koledze
bo mnie to nie interesuje:D ej moze ktos mi opowie w skrócie fabile nwn 1 co?? mam nadzieje
ze ten patch nic mi nie schrzani

Patch nic Ci nie schrzani ale w razie czego lepiej zrobić backup savów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oglólnie to czy gra ma jakies powazniejsze blędy?? I wogule jak tu jest z wolnoscią?? Tak jak w sacredzie czy w diablo ze masz przestrzen i chodzisz jak chcesz czy tak jak w dungeon siege 2 masz droge ona prowadzi cie tylko do przodu nie ma zadnych rozwidlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 18:36, kapitan92 napisał:

Oglólnie to czy gra ma jakies powazniejsze blędy?? I wogule jak tu jest z wolnoscią?? Tak jak
w sacredzie czy w diablo ze masz przestrzen i chodzisz jak chcesz czy tak jak w dungeon siege
2 masz droge ona prowadzi cie tylko do przodu nie ma zadnych rozwidlen.

Jeżeli chodzi o błędy to najlepiej przejrzyj ten wątek od początku. Błędów ogólnie jest dużo ale na szczęście takich które uniemożliwiają ukończenie gry jest niewiele. Gra się różni od DS2 jest trudniejsza i bardziej techniczna jak to ktoś tutaj wcześniej ujął. Musisz tutaj więcej myśleć po prostu. Jednak NWN2 jest bardziej zbliżone do DS2 niż NWN1. Mimo wszystkich wad i błędów w polonizacji (których część usuwa patch zrobiony przez forumowicza slipcio) gra się przyjemnie. Żeby pograć w multi musisz koniecznie zainstalować patch 1.3 lub następny jak już wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem moja postać a mianowicie druid z charakteru dobry neutralny (czy cos takiego) przeszła na praworzadnie dobry. I z tego powodu nie moge awansować na wyższe levele. czy da sie cos z tym zrobic (uzbierały mi się już 4 lv.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 18:54, hujwdupe napisał:

Mam taki problem moja postać a mianowicie druid z charakteru dobry neutralny (czy cos takiego)
przeszła na praworzadnie dobry. I z tego powodu nie moge awansować na wyższe levele. czy da
sie cos z tym zrobic (uzbierały mi się już 4 lv.)

Coś czuje że zanim doczekasz się odpowiedzi dostaniesz bana za xywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha a długo sie w to gra?? I podobno fabuła jest dość liniowa:D ej na co mam wzrucic uwage jak beede tworzyc postac?? np w baldurze podczas tworzenia postaci nie było mowy o tym ze im wieksza zrecznosc tym wieksze "naturalne" kp. No jak miales najmniej jak sie ma zrecznosci to miałes od początku KP10 a mozna bylo zaczynac oile podbiło by sie zrecznosc z klasą pancerza 6. A w baldurze im mniejsza klasa pancerza tym lepiej:D najlepszą postacią miałemchyba z -28 ale to były dobre czasy:D:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

AHA juz wiem!! Zastanawia mnie najbardzeij własna twierdza!! Mozna ją sobie samemu zbudowac od podstaw czy zawsze bedzie ta sama twierdza czy jakto w koncu jest??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej mam do was pytanie mysle ze mi pomozecie. Mianowcie, gdy zdobywam pierwszy okruch wracam do wioski rozmawiam ze wszystkimi jest ,ale gdy zamierzam przejsc z wioski do knajpy placzacej wierzby grac nie chce mi sie zaladowac pasek stoi w miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się